Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnij patchera i powinien ci się pojawić avalonv2.Ja mam.

 

Patcher wszystko pobrał ale w liście serwerów nie mam avalonv2.

 

24779142405342852322.png

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzicie ^^ ? Jednak to co mówiłem to prawda, daronian to frajer i zawsze nim będzie.

 

Ten avalon to największe gówno jakie widziałem, hackują inne serwery bo nie potrafią przeżyć zdrowej konkurencji ? Śmiech na sali . . .

 

DARONIAN FRAJER 4 EVER

 

Widzicie ^^ ? Jednak to co mówiłem to prawda, daronian to frajer i zawsze nim będzie.

 

Ten avalon to największe gówno jakie widziałem, hackują inne serwery bo nie potrafią przeżyć zdrowej konkurencji ? Śmiech na sali . . .

 

DARONIAN FRAJER 4 EVER

Opublikowano

A to świetne obowiązki widzę mają GM na waszym serwerze, a ja głupi zawsze myślałem że GM jest od pilnowania porządku na serwerze.

 

Widzisz różnice między TGM a GM ? -,- pozatym z tego co wiem, to tylko Mastah ma dostęp do bazy także się nie obawiaj .

Opublikowano

Widzisz różnice między TGM a GM ? -,- pozatym z tego co wiem, to tylko Mastah ma dostęp do bazy także się nie obawiaj .

 

Tak, zazwyczaj

TGM- TestowyGameMaster- Jest na okresie próbnym aby dołączyć do kadry serwera jako GM

Opublikowano

Hwang 60zł, proszę was... ^,^

 

za tani ?:> też bym zwiększył cene ^ ^

GoLGis

:)

 

GoLGis

Opublikowano

Widzicie ^^ ? Jednak to co mówiłem to prawda, daronian to frajer i zawsze nim będzie.

 

Ten avalon to największe gówno jakie widziałem, hackują inne serwery bo nie potrafią przeżyć zdrowej konkurencji ? Śmiech na sali . . .

 

DARONIAN FRAJER 4 EVER

 

Widzicie ^^ ? Jednak to co mówiłem to prawda, daronian to frajer i zawsze nim będzie.

 

Ten avalon to największe gówno jakie widziałem, hackują inne serwery bo nie potrafią przeżyć zdrowej konkurencji ? Śmiech na sali . . .

 

DARONIAN FRAJER 4 EVER

 

 

Po czym wywnioskowałeś swoje "śmieszne" myślenie o DARONIAN?? Jeszcze nie zagrałeś i piszesz bezsensu...

 

 

 

 

za tani ?:> też bym zwiększył cene ^ ^

 

 

 

Hw może tani no ale nie będzie można do niego kd wrzucić ; )

 

 

 

 

 

Idź na swój serverek..

Opublikowano

Zrobi ktos launcher? bo nie wyrobie sciagnac wszystkiego co jest w patcherze... gg:35382811 z góry dzieki.

nanicz.png


Opublikowano

Jednak nowe oblicze avalonu to po prostu chęć zarobienia pieniędzy na graczach takich jak niektórzy tutaj..

Opublikowano

Radze wam teraz przeskanować komputery w clinecie jest wirus który z waszych komputerów atakuje inne serwery wy nawet o tym nie wiecie ale z waszych IP wykonywane są DDoSy na inne serwery takie jak D2

vqfl.jpg

 

skan

https://www.virustotal.com/file/609c61989a01f73cc4a030a052faa5a74cad66d0a86d6a2897e563df0c52b296/analysis/

Wiec jak nie chcecie mieć problemów to radze wyjebać avalona,i zrobić skana komputera

 

@@wiem ,wiem w każdym clinecie jest wirus tzn w bince a nie w patcherze

Macie tutaj co może ten wirus spowodować

bkuh.jpg

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Pobrałem tego Clienta z ciekawości i ESET wykrył mi 4 wirusy.

 

Jeśli chcecie sobie zrobić burdel w komputerze, ściągajcie i grajcie na Cliencie AvalonV2 !

Pozdrawiam.

67062750834462019182.gif

Start serwera 17.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami -

Reinor.pl

Opublikowano

Info z FB:

 

Doszły nas słuchy że niektórym wykrywa nasza binarke jako wirusa, jednak nie martwił bym się tym ponieważ jest ona używana przez naszych graczy już od ponad roku i nic nikomu się jeszcze przez nią nie stało. Nie mamy z tym nic wspólnego postaramy się wyeliminować wirusa z binarki jak najszybciej.

Opublikowano

Ludzie, antywirusy często się mylą i wykrywają nieszkodliwe aplikacje jako wirusy.

 

Jest to binarka, którą nasi gracze używają od roku i nikt się nie skarżył, że cokolwiek mu się działo z komputerem.

 

Nikt na to na Avalonie nie narzekał tyle czasu, nieszkodliwy kod...

 

Tak btw wiodący antywirus jak NOD32 oraz kilka potężniejszych nie wykrywa tutaj zagrożenia.

Opublikowano

Ludzie, antywirusy często się mylą i wykrywają nieszkodliwe aplikacje jako wirusy.

 

Jest to binarka, którą nasi gracze używają od roku i nikt się nie skarżył, że cokolwiek mu się działo z komputerem.

 

Nikt na to na Avalonie nie narzekał tyle czasu, nieszkodliwy kod...

kilka av wykrywa to samo ta? hehe

 

@golgi

 

avast i all jasne

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

No kurwa nie płaczcie, jak się coś stanie z waszym WOODEN PC to zrobicie sobię format i ponownie zainstalujecie swojego pirackiego Windowsa XP.

 

KOMU SIĘ NIE PODOBA, NIECH WYPIER**LA!

 

Dziękuję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...