Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj dokładny model CPU.

Nie wymienisz GPU z takim zasilaczem.

Odczujesz różnice po zmianie na 4850 (bo ta jest lepsza od 9800), ale póki nie zmienisz CPU będzie ograniczana

DualCore AMD Athlon 64 X2, 2100 MHz (10.5 x 200) 4000+

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to trzeba zmienić CPU albo wziąć słabszego 9800 (który i tak będzie lekko ograniczany)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram:3 Gb DDR2 667 Mhz

Karta graficzna:NVIDA GeForce GT440 | 1 Gb

Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2,12 GHz | Turbo 2,42 GHz

Zasilacz:Wiem że był wymieniany 2,3 lata temu na taki z wyższej pułki - a rozkręcać kompa nie będe

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1920x1080

Chodzi mi o minimum 30 fps

 

Nie pograsz na full HD i 30FPS na takim słabym sprzęcie....

Na low w 1024x720 możesz próbować.

Ja mam GT440 i na średnich na rozdziłce 1440x900 mam 40-60 fps so Are you f**king kidding me ?

SigCustom.png

Opublikowano

Ram: 4GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 620

Procesor:I3 3310m 2,3GHz

Zasilacz: Nie wiem

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366x768

Link do kompa który sb kupię

 

http://www.mediamarkt.pl/notebook-samsung-np300e5c,id-677639#detail-more
 

Na jakich detalach pogram na tym sprzęcie?

Rozdzielczość jaką preferuję to 1366x768

Na średnich spokojnie pograsz.

Opublikowano

A przy mniejszej rozdzielczości?

Możesz spróbować ale na mniejszych rozdzielczościach gra nie jest już tak komfortowa.

Opublikowano

CPU:Intel Pentium Dual-Core G860
RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9
MOBO:Gigabyte GA-B75M-D2V
GPU: Sapphire ATI Radeon HD7770 1GB DDR5
PSU: Corsair VS Series 450W
Rozdziałka: 1980x1020 (oraz napiszcie mi optymalnie 1440x900) i na jakiej grafice

Opublikowano

Podaj dokładny model CPU.

Nie wymienisz GPU z takim zasilaczem.

Odczujesz różnice po zmianie na 4850 (bo ta jest lepsza od 9800), ale póki nie zmienisz CPU będzie ograniczana

 

 

No to trzeba zmienić CPU albo wziąć słabszego 9800 (który i tak będzie lekko ograniczany)

 

 

Czy jak kupie 9800GT to będę musiał zmienić zasilacz, czy raczej poradzi sobie ?

Bo kolega sprzedaje 9800 w dobrej cenie :)

Opublikowano

Ram:3GB DDR2

Karta graficzna:Zintegrowana Intel® G33/G31 Express Chipset Family 256 mb (nie ma shader modela 2.0)


Procesor:Intel core 2 duo 1.8ghz

Zasilacz: Logic 400

ogólnie chodzi mi tu o ta kartę graficzną a dokładniej o brak shader modela 2.0

Opublikowano
CPU: Intel Core i3-3220

RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9

MOBO: Gigabyte GA-B75M-D2V

GPU: Sapphire ATI Radeon HD7770 1GB DDR5

PSU: Corsair VS Series 450W
334qlo8.jpg
Opublikowano

Ram: 8gb ( 4 usable ) chyba DDR5
Karta graficzna: GTX 460
Procesor: I5 760 2.80 GHz
Zasilacz: 450W power cool pentium p4
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920 x 1080

Daj "+" to nic nie boli, a ile pomaga.

Opublikowano

@Up

Pograsz na medium/high

Gram na maximum bo zrobilem OC na gpu i automatycznie wchodzi na max :)

Daj "+" to nic nie boli, a ile pomaga.

Opublikowano

Gram na maximum bo zrobilem OC na gpu i automatycznie wchodzi na max :)

Na jakiej rozdzielczości?

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...