Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie rozumiesz, że wtedy dmg nie był by równy dla wszystkich klas ? Dobry sura BM na poprzednim avalonie bił tyle szponem co załóżmy body trytonem .. gdyby dostał świętego to nie miałby sobie równych. zresztą, poczekajmy na start i zobaczymy jak to wypadnie zawsze mogą wprowadzić tą jedną-dwie dodatkowe bronie

 

Coś za coś w końcu, przecież taki BM na PvE to jest kurwa śmiech. Jak ktoś lubi sobie wejśc i komuś zajebać ze sfery i to wszystko to jego sprawa. Ja tam wolę mieć postać, którą mogę i w PvP powalczyć i pójśc samemu coś nadropić bez większego trudu. Nie grałem na Avalonie szczerze mówiąc, wtedy siedziałem na X-world, tam bony wtedy były dostępne tylko w IS i prawie każdy latał w EQ bez bonów albo z jednym/dwoma jak coś dobrego poleciało w grocie...więc tam BM był śmiechowy nawet na PvP. BM na privie bez rosek i chuj go wie czego zawsze będzie faworyzowany w PvP, w końcu pod to jest zrobiony.

z9mJERf.png


 


Best Hand Eu

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dokładnie,niech ktoś wbije sobie BM 80lvl to wtedy już nie będzie mówił że BM nie ma być taki dobry do expa ..

51598082385122362513.jpg

Opublikowano

Jest godzina 24, a nadal w zapowiedzi siedzi prawie 80 osób. Boję się co będzie jak jutro wrzucę prezentację do działu Publikacje Serwerów - istna rzeź!

 

________________________________________________________________

 

Tutaj przyda Wam się kilka linków:

REJESTRACJA SERWERA JUŻ DZIAŁA (w ciągu kilku godzin 800 kont)

PATCHER SERWERA DO POBRANIA (zaktualizuje AvalonV2 już jutro)

FANPAGE SERWERA NA FACEBOOKU (ponad 800 lubię to strony)

 

________________________________________________________________

Opublikowano

Wieża Wygnańców, jeśli się nie mylę, jest już dostępna. Można do niej wejść w minimum trzyosobowym PT, a lider musi mieć minimalnie 90 lvl postaci.

Na końcu zamiast Umarłego Rozpruwacza pojawia się Smok, z którego można zdobyć wartościowe przedmioty i szkatuły!

 

 

 

________________________________________________________________

 

Tutaj przyda Wam się kilka linków:

REJESTRACJA SERWERA JUŻ DZIAŁA (w ciągu kilku godzin 800 kont)

PATCHER SERWERA DO POBRANIA (zaktualizuje AvalonV2 już jutro)

FANPAGE SERWERA NA FACEBOOKU (ponad 800 lubię to strony)

 

________________________________________________________________

Opublikowano

Serwer będzie stabilny tak jak avalon ale czy w 100% zabezpieczony ?? jeśli ktoś takie coś napiszę to usmieje się. Nie bedę pisał co i jak ale jest jedna metoda na którą nie ma zabezpieczeń.

 

Jak mogę ocenić serwer tak z Zapowiedzi hmmm jest to ulepszona wersja Avalonu ale czy trafna ? Nie wiem. Reklamą jest samo to V2 Wielkiego Avalonu.

 

Czego można się spodziewać. Jakie odczucie miałem z Avalonmt2

 

Większość graczy się zgodzi ze serwer był zaniedbywany. Mało Eventów nawet jak tam grałem od startu 6 miesięcy to nawet OX nie było i tylko 1 Zuo jakiś Event bicia metków na czas itp

 

Pierwsze nowośći po ponad 2 rocznym staniu w Miejscu.

 

Avalon tez miał sporą ilość graczy ale wynikało to z tego ze jeszcze nie było takiej konkurencji jak dziś.Czy to bedzie kolejny udany start (mam taką cichą nadzieje ze tak) .

 

Administracja.

 

Pamiętam tylko z olewania graczy ale zawsze mogło się to zmienić nigdy nic nie wiadomo.

 

Mastah- Mam do niego neutralne odczucia ale tez lubił robić przekręty czy bedzie też to na tym serwie nie wiem ludzie się zmieniają moze i Mastah też.

 

 

Ogólnie to serwer mogę polecić ale nie gwarantujcie ze 100% Zabezpieczony. Bo do tego czasu wiele osób się uczyło i trolą teraz serwery niszczą kogoś prace.Będe Obserwował serwer jak się powodzi i oby dobrze.

 

Pozdrawiam .

 

ps.

 

Nie jest to wypowiedz która Hejtuje serwer jest w niej trochę negatywów ale i pozytyw tez znajdziecie. Pozdrawiam Dziś start więc Powodzenia

 

Jak ktoś miał by jakieś wątpliwośći to Grałęm na Avalonie 6 miesięcy od startu i wspominam to dobrze.

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

To już dzisiaj? To już 14 lipca? Boże! Jak ten czas szybko leci... doczekaliśmy się wszyscy, pozostało 8 godzin.

 

 

Za kilkadziesiąt minut zostanie umieszczona prezentacja w dziale Publikacje Serwerów!

Opublikowano

Rozumiem, że wraz ze startem w menu clienta ukarze sie AvalonV2 ? Czy jest dostepny teraz , albo ja pobralem zla wersje.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Rozumiem, że wraz ze startem w menu clienta ukarze sie AvalonV2 ? Czy jest dostepny teraz , albo ja pobralem zla wersje.

Ściągnij patchera i powinien ci się pojawić avalonv2.Ja mam.

Opublikowano

BĘDĘ GRAŁ! POZDRO CHUNJO

Cześć, zagraj ze mną w League Of Legends już teraz! Link do rejestracji oraz pobrania gry:

signup.leagueoflegends.com/?ref=4f97a92eda2e2239679944

Opublikowano

witam. ile ten hwang bedzie dawal defa z is na 50 lvl?

550 :>

GoLGis

:)

 

GoLGis

Opublikowano

Pies was jeb*** Po co sie wpierdalac*** na strony innych serwerow i reklamujecie wlasny?? Zwykle szma** z was popaprance:) Ciekawe czy uda wam sie wystartowa o tej 18:) JEstescie zwyklymi leszczami!!! Lepiej sie przygoujcie na niespodzianki:*

97121467056121262842.png

 

33113689180289315833.jpg

Opublikowano

Taaa.. .Zdobywacie graczy niszczac inne servery ... POZDRO ! Gównixy

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1342264176' post='4851819]

Chu.... serwer. Nie ma jak się tak poniżyć by zdobyć graczy. Nie ma jak zdobywać ludzi przez niszczenie innych serwerów!!!!

 

Och... ale płacz i oburzenie... Nie ma to jak ocenić serwer który jeszcze nie wystartował ^ ^

 

 

 

No ja pie*dole jaką wy macie podniete że ten server startuje. Taki badziew ... współczuje wam że chcecie na nim grać.

 

kolejny :>

GoLGis

:)

 

GoLGis

Opublikowano

Och... ale płacz i oburzenie... Nie ma to jak ocenić serwer który jeszcze nie wystartował ^ ^

 

 

 

 

 

kolejny :>

Och... ale płacz i oburzenie... Nie ma to jak ocenić serwer który jeszcze nie wystartował ^ ^

 

 

 

 

 

kolejny :>

Oceniam co Robi administracja aby zdobyc graczy . A jaka Administracja taki Serv .

Fuck Off

Opublikowano

Słuchajcie dużo jest pogłosek odnośnie Daronian ale przecież on tylko zrobil zapowiedź i jest TGM nie zajmuje sie serwerem od strony technicznej , pomaga w rozreklamowaniu itp. Serwer na 100% bedzie dosowany ale z Takim Teamem i taką maszyną gracze nie powinni tego odczuć nawet w postaci Lagów. Pzdr Presik

pLykmAn.jpg.b918ff0177c9a4548be06757b656

Opublikowano

 

Tak :>

Każdy mógłby się tam włamać ;] a to że ktoś napisałe reklame Avalona i na dodatek podał nick Doriana wrobił go niestety ^ ^ A teraz będa go hejtować :>

Pomyśl pewnie jakiś dzieciak włamł się im i napisał jako dorian ;] a zresztą co ja się będe kłócił wisi mi i tak metek ;] ja tylko czytam co ludzie piszą ^ ^

Jak mają logi to będzie wiadomo :>

GoLGis

:)

 

GoLGis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...