Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard, cos jak ravia tylko latwiejsze, gdzie mozna bocic, i nie bylo by problemu z sprzedaza eq/yang za PLN bo koncu gry

Dodatkowe Info:jw

Nagroda za pomoc: PLUSY i wszystko

[/center

 

Ravia na wyższych poziomach to w zasadzie medium, ale jeśli jej nie chcesz to zagraj na Rivendalu bądź Dreanorze2... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard, cos jak ravia tylko latwiejsze, gdzie mozna bocic, i nie bylo by problemu z sprzedaza eq/yang za PLN bo koncu gry

Dodatkowe Info:jw

Nagroda za pomoc: PLUSY i wszystko

[/center

http://www.havitus.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Srednio graczy , mili gracze :D w miare ceny zebym mogł sie dorobic na eq ;D

Dodatkowe Info: Ma to być Pl "Global" nie Privyy ;D oprócz 26 serwa :) . i które królestwo :D .

Nagroda za pomoc:Like

/reflink

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Srednio graczy , mili gracze :D w miare ceny zebym mogł sie dorobic na eq ;D

Dodatkowe Info: Ma to być Pl "Global" nie Privyy ;D oprócz 26 serwa :) . i które królestwo :D .

Nagroda za pomoc:Like

s22 - orion

ceny - średnie

ludzi w m1 - średnio (zależy w jakim królestwie)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium szybki exp latwo dostępne stalki i trute

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b] [/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]Dużej ilosci doswiadczenia , dużej ilosci zdobywania yang ! , mało epików , ;D[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]: Grałem balmora, diamondmt2, xenox , i znudziły mi się za dużo epików server dla dzieci :P lubie ostre pvp ;P wojenki . [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]like :P[/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja :D

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania :D

Nagroda za pomoc: LIKE :D

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja :D

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania :D

Nagroda za pomoc: LIKE :D

 

PvPMt2!

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemności, żeby bez is'a można było zrobić eq

Dodatkowe Info:Szukam easy(PvP),z małą ilością epików i nie skomplikowanym systemem ulepszeń.

Grałem na :

-Divine World s2

-PandoraMT2

-EliteMT2

-GladoR

-DragonMT2

-SurfaceMT2

-Vilenos

 

Nagroda za pomoc:

ref

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:Dalszej grze na start 220 SM 80kk

Dodatkowe Info:Jaka postać WP/ Mental mam 34/Dagger/BM

 

serwer s25 kim lepiej grac i na co wydac SM

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium / Możee Hard , Ale nie zbyt :)

Dodatkowe Info: Szukam Servera max 99 lv , 125 . Podobny do NovaMt2(upadła :() raty np . exp x30 drop x50 Yang x 70 .. I przede Wszystkim nie zbyt dużo nowośći :P Standardowo Stalka , Hwang , Miecz Barona , Malo EPIK :)

Nagroda za pomoc: 5+Like

Jeśli znasz Server Metin2 ,taki jak NovaMT2 hard moze Medium .. Max lv 99 , 125 ..

Pisz mi na PW

ODWDZIĘCZĘ SIĘ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium / Możee Hard , Ale nie zbyt :)

Dodatkowe Info: Szukam Servera max 99 lv , 125 . Podobny do NovaMt2(upadła :() raty np . exp x30 drop x50 Yang x 70 .. I przede Wszystkim nie zbyt dużo nowośći :P Standardowo Stalka , Hwang , Miecz Barona , Malo EPIK :)

Nagroda za pomoc: 5+Like

 

Nie wzoruje się an epikach, typu hwang i baron, ale polecę Ci;

Avalonv2 z tego co nieco mówisz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium / Możee Hard , Ale nie zbyt :)

Dodatkowe Info: Szukam Servera max 99 lv , 125 . Podobny do NovaMt2(upadła :() raty np . exp x30 drop x50 Yang x 70 .. I przede Wszystkim nie zbyt dużo nowośći :P Standardowo Stalka , Hwang , Miecz Barona , Malo EPIK :)

Nagroda za pomoc: 5+Like

Ravia

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze GM mode czy jakoś tak :P

Dodatkowe Info: Żeby na Start mieć GM'a , nie Deco cos tam bo On nie dziala !

Nagroda za pomoc: 5+Like

Jeśli znasz Server Metin2 ,taki jak NovaMT2 hard moze Medium .. Max lv 99 , 125 ..

Pisz mi na PW

ODWDZIĘCZĘ SIĘ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze na którym dropi fajnie kasa i są zmiany bonusów. Gra minimum 1k ludzi.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 5+ Like

f52be290d2ce3.jpg

TUOR START SERWERA 22.02.2013

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze na którym dropi fajnie kasa i są zmiany bonusów. Gra minimum 1k ludzi.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 5+ Like

 

Glador,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] mało epików , lub wgl, 0 kd elitarnych jak na xenoxie[/color]

Dodatkowe Info:[/i][/b] max lvl 99 , lub 125 , by dobrze kasa leciała i stalki w sklepach :D, server bardziej pod pvp[/color]

]Nagroda za pomoc:[/i][/b] 5+lajk[/color]

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] mało epików , lub wgl, 0 kd elitarnych jak na xenoxie[/color]

Dodatkowe Info:[/i][/b] max lvl 99 , lub 125 , by dobrze kasa leciała i stalki w sklepach :D, server bardziej pod pvp[/color]

]Nagroda za pomoc:[/i][/b] 5+lajk[/color]

Antissa.pl teraz będzie wychodziła .

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Jakis priv easy 99lv cos jak stary avalon italongjumt2 lub easy 120lv cos jak candylongju. I jakis serwer z gm na start.

 

Dodatkowe Info:

PRIV

 

Nagroda za pomoc:

LAJK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

http://scr.hu/20f/dy6b6

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Jakis priv easy 99lv cos jak stary avalon italongjumt2 lub easy 120lv cos jak candylongju. I jakis serwer z gm na start.

 

Dodatkowe Info:

PRIV

 

 

Nagroda za pomoc:

LAJK

 

HammerMT2,Antissa.pl

dxbp12.png

|Random 2k12|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...