Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ravia.eu - Polski serwer stworzony w 2012 roku, download dziala dobrze, lanuchery równiez sa.

Nie trzeba wyłaczac antywirusa. Gra na serwerze multum ludzi :)

Bardzo dziękuję a jeszcze jaki exp na servie i drop w % ?

1359301966-U737205.jpg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

Zeby mozna było dostawac skile P

Exp jakis ogarniety

Hmm moze bcy duzo epików ;p.

Dodatkowe Info:

PriV

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

/reflink

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym żeby server był hard :D ale nie znów na maksa jak na pl'u ;/ Dobrze by było gdyby ep był taki jak np. na Singapurskim globalu.

Eq na start żeby było +7/9 . W miare możliwości pelerynki

 

Dodatkowe Info: W miare dobry drop yang, Max LVL 99/105 ! Jeżeli chodzi o hardy grałem na :

Balmora - wbiłem 95 lvl.kiedy wszedł na KamerModaSf pojawiło się dużo bootów ;/

Tiveria-straszna nuda

Superniebo-padł...gdyby był reset, napewno bym zagrał

Ravia.eu-tak samo jak na Balmorze .. ;/ dużo bootów ;/

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

Kamien4421 / Podałeś za mało info ;/ z tego co ci moge polecić to napewno Extrememt2 s2 w Cliencie Xenoxa

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

Zeby mozna było dostawac skile P

Exp jakis ogarniety

Hmm moze bcy duzo epików ;p.

Dodatkowe Info:

 

PriV

 

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk + 5* w profilu

 

 

Mexilia, Glador, ExtremeS2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym żeby server był hard :D ale nie znów na maksa jak na pl'u ;/ Dobrze by było gdyby ep był taki jak np. na Singapurskim globalu.

Eq na start żeby było +7/9 . W miare możliwości pelerynki

 

Dodatkowe Info: W miare dobry drop yang, Max LVL 99/105 ! Jeżeli chodzi o hardy grałem na :

Balmora - wbiłem 95 lvl.kiedy wszedł na KamerModaSf pojawiło się dużo bootów ;/

Tiveria-straszna nuda

Superniebo-padł...gdyby był reset, napewno bym zagrał

Ravia.eu-tak samo jak na Balmorze .. ;/ dużo bootów ;/

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

 

Draenor2 - w miare przyjemny server

/gif

Opublikowano

Nwm czy mogę to napisac wg. wzoru .

 

Poszukuje jakiegoś prywatnego serwera typu 4Fun|Pvp? (tak się teraz mówi?)

Mianowicie , coś takiego że:

Dostajesz maksymalny Poziom , i startujesz z max. kasą prosto do sklepu w którym znajdują się wszystkie bronie (epiki i wgl.) , Zmianki , 6/7-me itd. Robisz eq i odrazu idziesz się walic z innymi . Może byc to zagraniczny serwer.

Kiedyś pamiętam grałem na takim niemieckim albo włoskim , fajnie się grało.

Jakieś propozycje?

Wynagrodze Lajkiem itd.

 

Dodam że nie chce hamachi ale like za chęci ;)

wuo1.jpg


 

Opublikowano

Nwm czy mogę to napisac wg. wzoru .

 

Poszukuje jakiegoś prywatnego serwera typu 4Fun|Pvp? (tak się teraz mówi?)

Mianowicie , coś takiego że:

Dostajesz maksymalny Poziom , i startujesz z max. kasą prosto do sklepu w którym znajdują się wszystkie bronie (epiki i wgl.) , Zmianki , 6/7-me itd. Robisz eq i odrazu idziesz się walic z innymi . Może byc to zagraniczny serwer.

Kiedyś pamiętam grałem na takim niemieckim albo włoskim , fajnie się grało.

Jakieś propozycje?

Wynagrodze Lajkiem itd.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/732684-pvp-plhamachi/

Niestety serwer hamahi ;/

sygnadlamalinowy.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze unikatowym

Dodatkowe Info: Ma być coś nowego, nowe zbroje , nowe bronie , max lvl 250 , fast exp lub medium

Nagroda za pomoc: Like i +

281719_3z8qprumn4fh9vwcyklgd0jx7t26bi1a5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze unikatowym

Dodatkowe Info: Ma być coś nowego

Nagroda za pomoc: Like i +

 

 

Dopisz coś więcej bo na takiej podstawie to za dużo Ci nie powiem... Max lvl ile broni itp... Polski / Zagraniczny ...

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Nwm czy mogę to napisac wg. wzoru .

 

Poszukuje jakiegoś prywatnego serwera typu 4Fun|Pvp? (tak się teraz mówi?)

Mianowicie , coś takiego że:

Dostajesz maksymalny Poziom , i startujesz z max. kasą prosto do sklepu w którym znajdują się wszystkie bronie (epiki i wgl.) , Zmianki , 6/7-me itd. Robisz eq i odrazu idziesz się walic z innymi . Może byc to zagraniczny serwer.

Kiedyś pamiętam grałem na takim niemieckim albo włoskim , fajnie się grało.

Jakieś propozycje?

Wynagrodze Lajkiem itd.

 

Dodam że nie chce hamachi

 

HammerMt2... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w 1 dzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i xenox bo mi niedzialają

Nagroda za pomoc:lajki!!

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w 1 dzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i xenox bo mi niedzialają

Nagroda za pomoc:lajki!!

 

HammerMT2 . Zagraniczny ale : pro bony są ustawione , i masz prawie max lvl i bronie i zbroje u handlarzy

281719_3z8qprumn4fh9vwcyklgd0jx7t26bi1a5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemności, żeby bez is'a można było zrobić eq

Dodatkowe Info:Szukam easy(PvP),z małą ilością epików i nie skomplikowanym systemem ulepszeń.

Grałem na :

-Divine World s2

-PandoraMT2

-EliteMT2

-GladoR

-DragonMT2

-SurfaceMT2

-Vilenos

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemności, żeby bez is'a można było zrobić eq

Dodatkowe Info:Szukam easy(PvP),z małą ilością epików i nie skomplikowanym systemem ulepszeń.

Grałem na :

-Divine World s2

-PandoraMT2

-EliteMT2

-GladoR

-DragonMT2

-SurfaceMT2

-Vilenos

 

Nagroda za pomoc:

 

PvPMt2, albo HammerMt2... ;)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze unikatowym

 

Dodatkowe Info:

Ma być coś nowego, nowe zbroje , nowe bronie , max lvl 250 , fast exp lub medium

 

Nagroda za pomoc:

Like i +

 

Dzisiaj powstaje serwer SpotlineMT2, według mnie unikatowy. Max lv 250, exp raczej medium. :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Niskie ceny, serwer średnio zaludniony, mało botów.

 

Dodatkowe Info: Biorę pod uwagę tylko serwery oficjalnego Metin2.pl (s1-s26).

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu.

 

Dodatkowe pytanko: Jeśli można to jeszcze chciałbym spytać jak się mają sprawy na eteorze (s15) ?

Zbieram -

34469.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Niskie ceny, serwer średnio zaludniony, mało botów.

 

Dodatkowe Info: Biorę pod uwagę tylko serwery oficjalnego Metin2.pl (s1-s26).

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu.

 

Dodatkowe pytanko: Jeśli można to jeszcze chciałbym spytać jak się mają sprawy na eteorze (s15) ?

polecam ci s10 tam botów nie ma :D no i po połączeniu serwerów będzie trochę więcej ludu :D albo s 25 ale tam fuul ludu :D

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

HammerMT2 . Zagraniczny ale : pro bony są ustawione , i masz prawie max lvl i bronie i zbroje u handlarzy

Nie mam czym go rozpakować ale + leci ;)

 

To nie mozesz sb pobrac kretynie_

tipsygnatura8.png

 

Z Serii Brzydkie,Niestarannie zrobione Sygnaturki

Daj +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun, dobrej zabawie, nie muszę od razu mieć 250lvl mogę sam wbić.

Dodatkowe Info: 7b bez odporny, silny przeciwko klasy, itemy mi zwisają tylko żeby było dużo zabawy z eq i pvp. (Grałem na XenoXMT2, ExtemeMT2 S2, GondorMT2, Imetin, Diamond, Pandora, Elite, Divine s2, Vilenos, Nevethis, Forte. Tyle z pamiętałem)

Nagroda za pomoc: Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

Zeby mozna było dostawac skile P

Exp jakis ogarniety

Hmm moze bcy duzo epików ;p.

Dodatkowe Info:

 

 

PriV

 

 

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajk + 5* w profilu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze unikatowym

Dodatkowe Info: Ma być coś nowego, nowe zbroje , nowe bronie , max lvl 250 , fast exp lub medium

Nagroda za pomoc: Like i +

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemności, żeby bez is'a można było zrobić eq

Dodatkowe Info:Szukam easy(PvP),z małą ilością epików i nie skomplikowanym systemem ulepszeń.

Grałem na :

-Divine World s2

-PandoraMT2

-EliteMT2

-GladoR

-DragonMT2

-SurfaceMT2

-Vilenos

 

Nagroda za pomoc:

 

 

Dla was czterech polecam evenest http://www.mpcforum....venest-pldedyk/

^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard, cos jak ravia tylko latwiejsze, gdzie mozna bocic, i nie bylo by problemu z sprzedaza eq/yang za PLN bo koncu gry

Dodatkowe Info:jw

Nagroda za pomoc: PLUSY i wszystko

[/center

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...