Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatny Medium jak najbardziej zbliżony do pl'a

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:lajki

 

 

AvalonMt2?

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp , mało epików najlepiej jak na PL , lvl max nie za duży , brak 6/7 , bony nie jakieś 10k hp tylko podstawa 2/3k , dobrze by było jakby bony wchodziły maksymalnie , żadne wymyślone kd jak ludzi i te +9 itd normalne +5 lub +4

Dodatkowe Info: Nic :)

Nagroda za pomoc: Lajki

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku 6/7b(na klasy), dużo ludu - easy/4fun - najlepiej coś w stylu SonixMT2 z przed kilku tygodni.

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp , mało epików najlepiej jak na PL , lvl max nie za duży , brak 6/7 , bony nie jakieś 10k hp tylko podstawa 2/3k , dobrze by było jakby bony wchodziły maksymalnie , żadne wymyślone kd jak ludzi i te +9 itd normalne +5 lub +4

Dodatkowe Info: Nic :)

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Reinor ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku 6/7b(na klasy), dużo ludu - easy/4fun - najlepiej coś w stylu SonixMT2 z przed kilku tygodni.

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Cavalos nie miał silnych na klasę w 6/7. :P

Na pewno Xenox nie ma. ;)

E9mwj60.png
Opublikowano

"Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku 6/7b(na klasy), dużo ludu - easy/4fun - najlepiej coś w stylu SonixMT2 z przed kilku tygodni.

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu"

 

Do opisu idealnie pasuje AriusMT2

http://www.ariusmt2online.pl/

PO CO SPAĆ, JAK MOŻNA GRAĆ! ;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp / szybko zbierane ulepszacze duuuzo ludzi

Dodatkowe Info: w 6/7 nie mogą być abs na klasy żeby nie robić 4x EQ na każda klasę i aby nie Xenoxmt2

Nagroda za pomoc: daje lajk +++++

 

nikt nie podał mi serwera

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp / szybko zbierane ulepszacze duuuzo ludzi

Dodatkowe Info: w 6/7 nie mogą być abs na klasy żeby nie robić 4x EQ na każda klasę i aby nie Xenoxmt2

Nagroda za pomoc: daje lajk +++++

 

nikt nie podał mi serwera

Evenest.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp / szybko zbierane ulepszacze duuuzo ludzi

Dodatkowe Info: w 6/7 nie mogą być abs na klasy żeby nie robić 4x EQ na każda klasę i aby nie Xenoxmt2

Nagroda za pomoc: daje lajk +++++

 

nikt nie podał mi serwera

Gorgony

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 2-3hp bony 15% abs, nawet dobrym expie zebym szybko, nie za duzo modyfikacji broni np. bojowy, tryton, smiercio i nic wiecej oraz na inne itemki nie do ulepszenia tak jak na pl tylko zeby szybkiej wbic np 80,90 lv i bez 6/7 bonu!

Dodatkowe Info: Privek procz diamondmt2, gorgony (przesadzony) elitemt2, pandoramt2, moltenmt2 ani reinora

Nagroda za pomoc: daje lajk i 5 do profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp / szybko zbierane ulepszacze duuuzo ludzi

Dodatkowe Info: w 6/7 nie mogą być abs na klasy żeby nie robić 4x EQ na każda klasę i aby nie Xenoxmt2

Nagroda za pomoc: daje lajk +++++

 

chodzi mi o serwer gdzie gra duuzo ludzi i jest spory szybki exp w sumie chce serw w którym szybko można coś mieć

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp / szybko zbierane ulepszacze duuuzo ludzi

Dodatkowe Info: w 6/7 nie mogą być abs na klasy żeby nie robić 4x EQ na każda klasę i aby nie Xenoxmt2

Nagroda za pomoc: daje lajk +++++

 

chodzi mi o serwer gdzie gra duuzo ludzi i jest spory szybki exp w sumie chce serw w którym szybko można coś mieć

 

Pandoramt2 lub diamondmt2 ale tam nie ma 6/7 bon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp , mało epików najlepiej jak na PL , lvl max nie za duży , brak 6/7 , bony nie jakieś 10k hp tylko podstawa 2/3k , dobrze by było jakby bony wchodziły maksymalnie , żadne wymyślone kd jak ludzi i te +9 itd normalne +5 lub +4

Dodatkowe Info: Nic :)

Nagroda za pomoc: Lajki

 

balmora, ew. tiveria (łatwiejszy serwer)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUŻO GRACZY[/i][/b][/color]

dodatkowe Info:RAVIA VS BALMORA [/i][/b][/color]

Nagroda za pomoc:LIKE [/i][/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUŻO GRACZY[/i][/b][/color]

dodatkowe Info:RAVIA VS BALMORA [/i][/b][/color]

Nagroda za pomoc:LIKE [/i][/b][/color]

 

Polecam grać na Ravia

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expie, serwerze nie nastawionym pod IS

Dodatkowe Info: dedyk, polski

Nagroda za pomoc: lubie to

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expie, serwerze nie nastawionym pod IS

Dodatkowe Info: dedyk, polski

Nagroda za pomoc: lubie to

 

Elite, Dragon, GladoR

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expie, serwerze nie nastawionym pod IS

Dodatkowe Info: dedyk, polski

Nagroda za pomoc: lubie to

Gorgony

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Fajnym expie nie za trudnym ale nie zeby w godzine 150lvl wbic :D i żeby łatwo eq sie robiło -=mało ludzi !!!!=-

Dodatkowe Info:gralem na diamondzie ale tam jest lipa ksuja i za duzo ludzi albo taki serwer jak ravia ale zeby sie dostawalo boja nie trzeba bylo dropic medali ;/

Nagroda za pomoc:likeee i 5 na profilku :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Fajnym expie nie za trudnym ale nie zeby w godzine 150lvl wbic :D i żeby łatwo eq sie robiło

Dodatkowe Info:gralem na diamondzie ale tam jest lipa ksuja i za duzo ludzi albo taki serwer jak ravia ale zeby sie dostawalo boja nie trzeba bylo dropic medali ;/

Nagroda za pomoc:likeee i 5 na profilku :)

 

GladoR, Xenox, Elite, Pandora

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Fajnym expie nie za trudnym ale nie zeby w godzine 150lvl wbic :D i żeby łatwo eq sie robiło -=mało ludzi !!!!=-

Dodatkowe Info:gralem na diamondzie ale tam jest lipa ksuja i za duzo ludzi albo taki serwer jak ravia ale zeby sie dostawalo boja nie trzeba bylo dropic medali ;/

Nagroda za pomoc:likeee i 5 na profilku :)

 

Gorgony, Xartez, DivineWorld s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard server

Dodatkowe Info:Max 99lvl, oprócz Tiveria, balmora, ravia

Nagroda za pomoc:like

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard server

Dodatkowe Info:Max 99lvl, oprócz Tiveria, balmora, ravia

Nagroda za pomoc:like

 

Draenor2, AsteraMT2, AvementMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...