Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] LCraft [WOJNY GILDII] [0 LAG] [100 slotów] [MODY] [NOWE ZBROJE, BRONIE, RUDY] [Survival Games] [Factions] JUZ WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY!


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 974
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mrslow

 

kuba123elo123

 

thetomek

 

To sa multikonta jednego z adminow na skallcrafcie zglaszam to i zobaczymy kogo to bo sami spamuja w swoich tematach na multikontach szacun

Znowu administracja pokazuje wysoko poziom ..

 

Zostałeś właśnie zreportowany cholerny zatruwaczu dupy do moderatora za fałszywe informacje i oskarżenia bez dowodów - dziękuję, oczekuj kary.

Opublikowano

ZAPOWIADALO się dobrze ale pograłem chwile to jest badziewie nie server ..... jak sie wejdzie na claim wroga nie mozna na nim bić ze spawna NIE DA SIE WYJść bo odrazu nubki chcą się dowartosciować lagi tam są w hu... svip dostaje najlepsze eq + eksp jak sie jest w gildi nie można pisać tylko pomiędzy gildią administracja olewa pytania serv dno jedynie co dobre to na singlu se mozna pograc po zainstalowaniu ...

YAY

Opublikowano

+ jeszcze * svip* może wchodzić na pełny server... czyli rozumiem ze jesteś bogaty jesteś kimś ważniejszym na servie...

YAY

Opublikowano

Fakt są lagi a dodatkowo wkurza mnie fakt że można wejść na każde konto na piracie i nie logując się patrzeć na całe jego eq + możliwość spojrzenia na kordy gdzie dana osoba się znajduje, i każdy ma kordy każdej gildi....

 

 

Zostałeś właśnie zreportowany cholerny zatruwaczu dupy do moderatora za fałszywe informacje i oskarżenia bez dowodów - dziękuję, oczekuj kary.

 

Wystarczy wejść na profil na dane konto i spojrzeć w posty, komu normalnemu chce się po kilka razy pisać "10/10" "serwer fajny polecam" itp itd, dowody są, i to raczej ty Metinner 2 powinieneś dostać karę...

 

edit: i to nie tylko te 3 konta, cały czas te konta i inne polecają ten serwer i jeszcze jakiś buttoncraft..

Opublikowano

Mrslow

 

kuba123elo123

 

thetomek

 

To sa multikonta jednego z adminow na skallcrafcie zglaszam to i zobaczymy kogo to bo sami spamuja w swoich tematach na multikontach szacun

Znowu administracja pokazuje wysoko poziom ..

 

Brawo olej ;] Coraz bardziej widzę, że hultaj nieogarnia i podbija swoje tematy.

 

Moim zdaniem serwer 3/10. Ale to tylko za mody bo są fajne na single.

*Restarty mapy co 3 dni nazywane "updatami"

*Poblokowane wiekszość przydatnych itemow

*masa bugów

* itp itd....

xxxx

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawo zbieram ekipę do grania i mam pytania dwa:

-Gdzie znajdę info jak zrobić skina na pirata?

-Czy jest na serwerze plugin na różdżki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...