Skocz do zawartości

M4Sell

Postmaker
 • Zawartość

  810
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O M4Sell

 • Ranga
  MPC User
 • Urodziny 31.03.1998

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1660 wyświetleń profilu
 1. Witam poszukuje trainera do fify 19 fut lub bota ktory rozgrywa mecze może być płatny czy ktoś sie orientuje w tym temacie ?: )
 2. Witam chciałbym się zorientować w kwestii fify 19 zamierzam zakupić lecz na allegro klucz kosztuje 120 zł a przez origin 250 zł dlaczego cena kupna przez allegro jest 50% tańsza ?
 3. Witam posiada ktoś zaproszenie i mógłby sie podzielić lub jakiś kontakt do private cheat do lola??
 4. Witam :) Robię projekt z systemów i mam na zadanie wymyślić jakiś skrypt, żeby był w jakimś stopniu "przydatny", ale jestem w tym całkowicie zielony. I mam pytanie, czy jest możliwość napisana skryptu, aby po wrzuceniu jakiegoś pliku na ftp przez użytkownika, serwer wysyłał e-mail do administratora z nazwą pliku i ścieżką do danego pliku. Czy jest to możliwe i czy to dużo roboty? < Jeśli zły dział proszę o przeniesienie. > @edit znalazłem taki skrypt: Param ( [string]$Path = "D:\FTPSites\", [string]$SMTPServer = "smtpservername", [string]$From = " [email protected] ", [string]$To = " [email protected] ", [string]$Subject = "New File Uploaded to FTP Site" ) $SMTPMessage = @{ To = $To From = $From Subject = "$Subject at $Path" Smtpserver = $SMTPServer } $File = Get-ChildItem $Path | Where { $_.LastWriteTime -ge [datetime]::Now.AddMinutes(-10) } If ($File) { $SMTPBody = "`nThe following files have recently been uploaded to your FTP site:`n`n" $File | ForEach { $SMTPBody += "$($_.FullName)`n" } Send-MailMessage @SMTPMessage -Body $SMTPBody } Czy on jest poprawny?
 5. Witam jaką platformę polecacie na ten moment? (platna) aby przyjemnie się grało na dobrych skryptach . Jakieś 2 msc temu korzystałem z HanBota jak teraz wygląda sytuacja ? Co warto kupić ?
 6. Bot Hero Zero

  Aktualizacja HZ bot nie loguje sie na konto
 7. Bot Hero Zero

  Patch HeroZero wyszedł bot nie loguje sie na konto
 8. Chciałem wykupić na 7 dni lecz nie ma tradycyjnego przelewu. ???
 9. Siemka pytam o HanBota czy aktualnie Ma dobre skrypty i jest ich wiele ? czytałem stary temat i ktoś tam pisał ze posiada małą ilość skryptów? jak wygląda teraźniejsza sytuacja ? Warto kupić dla zabawy ?
 10. Witam mam pytanie dotyczące zmiany ekranu głównego posiadam laptopa oraz podłączony monitor z starego komputera stacjonarnego i jak to zawsze wygląda na ekranie od laptopa jest duzo gorsza grafika moje pytanie jest następujące czy jest możliwość abym mógł zmienić ekran główny z laptopa na drugi monitor ? posiadam win 10

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...