Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości wojen gildii, dużej liczbie graczy, fajnych instach

Dodatkowe Info: Brak 6/7 (ewentualnie może być ale do expa) Max lvl nie przekraczający 150.

Nagroda za pomoc: Like (jak serwer mi się spodoba)

Tiveria ? ew. Antissa

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości wojen gildii, dużej liczbie graczy, fajnych instach

Dodatkowe Info: Brak 6/7 (ewentualnie może być ale do expa) Max lvl nie przekraczający 150.

Nagroda za pomoc: Like (jak serwer mi się spodoba)

Antissa, Tiveria, Ravia, Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób, przyjemnym expie oraz zdobywaniu kasy i aby serw był stosunkowo nowy

Dodatkowe Info: 6/7 może być

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób, przyjemnym expie oraz zdobywaniu kasy i aby serw był stosunkowo nowy

Dodatkowe Info: 6/7 może być

Nagroda za pomoc: Lajk

Draenor2, SurfaceMT2 s1

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard , dosyć wysoka ilość graczy

Dodatkowe Info:serwer hard max lvl 99

Nagroda za pomoc:

Chcesz kupić yangi na serwerze nawia.pl lub revios.pl ?
Wejdź na stronę i sprawdź ceny
http://bit.ly/1QZESDK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard , dosyć wysoka ilość graczy

Dodatkowe Info:serwer hard max lvl 99

Nagroda za pomoc:

 

Ravia, Tiveria, Balmora... Osobiście gram na pierwszym z wymienionych serwerów i gra się wyśmienicie... ;)

Opublikowano

Graj na divineworld s2 , ja tam zaczelem grac i bardzo fajny server:), mozesz pograć ze mną :D

zobaczę co to za serwer :DxD a opłaca się grać ?

 

zobaczę co to za serwer :DxD a opłaca się grać ?

ale mi chodzi by było max 4 ulepszacze a nie 10 + :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania

Nagroda za pomoc: LIKE

ref@

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard , dosyć wysoka ilość graczy

Dodatkowe Info:serwer hard max lvl 99

Nagroda za pomoc:

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowym, stabilnym, hard&medium serwerze.

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny a administracja dorosła ;3

Nagroda za pomoc: 1k gold please.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwoe hard,ew medium, ciekawym expie, częstychwojnach gildi, ok.1k graczy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:serwer w miarę młody, ku, kd dropimy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LIKE[/i][/b][/color][/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwoe hard,ew medium, ciekawym expie, częstychwojnach gildi, ok.1k graczy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:serwer w miarę młody, ku, kd dropimy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LIKE[/i][/b][/color][/center]

 

Xartez Oraz Antissa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwoe hard,ew medium, ciekawym expie, częstychwojnach gildi, ok.1k graczy

Dodatkowe Info:serwer w miarę młody, ku, kd dropimy

Nagroda za pomoc:LIKE

DiamnodMT2, Draneor2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowym, stabilnym, hard&medium serwerze.

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny a administracja dorosła ;3

Nagroda za pomoc: 1k gold please.

Draenor2

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przywrócniu starego klimatu PL'a, czyli dt, nocny exp (hard) oraz żeby bony nie były łatwe do uzyskania i bez ku(u trenera)

Dodatkowe Info:Nie szukam easy ani medium.. ewentualnie hard/medium.. ale bardziej bym wolał harda z max 99/127 lv. Tymczasem gram na metin2.sg ale ciężko cokolwiek wybonować a nie mam zamiaru wydawać kasiory na is'a więc chce zmienić serva na priv (oczywiście jeśli istanieje taki global to może być) ^^

Nagroda za pomoc:Oczwywiście like + 5 :)

Z góry thx

 

Polecam Ravia.eu,Balmora Jedne z trudnych serwerow + duzo osob na nich gra

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp 6/7 b zeby byly sztabki

Dodatkowe Info:latwo zdobyc kase

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp 6/7 b zeby byly sztabki

Dodatkowe Info:latwo zdobyc kase

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

 

Elite, Pandora, Xenox, Dragon... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu max lvl (nawet 250 ale najlepiej 150 max), polski ogarnięty serwer który nie padnie po miesiącu. Że bez wkładu w is można mieć pro eq, nie zbyt dużo epików (3 zbroje epickie max , ze 4 miecze) 6-7 bon tylko expw miare sporo graczy.

Dodatkowe Info:Kiedyś mi się podobał LomaxMT2 z 2011 r, AtlanticaMT2

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu max lvl (nawet 250 ale najlepiej 150 max), polski ogarnięty serwer który nie padnie po miesiącu. Że bez wkładu w is można mieć pro eq, nie zbyt dużo epików (3 zbroje epickie max , ze 4 miecze) 6-7 bon tylko expw miare sporo graczy.

Dodatkowe Info:Kiedyś mi się podobał LomaxMT2 z 2011 r, AtlanticaMT2

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Divine world s2, tyle że tam jest dość spora liczba epików

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp 6/7 b zeby byly sztabki

Dodatkowe Info:latwo zdobyc kase

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

 

PandoraMt2 lub EliteMt2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarobku PLN na allegro lub w inny sposób.

Dodatkowe Info: Chcę sprzedawać konta/yangi/itemy. Nie chcę tu balmory, draenora, ravii.

Nagroda za pomoc: Like.

pre_1352586887__mess10i.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp 6/7 b zeby byly sztabki

Dodatkowe Info:latwo zdobyc kase

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Dragon , xenox , imetin

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarobku PLN na allegro lub w inny sposób.

Dodatkowe Info: Chcę sprzedawać konta/yangi/itemy. Nie chcę tu balmory, draenora, ravii.

Nagroda za pomoc: Like.

 

PL, US, SG ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarobku PLN na allegro lub w inny sposób.

Dodatkowe Info: Chcę sprzedawać konta/yangi/itemy. Nie chcę tu balmory, draenora, ravii.

Nagroda za pomoc: Like.

Havitus - serwer się rozkręci to sporo zarobisz.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarobku PLN na allegro lub w inny sposób.

Dodatkowe Info: Chcę sprzedawać konta/yangi/itemy. Nie chcę tu balmory, draenora, ravii.

Nagroda za pomoc: Like.

 

iMetin, Tiveria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tanich KD i Miłej Atmosferze.

Dodatkowe Info:Chcę zagrać na serwerze 4fun/easy/medium

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...