Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

________________________________________________________________

Wyjaśnienie

Nasi koledzy, którzy prowadzą serwer Draenor mają problemy z atakami na stronę i serwer.

Nie jest to Nasza zasługa i nie zamierzamy tego wykorzystać, a raczej chcemy im pomóc!

________________________________________________________________

 

 

 

Zwój Powrotu Statusu będzie dostępny tylko w Item Shopie, aby nie było sytuacji, że pół serwera wbije 100 lvl WP'kiem, a potem zmieni na BM'a.

Cena Zwoju zostanie podwyższona w najbliższych dniach.

 

 

Co do Ksiąg Poliformii, Dowodzenia, etc zostawiamy tak samo jak było na AvalonMT2... tradycja to tradycja!

(tak jak na PL, czyli V2 itd.)

 

 

Do startu zostały: 4 dni i niecałe 7 godzin!

Czy jesteś gotowy?

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Husky, system ulepszeń zbroi prezentuje się tak: Stal > Hwang. Co do 5 bonusu to będzie dostępny jako drop z Metinów, a 6-7 usunęliśmy Silny i Odporność.

Clienta możecie pobierać z AvalonMT2, a następnie zostanie udostępniony patcher V2.

 

Nihooya, tak jak na PL.

 

Przypomnienie

Z osób, które lubią Naszą stronę na Facebooku wylosujemy trzech szczęśliwców.

Każdy z nich otrzyma aż 300 Smoczych Monet na start!

Opublikowano

Item Shop zostaje jak na razie taki jaki jest, bo zmiany nie są potrzebne. Po prostu zwiększymy cenę kilku przedmiotów, które mogą zniechęcić graczy.

Kilka z itemów, które są dostępne w IS będzie można zdobyć także z misji jak i konkursów / eventów!

 

 

InSaNe, bonów nie zmienimy, już powiedziałem. Mało osób czeka? Tylko połowa teamu moderacyjnego MPC, z 1.000 osób z YouTube oraz wiele, wiele więcej.

Opublikowano

Avalon, mój pierwszy priv po PLu.

 

Mam pytanie, czy rekrutacja będzie otwarta ?

Opublikowano

Jest wspomnienie, jest chęć, znajomi starzy i super klimat ? dlaczego mialbym niby nie zagrać gdyż jestem pewien w 100% że serwer nie padnie po tygodniu ?

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Może takie 12latki jak ty, które dowiedziały się o metinie max rok temu i w ogóle nie grały na plu tylko od razu na xenoxa chcą w pizdu "nowości". Dla prawdziwych weteranów metina reaktywacja jednego z ich pierwszych privów to marzenie ... Ale wy dzieci xenoxa nawet nie wiecie które bronie są oryginalne a które skopiowane z wowa .......

Moja historia w grze Metin2:
  • wakacje 2009 - S10 Gromo - smok 52lvl
  • końcówka 2009: yt2game - wp 90+
  • początek 2010: mmyt2 - mental 99lvl
  • wakacje 2010: csyt2 - dagger 120lvl / wp 105lvl
  • końcówka 2010: yt2www - bm 100+ / archer 90lvl
  • początek 2011: Candylongju - 130lvl archer
  • wakacje 2011: DiamondMT2 - 130lvl archer/dagger
  • końcówka 2011: XenoxMT2 - 193lvl smok/healer

 

No ale nic nie mowie ^^

 

Jak dobijemy 300 lajkow na fb to bedzie do wygrania 5x 400sm

Back to BF3...

Opublikowano

Widzę, że team rozwija się i oby tak dalej.

Tylko życzyć servera powodzenia i gramy!

Z czwórką ekipą gramy tutaj w chunjo.

Zapraszam. ; )

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Myślałem że ten server będzie powazny i administracja też a nie ddosuje inne servery. Tzn. Dreanor ;/ miałem wejść ale no cóż

To nie oni.Daro to napisał:

________________________________________________________________

Wyjaśnienie

Nasi koledzy, którzy prowadzą serwer Draenor mają problemy z atakami na stronę i serwer.

Nie jest to Nasza zasługa i nie zamierzamy tego wykorzystać, a raczej chcemy im pomóc!

________________________________________________________________

Opublikowano

Dla mnie zasrane tymi wierzchowcami, testowałem je na innym serwerze wlasnie tego jaszczura i smoka szczerze to są 2 najbardziej zbugowane mounty jakie mogly by byc w metinie.

lownfast

Opublikowano

Wierzchowce zostają takie jakie podane są w zapowiedzi, jedyne co się zmieniło od początku to to, że system ulepszeń zbroi wygląda następująco:

Zbroja z Czarnej Stali > Zbroja Hwang

Reszta, jak na razie, pozostaje bez zmian. Również nie zamierzamy usuwać, ani dodawać nic do Item Shopu... jedynie usprawnienie cen, etc.

 

 

 

Jeżeli na Naszej stronie na Facebooku uzbieramy ponad 300 "lubię to" przed startem to wylosujemy aż pięciu szczęśliwców.

Każdy z nich otrzyma około 400 Smoczych Monet. Czy jesteście gotowi na start najstabilniejszego serwera roku?

Opublikowano

Nasz team wykonał kolejne grafiki dla graczy. Tym razem zrobiliśmy też coś dla dziewczyn.

 

 

 

 

 

 

01043506905735619853.png

[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/667675-zapowiedz-avalonv2-legenda-powraca-pl/"][img=http://iv.pl/images/01043506905735619853.png][/url]
[b]Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!
Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.[/b][/center]

 

 

06864794035668154593.png


[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/667675-zapowiedz-avalonv2-legenda-powraca-pl/"][img=http://iv.pl/images/06864794035668154593.png][/url]
[b]Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!
Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.[/b][/center]



 

 

68330670889681867977.png


[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/667675-zapowiedz-avalonv2-legenda-powraca-pl/"][img=http://iv.pl/images/68330670889681867977.png][/url]
[b]Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!
Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.[/b][/center]



 

 

51250431272245537712.png


[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/667675-zapowiedz-avalonv2-legenda-powraca-pl/"][img=http://iv.pl/images/51250431272245537712.png][/url]
[b]Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!
Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.[/b][/center]



Opublikowano

Bardzo ładne sygnaturki.

Jeżeli gracie tutaj - proszę zaaktualizować profile.

Mimo tego - na pewno będzie świetna atmosfera jak 2 lata temu.

Tylko czekamy i gramy!

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Item Shop zostaje jak na razie taki jaki jest, bo zmiany nie są potrzebne. Po prostu zwiększymy cenę kilku przedmiotów, które mogą zniechęcić graczy.

Kilka z itemów, które są dostępne w IS będzie można zdobyć także z misji jak i konkursów / eventów!

 

 

InSaNe, bonów nie zmienimy, już powiedziałem. Mało osób czeka? Tylko połowa teamu moderacyjnego MPC, z 1.000 osób z YouTube oraz wiele, wiele więcej.

 

 

Tak jak jasne 2 miliony ludzi czeka na serwer, gówno a nie tyle.

 

Btw.

W ile mniej więcej wbije 75/80 ? Cheaty zablokowane, takie jak drophack etc?

Będzie ktoś od DT, nie chce aby tam syf był. Możliwe, że zagram, bynajmniej sprawdze co to za szit.

Opublikowano

Nie każdy ma pewność, że będzie dużo ludzi.

Ja na dobry początek myślę, że będzie +500 osób jak nie więcej.

Jak server wystartuje - zapraszam do chunjo.

Zrobię własną gildię, która będzie wymagała TS3, nie musi mieć mikrofon.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo - będzie parę questów.

Na pewno będzie umilało to grę, aczkolwiek zobaczymy jak to będzie.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Wszystko będzie przygotowane na ostatni guzik, obiecujemy!

 

 

Już tylko 51 lajków, aby odbyło się losowanie 5 x 400 Smoczych Monet na stronie na Facebooku.

Lepszego startu nie można sobie wymarzyć... klikamy Lubię To?

 

 

 

 

______________________________________________

PROŚBA

Jeżeli masz konto na YouTube to wejdź do tego filmiku:

... i napisz, że chcesz filmiki z AvalonV2! Z góry dziękuję.

(już 5 komentarzy, dzięki!)

______________________________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...