Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Levelu max 150, dosyć szybkim expie, mało epikow. Denerwuje mnie to, ze na serwerach typu virtual jest 1000epikow i zdobywa sie je bardzo dlugo. Szukam serwera pvp cos jak stary CSYT2.

Dodatkowe Info: serwer polski, easy

Nagroda za pomoc: like oraz 5

hitmani.jpg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zalezy mi na tym zeby expilo sie przyjemnie i ulepszacze były łatwo dostępne (nie podawajcie serwerów typu gladorMT2,PvPmt2)

Dodatkowe Info:Serwer Prywatny, Polski dedyk. 4fun lub pvp

Nagroda za pomoc: Lajki

Polecam Gorgony

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl

Dodatkowe Info: czy oplaca sie teraz grać na metin2.pl ????

Nagroda za pomoc: Like +

 

Tak, lecz jedynie serwer Solar, ma normalne ceny i można coś ugrać.

Opublikowano

#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: METIN2 PL[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:25 czy 26 serwer? Jedna osoba powiedziała mi ,że na Solarze dużo ludzi i nie ma gdzie expić i lepiej na s25 grać. Powiedzcie coś :D[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: + w profilu[/i][/b][/color]

[/center][/color]

sygna max 800 x200.

zmniejsza ja. jest w o mnie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrej armosferze

Dodatkowe Info: exp 200% dobry drop Yang

Nagroda za pomoc:Like :)

Opublikowano

Polecam Senthia

Raty serwera wynoszą 300, występują nowości, czyli nie jest zwyczajnym serwerem upodobnionym do Pl. Spokojnie ten 70 lvl przy dobrych staraniach osiągniesz.

/Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

 

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: METIN2 PL[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:25 czy 26 serwer? Jedna osoba powiedziała mi ,że na Solarze dużo ludzi i nie ma gdzie expić i lepiej na s25 grać. Powiedzcie coś :D[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: + w profilu[/i][/b][/color]

[/center][/color]

 

Solar moim zdaniem jest najlepszym wyjściem... Może jest dużo ludzi ale dzięki temu łatwiej wszystko dostać i sprzedać... ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrej armosferze

Dodatkowe Info: exp 200% dobry drop Yang

Nagroda za pomoc:Like :)

 

Balmora, Tiveria, a najbardziej to polecam Ravię... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , duzo epików

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!

MÓJ NICK W GRZE MINECRAFT

 

Caspy :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , duzo epików

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!

 

Glador.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , nie ma IS lub są tam rzeczy nie pomagające w grze typu pro itemy z IS oraz w 6-7 nie może być abs na klasę typu silny lub odp na woja

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , nie ma IS lub są tam rzeczy nie pomagające w grze typu pro itemy z IS oraz w 6-7 nie może być abs na klasę typu silny lub odp na woja

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!

 

Jedyny serwer PvP bo jak sądzę takiego szukasz to NewLongju... Ew. zagraniczny to HammerMt2, jednak tam gra dość dużo polaków... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , nie ma IS lub są tam rzeczy nie pomagające w grze typu pro itemy z IS oraz w 6-7 nie może być abs na klasę typu silny lub odp na woja

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!

 

GladoR,

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duże raty , szybkie expienie , nie ma IS lub są tam rzeczy nie pomagające w grze typu pro itemy z IS oraz w 6-7 nie może być abs na klasę typu silny lub odp na woja

Dodatkowe Info:Chce zagrać na serwerze podobnym do PvpMT2 , ProMt2 i XenoxMt2 i nie HAMACHI

Nagroda za pomoc: LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!LAJK !!!!!

Polecam Gorgony

http://gorgony.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

milym expie(easy/medium, ale hard tez moge zobaczyc

:) ), porzadnym systemie ulepszania, expowiskach/dropowiskach, przyjemnej grze..

 

Dodatkowe Info:

 

 

najlepiej serwer podobny do Diamondmt2 // BelenuS, ale z wieksza liczba expowisk/dropowisk i rzeczy do roboty. nie chce, zebym w ciagu miesiaca nie mial tam co robic,tak jak na Diamondzie. nie jara mnie stanie w m1.. 6/7 bon nie obowiazkowy. serwer najlepiej nie 100% IS. bez hamachi.

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajk przez dluzszy okres. :P

 

Edit: // dodalem jeden serwer,do ktorego byloby milo, zeby byl podobny. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

milym expie(easy/medium, ale hard tez moge zobaczyc

:) ), porzadnym systemie ulepszania, expowiskach/dropowiskach, przyjemnej grze..

 

Dodatkowe Info:

 

najlepiej serwer podobny do Diamondmt2, ale z wieksza liczba expowisk/dropowisk i rzeczy do roboty. nie chce, zebym w ciagu miesiaca nie mial tam co robic,tak jak na Diamondzie. nie jara mnie stanie w m1.. 6/7 bon nie obowiazkowy. serwer najlepiej nie 100% IS. bez hamachi.

Nagroda za pomoc:

 

Lajk przez dluzszy okres. :P

Może Gorgony pasuje do opisu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był [4FUN][EASY][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i 5 na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był [4FUN][EASY][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i 5 na profilu

glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Drogie małże tanie eq szamana

Dodatkowe Info: Globalny Metin2 PL

Nagroda za pomoc: 5 i Like.

70489962284954469327.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Drogie małże tanie eq szamana

Dodatkowe Info: Globalny Metin2 PL

Nagroda za pomoc: 5 i Like.

 

Solar - s26

DualFly


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Poziom serwera medium/hard

-Exp... Żeby nie był jak na PLu, ale też żeby nie było zbyt łatwo wbić maxa itd....(żeby nie było tak, że każdy biega z tym maxem)

-Wiele nowośći typu: Dungeony,Bronie,Mapy, System ulepszeń, Misje(np. coś typu biolog..stałe bonusy)ale też nie za dużo

-Dość spora ilość graczy

-Nie koniecznie, ale fajne eventy

Dodatkowe Info: Z tego co wiadomo łączenie serwerów zbliża się wielkimi krokami, a jeśli za przeproszeniem po tym połączeniu będzie tak hujowo jak myślę zastanawiam się nad jakimś fajnym privkiem..

Nagroda za pomoc: Kilka ''Lubie To" + 5 w profilu ; )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Poziom serwera medium/hard

-Exp... Żeby nie był jak na PLu, ale też żeby nie było zbyt łatwo wbić maxa itd....(żeby nie było tak, że każdy biega z tym maxem)

-Wiele nowośći typu: Dungeony,Bronie,Mapy, System ulepszeń, Misje(np. coś typu biolog..stałe bonusy)ale też nie za dużo

-Dość spora ilość graczy

-Nie koniecznie, ale fajne eventy

Dodatkowe Info: Z tego co wiadomo łączenie serwerów zbliża się wielkimi krokami, a jeśli za przeproszeniem po tym połączeniu będzie tak hujowo jak myślę zastanawiam się nad jakimś fajnym privkiem..

Nagroda za pomoc: Kilka ''Lubie To" + 5 w profilu ; )

Ravia lub Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl od razu i mozliwosc PVP od razu (jedyna zabawa to zmiana bonow)

Dodatkowe Info: Dosyc duzo ludzi.

Nagroda za pomoc:Plusy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...