Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedyk , Serwer Easy szybki exp

;)

 

Dodatkowe Info:

 

minimum 300-500 graczy dziennie / może być 6/7b ale tylko pod exp :P

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

 

Z góry dzięki za pomoc

;)

Xenox

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wyexpieniu 65+ bez is'a do konca tego roku .

Dodatkowe Info:Ogarniętne ceny, mało botków, w miare dużo luda, chodzi mi o serwer z PL'a

Nagroda za pomoc:like

 

Tiveria

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer taki jak były kiedyś - max lvl 99, eq tylko takie jak na PL'u . ( nie szukam tu serwera takiego jak pl, exp , drop ma być lepszy )

Dodatkowe Info: Serwer typu 4fun, pvp, easy, medium.

Nagroda za pomoc: Like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wyexpieniu 65+ bez is'a do konca tego roku .

Dodatkowe Info:Ogarniętne ceny, mało botków, w miare dużo luda, chodzi mi o serwer z PL'a

Nagroda za pomoc:like

 

Ravia, Balmora, Tiveria

 

Z tego co wyczytałem on potrzebuje serwer PL'a. Polecam Solar. świetnie się tam gra ;)

A jeżeli popełniłem błąd to prywatne serwery : Ravia.eu,Balmora,Tiveria,Havitus,Death2 (Widziałem taki w zapowiedziach.)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedyk , Serwer Easy szybki exp

;)

 

Dodatkowe Info:

 

minimum 300-500 graczy dziennie / może być 6/7b ale tylko pod exp :P

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

 

Z góry dzięki za pomoc

;)

 

Widziałem serwer w Publikacjach Antissa ale nie wiem czy chodzi... ParadiseMt2? Evelen (Start 15.10.2012) ,MoltenMt2,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dedykt

Dodatkowe Info: Taki jak Irnal tylko nie pada po 30 min :)

Nagroda za pomoc: Like

 

Dałem wam po lajk-i ale grałem na tych serwerach i nie przypadły mi do gustu

Sygnatura1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dedykt

Dodatkowe Info: Taki jak Irnal tylko nie pada po 30 min :)

Nagroda za pomoc: Like

 

Dałem wam po lajk-i ale grałem na tych serwerach i nie przypadły mi do gustu

 

Divine, Gorgony, Ariusmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmmm global gdzie tanio o eq, ceny nie sa wysokie badz jeśli juz to duze :)

Dodatkowe Info: łatwo skile,duzo ludzi wbije do konca roku 65+

Nagroda za pomoc:like.

 

 

And Two ; )

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: priv

Dodatkowe Info: szybki exp, tanio dobre pvp, moze byc 6/7

Grałem na : BelenuS, słaby net na clienta, Guerra, Paradise, XenoX,Glador

Nagroda za pomoc:like

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmmm global gdzie tanio o eq, ceny nie sa wysokie badz jeśli juz to duze :)

Dodatkowe Info: łatwo skile,duzo ludzi wbije do konca roku 65+

Nagroda za pomoc:like.

 

 

Hmm mysle , ze Twierdza badz ostatnie serwery. tam gra duzo graczy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmmm global gdzie tanio o eq, ceny nie sa wysokie badz jeśli juz to duze :)

Dodatkowe Info: łatwo skile,duzo ludzi wbije do konca roku 65+

Nagroda za pomoc:like.

 

 

And Two ; )

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: priv

Dodatkowe Info: szybki exp, tanio dobre pvp, moze byc 6/7

Grałem na : BelenuS, słaby net na clienta, Guerra, Paradise, XenoX,Glador

Nagroda za pomoc:like

 

Pierwsze: Metin2.sg

Drugie: Hmm Ariusmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania

Nagroda za pomoc: LIKE

ref@

207 postów pomogłem pomóż i ty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skille P na 5lv, dobry drop kasy, mało epików i ulepszaczy(1-4) w miarę ludu i dobra administracja

Dodatkowe Info: Serwer godny zaufania

Nagroda za pomoc: LIKE

ref@

 

Gorgony

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAC POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: łatwe wbicie skili na P . Max 250 lvl . Wmiare szybki EXP . Dużo Graczy . Żeby serwer nie był bardzo stary . Max z stycznia 2012

Dodatkowe Info:

Chce żeby był to serwer Medium i żeby było tak że z 1 broni można zrobić jeszcze inną . NP .

 

Mam Trute+9 (75lvl) wbijam 90 i z tej broni moge zrobić inna lepsza bron na 90 (TO JEST PRZYKŁAD) każdy chyba wie oco mi chodzi.

 

Nagroda za pomoc: Like .

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: profesionalny hard/pół hard (czyli na dłużej)

Dodatkowe Info: może być nawet global, albo profesionalne dedyki

Nagroda za pomoc: 5* i like

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: profesionalny hard/pół hard (czyli na dłużej)

Dodatkowe Info: może być nawet global, albo profesionalne dedyki

Nagroda za pomoc: 5* i like

 

Senthia , Tiveria , Ravia ,a jak na globalu to kazdy serwer jest dobry ;)

 

NIE WIEM GDZIE GRAC POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: łatwe wbicie skili na P . Max 250 lvl . Wmiare szybki EXP . Dużo Graczy . Żeby serwer nie był bardzo stary . Max z stycznia 2012

Dodatkowe Info:

Chce żeby był to serwer Medium i żeby było tak że z 1 broni można zrobić jeszcze inną . NP .

 

Mam Trute+9 (75lvl) wbijam 90 i z tej broni moge zrobić inna lepsza bron na 90 (TO JEST PRZYKŁAD) każdy chyba wie oco mi chodzi.

 

Nagroda za pomoc: Like .

 

FireMT2

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: profesionalny hard/pół hard (czyli na dłużej)

Dodatkowe Info: może być nawet global, albo profesionalne dedyki

Nagroda za pomoc: 5* i like

Draenor2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki!!

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Przyjemnosci z gry. W miare ogarnietych ludzi[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Chodzi mi o PLa. Na s3 mam tam na starcie ok. 1,5kkk jak sprzedam itemy, ale postaci nie mam. Dlatego rozwazam nad rozpoczeciem od 0 na s26 i za bardzo nie wiem czy zostac na s3 czy od nowa na s26.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Like + 5* w profilu.[/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Przyjemnosci z gry. W miare ogarnietych ludzi[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Chodzi mi o PLa. Na s3 mam tam na starcie ok. 1,5kkk jak sprzedam itemy, ale postaci nie mam. Dlatego rozwazam nad rozpoczeciem od 0 na s26 i za bardzo nie wiem czy zostac na s3 czy od nowa na s26.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Like + 5* w profilu.[/color]

[/center]

Proponuje s26 .

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: profesionalny hard/pół hard (czyli na dłużej)

Dodatkowe Info: może być nawet global, albo profesionalne dedyki

Nagroda za pomoc: 5* i like

Ravia.eu

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki!!

 

Camerion, no jak nieświeży serwer to Glador jeszcze, tam w 1 dzień wbijesz 250 z dobrym eq.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: przyjemności z gry ,nie za wysokie ceny , nie mam zamiaru wydawać na IS czy allegro ... [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer PL [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ i 5 [/i][/b][/color]

[/center]

+ <3

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: przyjemności z gry ,nie za wysokie ceny , nie mam zamiaru wydawać na IS czy allegro ... [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer PL [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ i 5 [/i][/b][/color]

[/center]

 

No to jedynie s26, tam najtaniej, największa przyjemność i satysfakcja, lecz na PL i tak będziesz musiał kiedyś wydać.

@down

Czytaj dokładnie: Serwer PL

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: przyjemności z gry ,nie za wysokie ceny , nie mam zamiaru wydawać na IS czy allegro ... [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer PL [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ i 5 [/i][/b][/color]

[/center]

 

Jesli chodzi ci o hard to poelcam ci Ravia.eu - duzo ludu, latwo zarobic,dropią Hematyczne Szkatulki ( lotaja z nich rekawice, pd, zmianki , dodania i inne smieci z IS)

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...