Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Noroxor2433


 


 


1. Akame ga Kill


Nanatsu no Tazai - kreska trochę specyficzna ale walki genialne. 


Fate/Stay Night Unlimited Blade Works Prolog + seria TV ( trochę mało walk ale kreska naprawdę ładna, walki też wyglądają całkiem fajnie


Kyoukai no Kanata


Black Bullet


 


słyszałem że Full Metal Alchemist - jest bardzo dobry :)


 


 


2. Zetsuen no Tempest - genialne anime 


Death Note


Another


Tasogare Otome x Amnesia 


Danganronpa


Psycho-Pass ( 2 sezony )


 


ewentualnie Selector WIXOSS ( 2 sezony ) + Mahou Shoujo Madoka Magica = kreska taka sobie, ale za to fabuła według mnie super. Psychologiczne :)


Edytowane przez Sorata
  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Sorata

Słyszałeś, słyszałeś - no to może najwyższa pora obejrzeć i utwierdzić się w tym przekonaniu? :)

 

@Noroxor2433

Odnośnie 2 pkt. to mogę ci polecić takie tytułu, może nie do końca wpasowują się w Twoje oczekiwania, ale warto dać im szanse:

 

Bokurano - co prawda nie zagadkowe, ale psychologiczne. Tytuł trochę poważniejszy.

C: The Money of Soul and Possibility Control - zagadki jako takiej tutaj nie ma, ale świetnie pokazano tutaj "kult konsumpcjonizmu" i to jak pieniądz rządzi światem

Durarara!!

One Outs - przez wielu porównywane do Death Note'a ze względu na podobny charakter głównego bohatera, niestety jest o baseball'u.

Utawarerumono - to można podciągnąć pod zagadkę, bo przez całą serie główny bohater próbuje dowiedzieć się kim jest i dlaczego znalazł się tam, a nie gdzie indziej.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Hej, szukam anime na tę przerwę świąteczną.

 

Fajnie żeby anime nie miało z 200 coś odcinków, troche mniej ; p ./

 

Jezeli chodzi o gatunki to fajnie by było: Coś z romansów / Okruchów życia.

 

Albo: SHounen, lub coś post-apokaliptycznego. Coś jak było w Gulty Crown. Z góry dziękuje

 

Mój MAL: http://myanimelist.net/animelist/Etyldd

Edytowane przez dzbanee
Opublikowano

Hej, szukam anime na tę przerwę świąteczną.

 

Fajnie żeby anime nie miało z 200 coś odcinków, troche mniej ; p ./

 

Jezeli chodzi o gatunki to fajnie by było: Coś z romansów / Okruchów życia.

 

Albo: SHounen, lub coś post-apokaliptycznego. Coś jak było w Gulty Crown. Z góry dziękuje

 

Mój MAL: http://myanimelist.net/animelist/Etyldd

1. Romans:

Baka to Test to Shoukanjuu + 2 sezon - nadnaturalne/super moce

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! + 2 sezon

Clannad + 2 sezon

Itazura na Kiss

Kaichou wa Maid-sama!

Kimi ni Todoke + 2 sezon

Kimi to Boku. + 2 sezon

Tonari no Kaibutsu-kun 

Sukiite ii na yo

Tasgoare Otome x Amnesia

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

K-On! + 2 sezon

 

 

2.

Post apo to jako tako mi się tylko Black Bullet kojarzy teraz, ewt. World Trigger... :P

Shounen:

Black Bullet

Fullmetal Alchemist: Brotherhood - must watch, @Sorata Ciebie też się to dotyczy :P

Oda Nobuna no Yabou

Shinsekai yori

Zetsuen no Tempest

Break Blade

Blood Lad

Mahou Sensou

Shingeki no Bahamut: Genesis

Toaru Majutsu no Index

Strike the Blood

Mahouka Koukou no Rettousei

Hitsugi no Chaika - ma romans

Opublikowano

Hej, szukam anime na tę przerwę świąteczną.

 

Fajnie żeby anime nie miało z 200 coś odcinków, troche mniej ; p ./

 

Jezeli chodzi o gatunki to fajnie by było: Coś z romansów / Okruchów życia.

 

Albo: SHounen, lub coś post-apokaliptycznego. Coś jak było w Gulty Crown. Z góry dziękuje

 

Mój MAL: http://myanimelist.net/animelist/Etyldd

Sakamichi no apollon, white album 2,  magi,  code geass

XrgAYyk.png

Opublikowano

Witam. Ja znowu tutaj :D tym razem szukam anime wydane 2011+ lub jak nie to 2008+, Akcja. Musi się coś dziać czyli akcja musi być tyle wystarczy, najlepiej z magią/supermoce ale nie wymagane.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano (edytowane)

Witam. Ja znowu tutaj :D tym razem szukam anime wydane 2011+, Akcja. Musi się coś dziać czyli akcja musi być tyle wystarczy, najlepiej z magią/supermoce ale nie wymagane.

Dlaczego 2011+?

 

Jeśli szukasz anime akcja, super moce, magia to na malu sprawdź co jst najwyzje oceniane. Zrobie to za Ciebie. 

 

best action part 1: http://scr.hu/1wdk/qhi63

best action part 2: http://scr.hu/1wdk/ltf1h

best action part 3:  http://scr.hu/1wdk/7ith8

best action part 4:  http://scr.hu/1wdk/9fyzc

 

best action + super power part 1: http://scr.hu/1wdk/niz7z

best action + super power part 2: http://scr.hu/1wdk/led8m

best action + super power part 3: http://scr.hu/1wdk/fipoq

best action + super power part 4:  http://scr.hu/1wdk/0c396

 

best action + magic part 1: http://scr.hu/1wdk/ovd6h

best action + magic part 2: http://scr.hu/1wdk/ojxh5

best action + magic part 3: 

 

 

 

Po prostu obejrz Jojo, hunterxhunter 2011. 

Edytowane przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Opublikowano

@Noroxor2433

 

Ode mnie ;)

 

Hunter x Hunter 2011

Akame ga Kill

Claymore ( to jest akurat 2007 ) ale i tak polecam :)

Kyoukai no Kanata

Nanatsu no Tazai - trochę ciężko ostatnio z tłumaczeniem, ale naprawdę bardzo dużo się dzieje. Super walki :D

Kill la Kill 

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Zetsuen no Tempest

Log Horizon 1,2

 

ewentualnie - Sword Art Online 1,2 

Ao no Exorcist

Strike the Blood

Opublikowano

Witam. Ja znowu tutaj :D tym razem szukam anime wydane 2011+ lub jak nie to 2008+, Akcja. Musi się coś dziać czyli akcja musi być tyle wystarczy, najlepiej z magią/supermoce ale nie wymagane.

 

Break Blade

Code:Breaker

Guilty Crown

Btooom!

Aldnoah.Zero

Aldnoah.Zero 2

Kill la Kill

Kaze no Stigma

Opublikowano (edytowane)

@charlie120

 

Polecam zrobienie sobie MAL'a ;)

 

Dobrze się składa, bo mam kilka takich anime w zanadrzu ^^

 

 

Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers

Toradora

Tasogare Otome x Amnesia

Sukitte ii na yo

 

 

Słyszałem że Clannad jest bardzo dobry, widziałem jedynie kilka scen - to na co natknąłem się w necie + zacząłem wczoraj oglądać White Album 2 i zapowiada się super

 

ostatecznie Ao Haru Ride

Edytowane przez Sorata
Opublikowano

@charlie120

 

Polecam zrobienie sobie MAL'a ;)

 

Dobrze się składa, bo mam kilka takich anime w zanadrzu ^^

 

 

Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers

Toradora

Tasogare Otome x Amnesia

Sukitte ii na yo

 

 

Słyszałem że Clannad jest bardzo dobry, widziałem jedynie kilka scen - to na co natknąłem się w necie + zacząłem wczoraj oglądać White Album 2 i zapowiada się super

 

ostatecznie Ao Haru Ride

Dzięki za pomoc tytuły w sam raz dla mnie ;d

IDcncno.png

Opublikowano (edytowane)

Witam ponownie ^^ Tym razem naszło mnie na jakieś ciekawe anime o tematyce miłosnej(nie wiem czemu) ;d To co już obejrzałem macie w sygnaturce. Za pomoc dziękuje.

Shigatsu wa kimi no uso, toradora, white album 2, sakamichi no apollon. school days (uwaga mocne anime), sakurasou no pet na kanojo, fate/stay night, mirai nikki.

 

W niektórych jest więcej romansu, w niektórych mniej, ale w każdym z tych ten wątek jest poruszany. 

Edytowane przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Opublikowano

school days (uwaga mocne anime)

 

Mocne, zakończenie jest niespodzianką (dużą), a główny bohater zmienia dziewczyny jak rękawiczki.

 

 

Witam ponownie ^^ Tym razem naszło mnie na jakieś ciekawe anime o tematyce miłosnej(nie wiem czemu) ;d To co już obejrzałem macie w sygnaturce. Za pomoc dziękuje.

 

Clannad + Clannad After Story

Amagami SS

Golden Time

Kamisama Hajimemashita

Kimi no Iru Machi

Nazo no Kanojo X

Sukitte Ii na yo.

Sakurasou no Pet na Kanojo

Nisekoi

Bokura ga Ita

Kimi ni Todoke

Nazo no Kanojo XGekkan Shoujo Nozaki-kun - ja tam widziałem tylko jednostronny romans, ale IMO jedno z lepszych anime 2014

Opublikowano

Mocne, zakończenie jest niespodzianką (dużą), a główny bohater zmienia dziewczyny jak rękawiczki.

 

 

 

Clannad + Clannad After Story

Amagami SS

Golden Time

Kamisama Hajimemashita

Kimi no Iru Machi

Nazo no Kanojo X

Sukitte Ii na yo.

Sakurasou no Pet na Kanojo

Nisekoi

Bokura ga Ita

Kimi ni Todoke

Nazo no Kanojo XGekkan Shoujo Nozaki-kun - ja tam widziałem tylko jednostronny romans, ale IMO jedno z lepszych anime 2014

Tak, dlatego polecam School Days, oryginalne anime, wywolujące emocje u widza ;) 

XrgAYyk.png

Opublikowano (edytowane)

Spoiler usunięty, aby użyszkodnikom forum, którzy nie mogą się powstrzymać przed otwieraniem spoiler alertów nie popsuć seansu.

Życzę miłego oglądania School Days  :D

 

Koniec OT z mojej strony.

Edytowane przez SolidMan
Opublikowano (edytowane)

Emocje te do spokojnego romansidła raczej nie pasują:

 

SPOILER ALERT!

 

 

Obrzydzenie wywołane ostatnią sceną gdy w iście humanitarny sposób Kotonoha sprawdzała czy Sekai naprawdę nosi dziecko Makoto :(

 

 

 

Koniec OT z mojej strony.

ale to nie jest spokojne romansidło. Dla mnie to anime bylo bardzo dobre. Niepotrzebnie spoilerujesz.. Niby dales spoilera, ale i tak kazdy to otwiera (przynajmniej ja) nawet jak tego wcale nie chce.

Edytowane przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Opublikowano

Witam, szukam anime które oglądałem pare lat temu w telewizji. Pamiętam scene w której walczyły ze soba 2 grupy ludzi. Jedni mieli zbroje chyba białe, drudzy pokryte kryształami. Wygrali ci w kryształach. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Opublikowano

Witam, szukam anime które oglądałem pare lat temu w telewizji. Pamiętam scene w której walczyły ze soba 2 grupy ludzi. Jedni mieli zbroje chyba białe, drudzy pokryte kryształami. Wygrali ci w kryształach. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Z TV pamiętam jedynie Saint Seiya (Rycerze Zodiaku), może to to?

Opublikowano (edytowane)

1st Akame ga kill - polecam

2nd Tokyo ghoul

3th DxD

Edytowane przez Lolek123145

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

@Brand.

 

Oczywiście że na 1 miejscu Akame ga Kill - dużo krwi, dużo fajnych walk, trochę komedii, dramat ( można się wzruszyć nawet ) trochę romansu ( lepszy romans w mandze ), harem, soundtracki też niezłe, kreska ładniutka

2 - Tokyo Ghoul : krew ( polecam bez cenzury ) Anime ma 2 sezony, ładna kreska, psychologiczne. Główny bohater ze względu na swój charakter może Ci nie przypaść do gustu.

3 - DxD ­: Wczoraj wyszedł 3 sezon, ecchi, harem, cycki, cycki i jeszcze raz cycki xD, super-moce, komedia

Opublikowano

@Brand.

 

nie wiem czy tak do końca podobne do AgK - no ale... : 

 

Nanatsu no Tazai

Claymore

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Hunter x Hunter 2011

Shingeki no Kyojin

 

 

­

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...