Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie kupiłem co świeżo laptop, chciałbym wiedzieć na jakich detalach pogram:

 

RAM: 8192 MB(SO-DIMM DDR3)

Karta Graficzna: NVIDA GeForgce GT 520M

Procesor: Intel Core i5-2450M (2 rdzenie, od 2.50 GHz do 3.10 GHz, 3 MB cache)

Informacje dodatkowe: Mam neta 5mb/s, Rozdzielczość zaledwie 14 cali(wiem trochę mało)...

 

Edit: Tak, notebook

Ja różnie to opisywuję ;]

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

14 cali? To raczej notebook xD

Na medium powinieneś pograć (nie widziałem testów tej karty w WoT więc na 100% nie jestem pewien)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

@Up

14 cali? To raczej notebook xD

Na medium powinieneś pograć (nie widziałem testów tej karty w WoT więc na 100% nie jestem pewien)

 

Jednak odpaliło na wysokich wszystko.. FPS 15-25 ale zero lagów ^^ Pełna satysfakcja z tej gry

Opublikowano

Ram:3gb
Karta graficzna: Geforce 9500gt ddr2 (1gb)
Procesor:intel core 2 duo
Zasilacz: 400w logic (do wymiany)

Opublikowano

Ram: 1gb

Karta graficzna: Geforce 9800gt 1gb ddr3

Procesor: intel dual core 1.6ghz

Zasilacz: 400 w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: najmniejsza jaka tam bedzie...

 

komp mojego kuzyna, pojdzie mu wot chociaz na minimalnych?

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

Ram: 1gb

Karta graficzna: Geforce 9800gt 1gb ddr3

Procesor: intel dual core 1.6ghz

Zasilacz: 400 w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: najmniejsza jaka tam bedzie...

 

komp mojego kuzyna, pojdzie mu wot chociaz na minimalnych?

Jak pójdzie na minimalnych to będzie dobrze chodź wątpie..

Opublikowano

mam komputer dell optiplex gx620

procesor:intel® pentium® D 2.80 Ghz, 2793Mhz 2x

ram:512mb

karta graficzna:Intel 82945G Express Chipset Family


Ma Pixel Shrader v.2.0 Vertek Shrader 0.0 brak HardwareT&L

1363179862-U867825.jpg

Opublikowano

 

mam komputer dell optiplex gx620

procesor:intel® pentium® D 2.80 Ghz, 2793Mhz 2x

ram:512mb

karta graficzna:Intel 82945G Express Chipset Family

Ma Pixel Shrader v.2.0 Vertek Shrader 0.0 brak HardwareT&L

Ram 512? Nie pograsz.

Opublikowano
Ram: 4gb

Karta graficzna: GeForce GT620M

Procesor: i5-2450

Zasilacz: Laptop

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Zależy jaka będzie dobra

PS to Linux :(

Sig.png

Opublikowano

Ram: 2 GB
Karta graficzna: GeForce 8400 GS
Procesor: Intel Dual Core 2x 1,73 Ghz
Zasilacz: Laptop ;c to nie wiem jaki to moze miec zasilacz ;p
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024x 860 cy jakos tak ;d

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

karta:geforce 8600 gt 1024 mb l=

procek:intel q6600 ( 4x2,4 ghz)

ram:4gb

zasilacz:400w

rozdzielczość:16x9

Opublikowano

Ilość ram: 1.5 GB DDR DIM

Karta Graficzna: Zotac GeForce 6200 512 Mb
Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2 rdzenie po 2.60 na rdzen

Zasilacz: 350 model nie pamiętam bo zerwana naklejka :)

Rozdzielczość: 1360:768

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

śmiga jak szalone bez przycinki :) pobrałem dla pewności WOT Tweaker i parę nie potrzebnych mi efektów wyłączyłem :)

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

CPU: Intel Core i3 2120 2x3,2Ghz ( HT )

GPU: nvidia GeForce 9600GT 512mb ddr3 256bit

Ram: HyperX 8GB 1600mhz cl9

Zasilacz: OCZ STX 600W

Rozdzielczość: 1280x720

 

 

Zależy mi na dużej płynności gry.

Opublikowano

 

mam komputer dell optiplex gx620

procesor:intel® pentium® D 2.80 Ghz, 2793Mhz 2x

ram:512mb

karta graficzna:Intel 82945G Express Chipset Family

Ma Pixel Shrader v.2.0 Vertek Shrader 0.0 brak HardwareT&L

z tym ramem i grafiką nie ma bata

Opublikowano

CPU: Intel Core i3 2120 2x3,2Ghz ( HT )

GPU: nvidia GeForce 9600GT 512mb ddr3 256bit

Ram: HyperX 8GB 1600mhz cl9

Zasilacz: OCZ STX 600W

Rozdzielczość: 1280x720

 

 

Zależy mi na dużej płynności gry.

Zależeć, to ci może xD

Na tej grafice co najwyżej na low mieszane z medium na starej grafice będzie płynnie.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Flapie, mam niewiele lepszy komputer, a działa mi na low pomieszanym z med na 50 fpsów, i to na rozdzielczości 1440x900 ;)
Więc "błąd" ;)

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...