Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jebać tego hejterta do ryja pewnie on ddos-uje Draenora2.Akurat przed jego premiera zaczely się ddos-y

 

A JA BEDEICH DDOSWAL Z KUMPLAMI;P

YOU FUCK WITCH ME!YOU FUCK WITCH THE BEST!

 

LUDZIE CZYTAJCIE CO SIE PISZE W TEMATACH NIEPISZCIE NIEPOTRZEBNYCH POSTOW

 

一个帐户很多球员佩泽梅克安斯基亚切克

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hrynek, napisz do daroniana na PW. Przecież to hakier!

 

 

Start serwera już jutro. Publikacja pojawi się o godzinie 12:00. Około 14:00 odbędzie się losowanie na Facebooku!

Opublikowano

 

 

Gdzie dropne 6/7b ?

 

 

Po co wchodzisz w zapowiedz jak nie przeczytales prezentacji a nawet glupich obrazkow nie obejzales..

 

6/7 bo jest u NPC

Opublikowano

Ode mnie - skoro na avalonv2, auroramt2 jest cały czas promocja SMów to może na nowym AvalonV2 też dajcie tą promocje na początek serwera? Będzie to zachętą dla graczy... Zastanówcie się - Daronian

Opublikowano

No to troszke no fair jesli BM i mental nie będą mieli epika ;p

Zapraszam do oceniania i subowania :). Masz ciekawy serwer i chcesz z niego seriie let's play? PISZ PW :)

Opublikowano

bardzo dobrze że nie ma epika na BM;a, 23 zł i masz zwój zmieniajacy profe... , ze świętym sura by rozkuriwała wszystko ...

....włamanie na konto . 30.03.-1.04 . Za obrazy przepraszam !

Opublikowano

No to troszke no fair jesli BM i mental nie będą mieli epika ;p

Nie, nie fer.

Mental ma złodzieja, który daje dmg jak epik, a sura ma to, że na niego zrobisz maks 50% na magię, a na resztę po 60% abs. (nie licząc tarcz)

Opublikowano

Zacznijmy od poproszenia, abyście nie spamowali w tej zapowiedzi. Naprawdę nie chcę, aby sypały się ostrzeżenia czy usuwanie postów ze strony Global Moderatorów.

Jeśli chodzi o Item Shop to postaram się przekonać MasTaHa na promocję 20% na start, jednak nic nie obiecuję!

Konia Bojowego macie na start. Z 6-7 bona usunęliśmy Silny i Odporność na klasy, więc nie rozumiem tego oburzenia.

Nie ma Białych Hwangów, a cała prezentacja się zgadza... dodatkowo muszę powiedzieć, że maksymalnie punktów statystyk to: 95 pkt!

Urozmaici to grę i doda trochę emocji w PVP!

Opublikowano

Oj tam, w IS jest tanio.

 

PD bardzo mało kosztuje... Gdyby jeszcze była mozliwosc kupna SM poprzez PP to był by cud, miód i malina, ale jak narazie musi nam wystarczyc SMS Premium :>

 

Już nie długo start :>

Opublikowano

? Od kiedy złodziej ma dmg jak epik.

 

Źle napisałem, jest to jedyna broń, która posiada ludzi, a nie jest epikiem, no i DMG i tak ma duże.

Opublikowano

Cos mam nie tak, pobralem klienta ze strony to pobral mi sie klient AvalonMt2, pobralem patchera wkleilem do tego avalonu to jakies 4 serwery mi sie uruchamiaja, wytlumaczy mi ktos o co biega?

Opublikowano

Cos mam nie tak, pobralem klienta ze strony to pobral mi sie klient AvalonMt2, pobralem patchera wkleilem do tego avalonu to jakies 4 serwery mi sie uruchamiaja, wytlumaczy mi ktos o co biega?

 

Już wszystko ok. Nie zauważyłem AKTUALIZUJ ;x

Czy dobrze przeczytałem? Nie bedzie epicków po broniach na 65? ; o

lepiej żeby były. Np. syriusz, brzegowe, bezduszne noze.. i styknie tyle. Po co więcej

Opublikowano

Widze sporo wyzwań i jest zachęta do wbijania poziomu 80+ epiki wierzchowce Itp. Czekam z niecierpliwością mam nadzieje że serwer ruszy o godzinie 18:00

Pozdrawiam Presik

pLykmAn.jpg.b918ff0177c9a4548be06757b656

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...