Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest już dostępny client lub patcher ?

 

Client ten sam co na AvalonMt2 przed startem dodadzą patchera czy jakiś plik aby AvalonV2 działał

NLbc.jpg

Opublikowano

Ludzie.. Wy nie widzicie, że ta nazwa "avalonv2" to tylko przykrywka, nawet jeżeli frajer daronian go nie stworzył to będzie gm'em za pewne, jeszcze się przekonacie co do tego gnoja : >

sygnae.png

Opublikowano

Server polecam oraz zachecam do gry! Prosze sie zapoznac z gildia 'Avalanche'. Na forum servera znajdziecie prezentacje.

83111223769573028259.png

Opublikowano

Użytkownicy: Nobukko, VamosMadrid zostali zgłoszeni do Global Moderatora. Z rozporządzenia Wrednej, każdy hejt i spam w stronę mojej osoby zalicza się jako podwójny flamewar.

Jest to zapowiedź AvalonV2, a nie dyskusja o mnie. Do tego dochodzi zachęcanie graczy do gry na innym serwerze. Wychodzi, że każdy z nich dostanie 15% warna oraz 3 dniowego bana.

Nie dam takim dzieciakom pogrywać, sprawa zgłoszona. Tak się to załatwia na ulicy sezamkowej.

 

Start serwera już za 25 godzin, na Facebooku prawie 700 lajków. Czekamy? Czekamy!

Opublikowano

Dlaczego jeszcze nie działa rejstracja ? Chcialem zobaczyć jak wygląda IS .. ;/

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

____________________________________________________________________________

 

Od kilku minut możecie zakładać swoje konta na stronie głównej:


http://www.avalonv2.pl/?s=register

____________________________________________________________________________

 

Zwój Powrotu Statusu kosztuje 160 Smoczych Monet, czyli 23zł SMS!

200 szt. Peleryn Męstwa kosztuje tylko 5.000.000 yang!

Hwangi są również dostępne w Item Shopie, jednak za strasznie wysoką cenę.

Dodatkowo nie można do nich wkładać kamieni dusz!

Opublikowano

Teraz jest lepiej.

Pozostaje tylko czekac na start.

 

 

 

@Kiedy dacie ten patcher? tj ile godzin przed startem?

Back to BF3...

Opublikowano

Upss, wątpię aby ktoś ładował 400 Smoczych Monet za Hwanga, do którego nie można włożyć KD - może jedynie pięciu szczęśliwców z fanpage na Facebooku.

LowPointer, nie jednak proponuję używać realnego maila byś potem nie miał problemów z wymianą, zapomnianym hasłem, etc.

 

 

 

REJESTRACJA JUŻ DOSTĘPNA !

http://www.avalonv2.pl/index.php?s=register
Opublikowano

Upss, wątpię aby ktoś ładował 400 Smoczych Monet za Hwanga, do którego nie można włożyć KD - może jedynie pięciu szczęśliwców z fanpage na Facebooku.

 

 

Jeśli wątpisz to czemu nie usuniecie ? Ale nie bo po co lepiej kasę trzepać , bo znajdzie się jakiś głupi co wali w isa jak szalony i kupi tego hwanga

 

więc po co takie śmieszne teksty

Opublikowano

Hwang- przeszywka więc nie wiem po co sracie. Serwer musi się utrzymać . !

....włamanie na konto . 30.03.-1.04 . Za obrazy przepraszam !

Opublikowano

Hwang- przeszywka więc nie wiem po co sracie. Serwer musi się utrzymać . !

Zgadzam się z tobą.A tak wgl nie wydaje mi się aby ktoś był na tyle głupi aby wydać 60 zł za kilka pikseli..

Opublikowano

nie grałem na starym avalonie dlatego pytam czy te 5kk na 200 pelerynek to duzo ? Nawet jeśli to moze i dobrze, bo bedzie duzo noobstwa i ino bylo by ksucie na pele jak to zazwyczaj bywa ;d

Opublikowano

i task draenora nie przebije gdyby nie te ddosy moze to wy;p

 

i task draenora nie przebije gdyby nie te ddosy moze to wy;p

YOU FUCK WITCH ME!YOU FUCK WITCH THE BEST!

 

LUDZIE CZYTAJCIE CO SIE PISZE W TEMATACH NIEPISZCIE NIEPOTRZEBNYCH POSTOW

 

一个帐户很多球员佩泽梅克安斯基亚切克

Opublikowano

Peleryny po 5kk? No bez jaj ...

Co do hwangów z is mam na to wyjebane że ktoś tam sobie go kupi.

Chce wydawać pieniądze na wirtualne zachcianki to droga wolna.

 

@arcros

A co na ulicy mieszkasz że do domu nie zaprosisz?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Pół roku bez metka wszedłem z ciekawości na mpc a tu jutro wychodzi takie cudeńko napewno zagram

Szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze Eleris. Musi to być szaman/ka

smok grająca/ący W Chunjo .Od siebie oferuje wspólny eksp, a szczególnie dobra zabawę., pomoc przy skilach, eq etc.Piszcie tutaj na pw jak coś, lub na gg 45529176

Eleris.pl

Opublikowano

Dajcie nam spatchować pliki kilka godzin przed startem, bo znając życie dość dużo osób wbije na start a zanim każdy spaczuje clienta to troszkę minie ; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...