Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac Pomocy !

Zależy mi najbardziej na :Exp lecial w miarę dobrze , lvl max 125 (Exp żeby leciał podobnie tak jak na starym EliteMt2). Żeby nie było dużo zbroi oraz broni .

Dodatkowe info: Server prywatny,Polski ( grałam na serwerach takich jak EliteMT2 oraz XenoxMT2 , MoltenMT2)

Nagroda za pomoc: Like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy / 4 fun .

Dodatkowe Info: Serwer ma być banalny , do zabawy , nie za wiele epików , łatwość w zdobywaniu ulepszaczy itp .

Nagroda za pomoc:Like :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy 1-4 ulepszaczy, łatwe zdobywanie ulepszaczy, lekki exp i miła administracja

Dodatkowe Info: serwer godny uwagi który długo się utrzymuje :D

Nagroda za pomoc:Like

 

 

Wydaje mi się, że dla was obu najlepszym rozwiązaniem będzie:

http://promt2.com.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy / 4 fun .

Dodatkowe Info: Serwer ma 4fun/easy badz pvp ;p zeby exp byl mily ;p bronie na 75 stalki itp latwe do zdobycia ;p (odrazu mowie xenox itp odrazu odpada)

Nagroda za pomoc:Like :)

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy / 4 fun .

Dodatkowe Info: Serwer ma 4fun/easy badz pvp ;p zeby exp byl mily ;p bronie na 75 stalki itp latwe do zdobycia ;p (odrazu mowie xenox itp odrazu odpada)

Nagroda za pomoc:Like :)

iMetin?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej grze, Szybkim expie, Systemie ulepszania

Dodatkowe Info:Serwer najlepiej easy

Nagroda za pomoc:Lajk +5" w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej grze, Szybkim expie, Systemie ulepszania

Dodatkowe Info:Serwer najlepiej easy

Nagroda za pomoc:Lajk +5" w profilu

 

Mexilia, Xenox, Glador

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, tanich kd(takie jak kd luda, um, itd.) , dużo epików[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najlepiej polski, w miarę dużo osób[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajk[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, tanich kd(takie jak kd luda, um, itd.) , dużo epików[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najlepiej polski, w miarę dużo osób[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajk[/i][/b][/color]

[/center]

 

PandoraMT2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocyyy! !!!

 

Szukam servera PVP super by było gdyby były 6/7 lvl na klasy... zalezy mi na tym żeby nie trzeba było expic !!

 

Daje 5 i + za pomoc !!

Pomogłem daj + !

 

"Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie."

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocyyy! !!!

 

Szukam servera PVP super by było gdyby były 6/7 lvl na klasy... zalezy mi na tym żeby nie trzeba było expic !!

 

Daje 5 i + za pomoc !!

hammer mt2 :D

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocyyy! !!!

 

Szukam servera PVP super by było gdyby były 6/7 lvl na klasy... zalezy mi na tym żeby nie trzeba było expic !!

 

Daje 5 i + za pomoc !!

 

Większość serwerów hamachi, PvPMt2(trzeba expić ale to jest chwila do wbicia 250lvla) no i HammerMt2, który idealnie pasuje do opisu... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sprawnym downloadzie zeby nie trzeba było antywirka wyłączać itp i no hamachi,medium

Dodatkowe Info:fajnie by było jak by serwer był 2k12 i dużo osób na nim grało

Nagroda za pomoc:Like ?

1359301966-U737205.jpg

Opublikowano

Wydaje mi się, że dla was obu najlepszym rozwiązaniem będzie:

http://promt2.com.pl/

nie działa mi luncher i nawet klient nie działa :( ---

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sprawnym downloadzie zeby nie trzeba było antywirka wyłączać itp i no hamachi,medium

Dodatkowe Info:fajnie by było jak by serwer był 2k12 i dużo osób na nim grało

Nagroda za pomoc:Like ?

 

Ravia.eu - Polski serwer stworzony w 2012 roku, download dziala dobrze, lanuchery równiez sa.

Nie trzeba wyłaczac antywirusa. Gra na serwerze multum ludzi :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy 1-4 ulepszaczy, łatwe zdobywanie ulepszaczy, lekki exp i miła administracja

Dodatkowe Info: serwer godny uwagi który długo się utrzymuje

Nagroda za pomoc:Like

ref@

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy 1-4 ulepszaczy, łatwe zdobywanie ulepszaczy, lekki exp i miła administracja

Dodatkowe Info: serwer godny uwagi który długo się utrzymuje

Nagroda za pomoc:Like

ref@

 

Nie wiem czy dobrym pomysłem poleceniem Ci Balmore.

Moze LomaxMT2? Oraz oczywiscie Ravia :)

Opublikowano

Nie wiem czy dobrym pomysłem poleceniem Ci Balmore.

Moze LomaxMT2? Oraz oczywiscie Ravia :)

mijasz sie z celem czlowieku

Ja polecam reinor.pl

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy 1-4 ulepszaczy, łatwe zdobywanie ulepszaczy, lekki exp i miła administracja

Dodatkowe Info: serwer godny uwagi który długo się utrzymuje

Nagroda za pomoc:Like

ref@

 

Pandoramt2 i bliźniaki, reinor,

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun, dobrej zabawie, nie muszę od razu mieć 250lvl mogę sam wbić.

Dodatkowe Info: 7b bez odporny, silny przeciwko klasy, itemy mi zwisają tylko żeby było dużo zabawy z eq i pvp. (Grałem na XenoXMT2, ExtemeMT2 S2, GondorMT2, Imetin, Diamond, Pandora, Elite, Divine s2, Vilenos, Nevethis, Forte. Tyle z pamiętałem)

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem czy dobrym pomysłem poleceniem Ci Balmore.

Moze LomaxMT2? Oraz oczywiscie Ravia :)

odpada 1-4 ulepszacze a nie jak na globalu a lomax grałem i nie za bardzo na nim zagram

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun, dobrej zabawie, nie muszę od razu mieć 250lvl mogę sam wbić.

Dodatkowe Info: 7b bez odporny, silny przeciwko klasy, itemy mi zwisają tylko żeby było dużo zabawy z eq i pvp. (Grałem na XenoXMT2, ExtemeMT2 S2, GondorMT2, Imetin, Diamond, Pandora, Elite, Divine s2, Vilenos, Nevethis, Forte. Tyle z pamiętałem)

Nagroda za pomoc: Like

http://www.mpcforum.pl/topic/730144-camerion-pldedyk/

Pszerfa.          i'm back

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...