Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i to lepsze rozwiązanie, niż robienie resetu na AvalonMT2. Chociaż kogoś czas na stworzenie postaci nie pójdzie na marne.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Czy moglibyście w końcu przestać narzekać? Wszyscy jesteście tacy hojni w wypowiedziach jaki to będzie serwer, nie na te czasy itd.

Jednak czy ktoś już na niego wszedł? Ktoś widział ustawiony drop, wieżę wygnańców, systemy oraz stabilność od strony zespołu?

Chyba nie, dlatego zaufajcie mi i poczekajcie do soboty. Potem wbijcie 80 lvl, aby móc tak naprawdę ocenić, a dopiero wtedy można mnie wyzywać.

Jeśli uważacie, że będzie mało graczy to OK, przecież to tylko kilkanaście tysięcy wyświetleń filmów na YouTube.

To tylko 400 osób, które czekają na facebooku (bez żadnych multikont jak na Draenor). To tylko 15.000 wyświetleń zapowiedzi.

Nie musicie tutaj grać, strata dla Was samych. My jako team będziemy bawić się z resztą graczy, o których będziemy dbać.

Stworzymy kolejny serwer na minimum kilkanaście dobrych miesięcy gry zespołowej z kapką emocji i przyszłością.

Legenda, najstabilniejszy serwer roku, niezapomniana zabawa. Tyle określeń, tylko jedno przeznaczenie. AvalonV2!

Opublikowano

Daro można pobierać już klienta ze strony czy to nieodpowiedni jest ?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

@UP

 

Ściągasz tego z avalonmt2 a później wklejasz łatkę którą podadza

Avalonv2.pl i tam jest download i mają klienta - tego mam pobrać ?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Avalonv2.pl i tam jest download i mają klienta - tego mam pobrać ?

http://avalonv2.pl/AvalonMT2.exe

To pobierasz, przed startem dadza patcher ktory sciagnie nam potrzebne pliki do gry na AvalonV2.

Back to BF3...

Opublikowano

__________________________________________________________________________________________

 

Autopatcher zostanie podany kilka minut przed startem. Proponuję teraz zacząć pobierać Clienta AvalonMT2 stąd:

							 http://avalonmt2.pl/avalon/AvalonMT2.exe

Następnie w sobotę po południu oddamy do pobrania kilka megabajtów z Patchera, a następnie będzie można się zalogować.

PS. Zaktualizowany client będzie posiadał dwa serwery: AvalonV2 oraz AvalonMT2, jak i zupełnie nowe grafiki czy tła!

__________________________________________________________________________________________

 

 

Opublikowano

Proszę sprawdzają sie słowa Daroniana cytuję :

 

 

 

D*******- Prywatny Serwer Metin2

 

Niestety nasza konserwacja została przerwana przez kolejny atak. Nie ukrywamy, iż to powoli robi się nudne.

 

 

Proszę , wybierajcie chcecie grac na Avalon czy na serwerach którę cały czas ktoś atakuje a administracja nie potrafi sobie z tym poradzic .

NLbc.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Jeszcze parę dni i pogramy:D

Mam nadzieję , że nie będę miał problemów by odpalić Avalona;d

@EDIT

Mam pytanie.

Czyli pobieramy tego clienta AvalonMT2 i potem podacie auto patchera , którego mamy wrzucić do folderu z clientem Avalonu?

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

nie dosc ze skrzywdziliscie bm'a poprzez usuniecie swietego to jeszcze zmiana profesji w is to jest chyba jakis zart, bedzie zmienianie wp->bm

pozdro

 

rozumiem ze 6/7 bez silny i odpornosc w IS? pozdro 2x

Opublikowano

No, NovaMT2 jako serwer był straszny, ale atmosfera była miła i dużo ludzi, dużo cheatów tak samo jak i na Avalonie, a adminów interesowały tylko problemy z doładowaniem ISu.

 

Nie zagram, z powodu mojego ulubieńca, który woli zbijać hajs na gimbusach zamiast zacząć pracować normalnie.

 

Metin umarł dawno temu, teraz to jest $Metin$, bo tylko haj się liczy, zero myśli o graczach, ludzie kupują gówniane dedyki byleby były, wgrywają gotowca na serwer tylko IS upchany nowościami.

 

Nie polecam.

Opublikowano

Jeśli ktoś nie wierzy to proszę :

http://www.mpcforum.pl/topic/466036-terramt2pldedyk/

 

Karol (o ile dobrze pamiętam) zrobił sobie serwerek, zgarnął troszkę kasy i zwinął stragan.

Ten człowiek to nie udacznik, na Antaresie nie potrafił naprawić prostych bugów, a brał się za trudniejsze rzeczy, które oczywiście nie wypaliły.

 

Teraz się podniecacie, pogracie 2 tygodnie i będziecie stać w m1 i oglądać handlarkę różności.

Opublikowano

wift.jpg

Najstabilniejszy?

poczekaj do startu,i dopiero pisz.

 

@top gralem na avalonie 2/2,5 roku temu to było coś=)

jednak teraz za duża konkurencja.

 

Mialem zagrać jednak jak zobaczyłem że administracja uprawia niezdrowa konkurencje reklamując się na forach,fanpege'ch innych serwerów.

do tego dochodzą podejrzenia o ataki na Draenor2

to podziękowałem i wam też radze.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Up@ Mhm, nie do końca to administracja musi robić reklamy na innych portalach społeczniościowych etc.

Opublikowano

To jest avalon ? tam jest wyjebane z 25 wierzchowcow z wowa .. i wy to nazywacie oldschollowym avalonem ? z takim gownem to sie pierdolcie

Opublikowano

hehe 2dni i lecimy z koksem.

 

Co do komentarzy wyżej.. Czytam to co bazgrzecie i jakość staram się zrozumieć Wasze przesłanie, dążycie do tego, by na serwer nikt nie wbijał, oskarżacie o ddos i jakieś inne pierdoły, nie podając ŻADNYCH dowodów, co Wam z tego przyjdzie.? Ludzie i tak wejdą na serwer i będą grać, ja osobiście nie grałem na AvalonMT2 no i żałuję he, no ale po tym co piszą "normalni" bardzo mnie zaciekawił ten serw i na 100 wbije ; ).

 

Czekam tylko na rejestrację i starcik ; )

 

 

Pozdrawiam ekipę Avalon i Graczy ; )

Opublikowano

"Plotki i ploteczki, myślisz że wiele wiesz a prawda jest taka że nic nie wiesz"

 

 

 

Co do Isuribi i innych...

 

Skończcie oskarżać... Dajcie twarde dowody..

Ślepe oskarżenia nic, kompletnie nic Wam nie dadzą, może ktoś przez to zrezygnuje z gry, jednak za 1 nooba wejdzie kilku porządnych, wiedzących że to co piszecie to stek bzdur..

 

Brawo dla Was,

Opublikowano

Do startu zostały 2 dni! Czy jesteście gotowi na przygodę?

 

 

Aktualnie usprawniamy stronę pod względem graficznym. Jak na razie dodaliśmy nowe logo oraz obniżyliśmy menu.

Do tego dochodzą nowe bannery oraz unikalny wygląd Item Shopu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...