Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] LCraft [WOJNY GILDII] [0 LAG] [100 slotów] [MODY] [NOWE ZBROJE, BRONIE, RUDY] [Survival Games] [Factions] JUZ WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY!


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten serwer może i jest fajny ale na dalsza metę wydaje się pomyłką i to wielką bo ciągle jest off

  • Odpowiedzi 974
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dupa pierdzi stasiu kurwa nie rozumiecie ze dzieci uzuwajo bagow a po drugie pvprelgoer nie dziala i tyle won hejterzy

Opublikowano

PODSUMOWUJĄC napisano 25x że serv jest off

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prosze o to dowód że CODZIENNIE SERV OFF

 

20 lipiec 2012 - 14:31 - off

21 lipiec 2012 - 00:36 - off

22 lipiec 2012 - 16:4 - off

23 lipiec 2012 - 11:24 - off

24 lipiec 2012 - 20:51 - off

25 lipiec 2012 - 00:01 - off

27 lipiec 2012 - 08:56 - off

Prawda i i masz like

Opublikowano

a czy można prosić admina o obietnice żę mapa postoi przynajmniej 2 tygodnie bo jezeli tak nie bedzie to niepotrzebnie ludzie tracą tyle czasu żeby zapierdalc zdobywajac wszystko a potem to stracic nie wykorzystujac tego

 

Popieram Cię, też proszę o to admina, gdyż PO RAZ KOLEJNY będę musiał grac od nowa, co z tego jak się dorobimy z gildią bogactwa jak dzień później reset? To już lepiej wgl nie grać z myślą, że tak czy siak będzie reset i wszystko się straci...

Opublikowano

1 h 17 min do startu czekam !

 

Bd te itemy z czarnej odblokowane i czerwonej ?

Opublikowano

Wtf i co z moim super vipem ?? Po chu go kupowałem jak co kilka dni od nowa a czas poświęcony na expienie w arenie vip idzie się je...... Proszę ogarnijcie to bo po co ludzie kupowali Super Vipy jak co 2 dni resety i nic z tego nie mają......

Opublikowano

Jak wam coś nie pasuje to możecie grać na innych serwerach, jest ich pełno jak byście nie wiedzieli...

51962527089842679212.jpg

 

Zbieram +

Opublikowano

NO NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ile mam czekac no ze kur 0_o

Posty:

--50--

--100--

--200--

--300--

Opublikowano

Ładne lagi niemozna grac moze jest full ludzi ale i tak znowu padnie jutro i kazdy sie wkurzy i historia sie powtorzy

 

PS serwer padl juz jakies 7 razy :0

HAHA po 30 minutach serwer OFF Widac Hultaj ladnei ogarnia serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...