Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tanich KD i Miłej Atmosferze.

Dodatkowe Info:Chcę zagrać na serwerze 4fun/easy/medium

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Xenox

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tanich KD i Miłej Atmosferze.

Dodatkowe Info:Chcę zagrać na serwerze 4fun/easy/medium

Nagroda za pomoc:Lajk :)

 

Xenox, Divine World s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tanich KD i Miłej Atmosferze.

Dodatkowe Info:Chcę zagrać na serwerze 4fun/easy/medium

Nagroda za pomoc:Lajk :)

XenoxMT2,GordonMT2,Glador,Divine s2,Eruris

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Czyt. Info

Dodatkowe Info:Chce taki serwer jakim byl CsYt2 :-C

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 :-)

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Czyt. Info

Dodatkowe Info:Chce taki serwer jakim byl CsYt2 :-C

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 :-)

 

Podobnym do csyt - Balmora, Reinor

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Czyt. Info

Dodatkowe Info:Chce taki serwer jakim byl CsYt2 :-C

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 :-)

 

No, trudno znaleźć taki serwer ;p Nevethis, Reinor

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !

 

Zależy mi najbardziej na : serverze fajnie jak by była 1 broń na 90lvl np.śmiercio. ,max lvl nie 250 lecz niższy np.125?Eq całkowicie na 80-125lvl..1 mapka do expa np.atlantyda v2.

 

Dodatkowe Info:Taki server jakim elitemt2 był kiedyś czyli bez tych wszystkich badziewi i nowości

Nagroda za pomoc: Like :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bez 6/7 bonu, maks zeby serwer mial pol roku i ok. 600-700+ osob online

Dodatkowe Info: Cos takiego jak diamond/tiveria

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bez 6/7 bonu, maks zeby serwer mial pol roku i ok. 600-700+ osob online

Dodatkowe Info: Cos takiego jak diamond/tiveria

Nagroda za pomoc: Lajk

Ravia

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bez 6/7 bonu, maks zeby serwer mial pol roku i ok. 600-700+ osob online

Dodatkowe Info: Cos takiego jak diamond/tiveria

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Balmora (ma trochę więcej niż pół roku ;p), Ravia.eu

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp co postoi minimum 1miesiąc,

Dodatkowe Info: bez epicków czysty typowy metin2 z 2008roku (max 99lv) serwer do zabawy ale na dłuższą mete.

Nagroda za pomoc: Limit lajków.

woj.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Przyjemny expie przyjemnym robieniu eq i zabawie z kolegą .

 

Dodatkowe Info: szukam fajnego priva, żeby był mały exp (bez przesady , tak żeby można było 65 wbić w dzień , i później do 90 w 2-3 tyg) żeby były ulepszacze potrzebne, misje opłacalne (np. takie że zabija się bere na 45 lvl i dostaje się 10lvl i jakiś dobry item do selania) .

 

No i żeby dużo typa grało 300+ osób.

Nagroda za pomoc:

Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Przyjemny expie przyjemnym robieniu eq i zabawie z kolegą .

 

Dodatkowe Info: szukam fajnego priva, żeby był mały exp (bez przesady , tak żeby można było 65 wbić w dzień , i później do 90 w 2-3 tyg) żeby były ulepszacze potrzebne, misje opłacalne (np. takie że zabija się bere na 45 lvl i dostaje się 10lvl i jakiś dobry item do selania) .

 

No i żeby dużo typa grało 300+ osób.

Nagroda za pomoc:

Lajk :)

 

Ariusmt2 ;) Zarabisty.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania

Nagroda za pomoc: LIKE

ref@

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Serwer mEtin2

Zależy mi najbardziej na: Dedykt

Dodatkowe Info: Auto poty u handlarza

Nagroda za pomoc: LIKE

bez gif, decyzja administracji.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dedykt

Dodatkowe Info: stalki,bojowe u npc

Nagroda za pomoc: Like

Divine world s2, CavalosMT2

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wyexpieniu 65+ bez is'a do konca tego roku .

Dodatkowe Info:Ogarniętne ceny, mało botków, w miare dużo luda, chodzi mi o serwer z PL'a

Nagroda za pomoc:like

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku botów,NORMALNEJ cenie aury,przyzwoitej liczbie graczy (Global)

Dodatkowe Info:zamierzam wbić 30-35 lvl i zarabiać na metkach w m2

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wyexpieniu 65+ bez is'a do konca tego roku .

Dodatkowe Info:Ogarniętne ceny, mało botków, w miare dużo luda, chodzi mi o serwer z PL'a

Nagroda za pomoc:like

 

Ravia, Balmora, Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedyk , Serwer Easy szybki exp

;)

 

Dodatkowe Info:

minimum 300-500 graczy dziennie / może być 6/7b ale tylko pod exp :P

 

Nagroda za pomoc:

Lajk

 

 

Z góry dzięki za pomoc

;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedyk , Serwer Easy szybki exp

;)

 

Dodatkowe Info:

 

minimum 300-500 graczy dziennie / może być 6/7b ale tylko pod exp :P

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

 

Z góry dzięki za pomoc

;)

 

Może ParadiseMT2?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...