Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][ALPHA-TESTY][RPG/SV][WL]-VeniceCraft-[MC W RENESANSOWEJ EUROPIE][1.3.2]


Daniel-94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu bezsensowne ? Ludzie piszą w doświadczeniu rpg że grają w lola :D To ich wyprowadzam z błędu...

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie WL:

 

Nick: SzymPOL

WIEK: 17

DOŚWIADCZENIE W GRACH RPG: Jeżeli liczymy gry SP+MMO (AC - przeszedłem wszystkie części, gothic, wiedźmin, WOW, warcraft, i wiele więcej) to dość spore, a jak bez (tylko serwery mc RPG) to tylko spore.

KRÓTKA (nawet do 3 zdań) HISTORIA POSTACI : Był sobie pewien młodzieniec, który zapragnął poznać świat. Wyjechał w tym celu do Italii (dokładniej Wenecji), a że tak mu się spodobało to miasto postanowił zostać na dłużej. Niestety niezbyt mu się wiodło... Przygarnął go pewnien rzemieślnik, który nauczył go sztuki wykuwania zbroi i broni. Od tej pory postanowił, że w przyszłości, będzie pomagał wojownikom na froncie naprawiając broń i uzbrojenie.

PROFESJA GŁÓWNA I POBOCZNA (Tylko do wersji Alpha potem będzie można ją zmienić) : górnik - kowal

 

Jeżeli dalej aktualne.

 

Podanie Admin/Mod:

 

WIEK: 17

MIKROFON: Jest. :)

STAŻ: Byłem moderatorem na kilku serwerach (niestety część z nich upadła z powodu kłopotów finansowych) Komendy wystarczy sobie przypomnieć.

PARĘ ZDAŃ O SOBIE: Jestem miły, odpowiedzialny i pomocny. Nie było ze mną problemów (nie dawałem itemów itp.).

DLACZEGO JA : Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera (skłonić graczy do regulaminowego grania). Zamierzam stanąć po stronie prawa i nie zawacham się ukarać graczy, którzy będą je łamać.

CO ZROBISZ DLA SERWERA: Jeżeli pomoc na serwerze się liczy to na razie to + skłonię kolegów do gry na serwerze. Jak na razie nie zarabiam i nie mogę pomóc finansowo.

 

P.S. w podaniu o Admina, czy jest możliwość złożenia podania na moderatora, zamiast wyższej rangi?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chyba można :D Ogólnie nie mam do ciebie zastrzeżeń i jeśli cie przyjmą na wl to prosze bardzo :P

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

dawidino98: Dobra historia, ale wiesz, że będziesz musiał na serwerze MPCikiem i kowalem, żeby ci się nie znudziło, co nie...

 

tsdek: Dobra to ty jesteś ojcem czy dzieckiem, bo 2 postacie opisujesz... Do poprawy i ma być to DOBRE!!!

 

DaMMiANoo: Troszke błędów, np. "żyłem w arystokratycznej rodzinie. Zgineli tam moi rodzice." (chyba tak to było napisane). Przedłuż jeszczetroche i będzie lepiej.

 

 

szymond00: Według mnie podanie dobre. Wiem, że nie decyduję o tym, ale na moda byś się pewnie nadał.

 

 

 

Przypominam o poprawach!!! Pisać mi na PW!!!

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Szukam ludzi, którzy będą chcieli ze mną władać nad ludnością Chrześcijańską w Wenecji!!! (czyt. "być księdzem") Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi. Pisać na PW!!!

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Szymond przyjęty na moda (próbnie)

 

Heaven możesz być albo biskupem albo adminem.... Nie można sprawować dwóch funkcji, bo admini to tak jakby aniołowie :D

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

WIEK: 14

DOŚWIADCZENIE W GRACH RPG: Baaardzo długo ;3

KRÓTKA (nawet do 3 zdań) HISTORIA POSTACI : Pewnego dnia w Wenecji urodził się chłopiec, któremu dano na imię Skc_Hunter. Chłopak ten wyrósł na wysokiego, silnego i przystojnego mężczyzne. Wyruszył w podróż, by zarobić piedziądze dla rodziny. Wędrował po Włoszech, pracował na budowach przy np. Bazylikę San Simpliciano w Mediolanie, czy też Katedrze Santa Maria del Fiore we Florencji. Po zarobieniu wystarczającej ilości piedzniędzy wrócił do Wenecji, która została zniszczona, gdy go nie było. Postanowił zebrać się ze "starymi znajomymy" i odbudować potężną Wenecje.

PROFESJA GŁÓWNA I POBOCZNA (Tylko do wersji Alpha potem będzie można ją zmienić) : Główna: Farmer Poboczna: Łucznik

Miasto: Wenecja :)

 

Sry ;3

Opublikowano

Prostak wez to oddubluj :D

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

@UP

Niech on to lepiej naprawi, bo do dupy jest ta historia. Kur... opuścił Wenecje, szlajał się, nie mógł trafić i wrócił. Bez sensu to jest. Szczerze mówiąc to gówno wiem o jego postaci :/

 

 

 

STARAĆ SIĘ, BO WKOŃCU ZABRONIE POPRAWIAĆ I TYLE BĘDZIE!!!

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Mała rada dla niektórych ludzi.. Zanim napiszecie post sprawdźcie pisownię ze słownikiem ortograficznym, bo czasami nie mogę czytać waszych postów.. np. "katedże", "zabujców", "Bazylie" (tu chodziło raczej o bazylikę, niż o przyprawę(roślinkę)).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Uczeń
Opublikowano

czy jest jakaś planowana data premiery owego serwera?

 

 

( @offtopic: pierwszy na 12 stronie :D )

Opublikowano

Ej heaven robimy selekcje ortograficzną ? od 3 błędów w podaniu na wl koleś odpada. Co ty na to ?

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

No cóż.. Mam słabość do Italii i Minecraftowego RPG więc skuszę się na zagranie na tym właśnie serverze i z niecierpliwością będę czekał.Ale do rzeczy:

 

Podanie do WhiteList

 

Wiek: 14 lat

 

Doświadczenie w grach RPG: Średnie- Grałem w parę gier typu MMORPG, kilka Zwykłych RPG itp. ( Gry RPG pisane też się liczą :P? w każdym bądź razie nie zaliczam ich {bez skojarzeń} do gier RPG w podaniu):P

 

Historia postaci: jest rodowitym Wenecjanem(wenecjaninem? nie mam pojęcia :P) , jego ojciec był dość bogatą osobistością ale rzadko widywał się z synem toteż młody Michael znudzony życiem w którym miał wszystko podstawiane pod nos uciekł pewnej wiosny z domu na poszukiwanie różnych przygód.Było to kiedy miał 15 wiosen . Podczas swojego dość długiego żywota zwiedził dość dokładnie kraje na wschód i południe od Italii. Uczył się w wielu szkołach, a uczył się zabijać,kraść,pisać,Strzelać z wielu rodzajów broni zasięgowych jak i walczyć najróżniejszą lekką bronią wręcz. Podczas jego wypraw jeden z jego "kolegów" nadał mu przydomek Gvynblyde (co znaczy: Biały wilk). Po blisko 14 latach błąkania się i podróżowania po świecie postanowił wrócić do swojego kraju i wrócić do swojego ukochanego miasta-Wenecji. W jego zamiarach był ustatkowanie się (o ile ktoś taki będzie się w stanie ustatkować) pomaganie wielmożnym i w końcu ponowne życie w dostatku i pławieniu się we władzy (oczywiście nie jawnej tylko skryto-doradczej jeśli można w tym przypadku użyć takiego neologizmu)

 

Zawód: Strzelec,złodziejaszek

 

Nick: Gvynblyde

Opublikowano

hmmm skompletuje przez weekend bo narazie nie mam czasu.... W piątek mam olimpiade.

 

 

@2up myśle że RPG pisane liczy sie podwójnie :D Sam mam zamiar pograć z kumplami ale narazie zbieramy ekipę...

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Wenecja

 

Władca - Vernirn (Kamisti)

Biskup - GoToHeaven123

Generał - AzurekGT

Budowniczy - Loot5

*POSZUKIWANY* ZARZĄDCA GONDOLIERÓW

 

Rzym

 

Władca - Karbonek3b

Biskup(papież) - kotkowski

Generał - sweetgrove12

Budowniczy - Lisek071

*Zarządca Koloseum* - Alek1233

*POSZUKIWANY* ZARZĄDCA HIPODROMU

 

Turyn

 

Władca - Kaer (wujekstaszek123)

Generał - Grzybek

POSZUKIWANY BUDOWNICZY

 

Mediolan

 

Władca - Lysy22xd (Wielki Posejdon)

POSZUKIWANY GENERAŁ

Budowniczy - SlaySlay

*POSZUKIWANY* ZARZĄDCA TARGU

 

 

Modowie/Admini

(nie wiem czy zakres moich obowiązków ale pisze)

 

Jedyny chętny to szymond00 który wydaje się w miare ogarnięty... Zgłosił się na moda.

Ja jestem na tak, i gdyby zależało by to odemnie to bym go przyjoł :D

 

 

Reszta jest wolna ! Zgłaszać się !

 

 

 

Przepraszam z góry za wszelakie pomyłki/pominęte osoby.... Jakbyście zauważyli błąd pisać na pw.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

dawidino98: Dobra historia, ale wiesz, że będziesz musiał na serwerze MPCikiem i kowalem, żeby ci się nie znudziło, co nie...

 

tsdek: Dobra to ty jesteś ojcem czy dzieckiem, bo 2 postacie opisujesz... Do poprawy i ma być to DOBRE!!!

 

DaMMiANoo: Troszke błędów, np. "żyłem w arystokratycznej rodzinie. Zgineli tam moi rodzice." (chyba tak to było napisane). Przedłuż jeszczetroche i będzie lepiej.

 

 

szymond00: Według mnie podanie dobre. Wiem, że nie decyduję o tym, ale na moda byś się pewnie nadał.

 

 

 

Przypominam o poprawach!!! Pisać mi na PW!!!

Hmm...czyli dostałem się? Czy nie? I co to jest ten MPCik?

Zapraszam wszystkich serdecznie na mój kanał youtube. Nagrywam CS:GO. Jeżeli ludziom będą podobać się moje filmy, będą łapkować, komentować i subskrybować, to będę wrzucał w miarę regularnie filmiki. Zapraszam do oceny mojego najnowszego filmu 1vs5 - clutch [ACE!].

https://youtu.be/ek1A_2F34HE

Opublikowano

Dostałeś się chyba :D (Tak wynika z tekstu.Jakby co proszę mnie sprostować). MPCik jest typowym użytkownikiem MPC który czerpie radość z kopania... :D Czyli będziesz mógł(a nawet musiał) kopać.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

czekaj na heavena.. ja nie zprawdzam podań na wl..,..

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...