Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej populacji graczy

Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie

Nagroda za pomoc: Lajk

1289921615_by_BezaCat_500.jpg
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej populacji graczy

Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie

Nagroda za pomoc: Lajk

jak global to solar a jak priv to xenox mt2 albo virtual :D
sygnatura3.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej populacji graczy

Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie

Nagroda za pomoc: Lajk

Priv z dużą ilością graczy? Polecam Ravie.eu, serwer to mocny Hard podpadający pod PL'a.

ravia.eu

Opublikowano

CastleMt2

 

a są inne bo virtual i xenox nie :D

 

Koleś wyjdz !, pisałem z działającymi sieciami... czyli ogólnie żeby serwer działał, a ty kur.. nie łaska nie sprawdzisz nawet postów w temacie, powiesić za jaja, i spalić kogoś takiego, jak widać na tym forum niczego dobrego nie można sie dowiedzieć nara!

Opublikowano

Koleś wyjdz !, pisałem z działającymi sieciami... czyli ogólnie żeby serwer działał, a ty kur.. nie łaska nie sprawdzisz nawet postów w temacie, powiesić za jaja, i spalić kogoś takiego, jak widać na tym forum niczego dobrego nie można sie dowiedzieć nara!

jak grałem to działało noobie :D
sygnatura3.jpg
Opublikowano

Jeszcze sie cieszysz z popełnionego błędu ? tępy jesteś... znam dobre zdanie. Nie dyskutuję z idiotami. koniec

żal i tyle
sygnatura3.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Chińskim serwerze.

Dodatkowe Info:

Nie za dużo nowości

Nagroda za pomoc: lajk :D

Może to:?

http://www.mpcforum.pl/topic/685926-tutorialcnnew-private-serwer-longjulm/

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

polskim serwerze z ratami bardzo duuuużymi

Dodatkowe Info:

 

Nie za dużo nowości,

 

Nagroda za pomoc: oczywiście like :D

 

Cavalos xD

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

polskim serwerze z ratami bardzo duuuużymi

Dodatkowe Info:

 

Nie za dużo nowości,

 

Nagroda za pomoc: oczywiście like :D

 

Duże raty = sporo nowości.

 

Polecam Elite/Xenox/Virtual.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

polskim serwerze z ratami bardzo duuuużymi

Dodatkowe Info:

 

Nie za dużo nowości,

 

Nagroda za pomoc: oczywiście like :D

 

 

Xenox, z tym, że jest trochę tego jeśli chodzi o nowości :P

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Lolz, nie rozumiem was... moje myślenie jest takie, gdy podaje sie komuś serwer na którym może grać... to niech to będzie dobry serwer, xenox upada są na nim navi, wystarczy wejść na forum...

Nawet ktoś taki jak kidmod... plecie głupoty, a jego sygnatura jest świetna...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, szybkim expie jak na SevenHevenMT2 , może trochę wolniejszy niż SevenHevenMT2.

Dodatkowe Info:Może być sporo boroni. Exp Easy . itp. max lv 255.

Nagroda za pomoc:Lajk? :D

Start officjalny już w piątek, około godziny 18-20 zapraszajcie ludzi i wbijajcie na serwer http://www.mpcforum.pl/topic/924901-zapowied-crystal2pl/page-2#entry7114716 .



sygnatura1s.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, szybkim expie jak na SevenHevenMT2 , może trochę wolniejszy niż SevenHevenMT2.

Dodatkowe Info:Może być sporo boroni. Exp Easy . itp. max lv 255.

Nagroda za pomoc:Lajk? :D

Virtual, Dragon, Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerach Dedykowanych 4FUN Easy lub medium

Dodatkowe Info:

Żeby na serwerze bylo +10k hp w itemach. i Dużo epików i broni

;) Nie Glador i nie Xenox

Nagroda za pomoc:

Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerach Dedykowanych 4FUN Easy lub medium

 

Dodatkowe Info:

Żeby na serwerze bylo +10k hp w itemach. i Dużo epików i broni

;) Nie Glador i nie Xenox

 

Nagroda za pomoc:

Lajk

 

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedykowanym serwerze

Dodatkowe Info:

Troche epików + trochę cięższy exp

^^ i w miare spora ilość graczy

Nagroda za pomoc: lajk :D

asd

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dedykowanym serwerze

 

Dodatkowe Info:

 

Troche epików + trochę cięższy exp

^^ i w miare spora ilość graczy

 

Nagroda za pomoc: lajk :D

 

 

Balmora, Tiveria, Ravia... ew. Avalon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Easy, spore raty sporo epików / łatwo się dorobić ( do zabawy xD )

Dodatkowe Info:

 

 

Może być polski ruski żydowski chiński i murzyński, jaki chcesz tylko, fajny xD

 

Nagroda za pomoc: like

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wielkim expie i milych graczach

Dodatkowe Info:Ma Byc Duzo Broni

Nagroda za pomoc: Like

Hahaha Mialem Sygnature ponad 1rok :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wielkim expie i milych graczach

Dodatkowe Info:Ma Byc Duzo Broni

Nagroda za pomoc: Like

 

XenoxMT2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Easy, spore raty sporo epików / łatwo się dorobić ( do zabawy xD )

Dodatkowe Info:

 

 

Może być polski ruski żydowski chiński i murzyński, jaki chcesz tylko, fajny xD

 

Nagroda za pomoc: like

 

moze Virtual ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...