Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard(Dedyk)

Dodatkowe Info:Tylko nie ravia,balmora i pl bo tam juz gralem ;)

Nagroda za pomoc:Like


  •  

 

Tiveria. Jest trochę łatwiejsza od balmory. Ogarnięty team.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wielkim expie i milych graczach NIEDAWAC PO (200%) Tylko takie servery Po 1000 Moga byc hamachi ale z clientem

Dodatkowe Info:Ma Byc Duzo Broni

Nagroda za pomoc: Like

(OPROCZ XENOXA ZADLUGO SIE SCIAGA :))

Hahaha Mialem Sygnature ponad 1rok :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wielkim expie i milych graczach NIEDAWAC PO (200%) Tylko takie servery Po 1000 Moga byc hamachi ale z clientem

Dodatkowe Info:Ma Byc Duzo Broni

Nagroda za pomoc: Like

(OPROCZ XENOXA ZADLUGO SIE SCIAGA :))

Virtual/Elite/Dragon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wielkim expie i milych graczach NIEDAWAC PO (200%) Tylko takie servery Po 1000 Moga byc hamachi ale z clientem

Dodatkowe Info:Ma Byc Duzo Broni

Nagroda za pomoc: Like

(OPROCZ XENOXA ZADLUGO SIE SCIAGA :))

Cavalos? ;)

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun i duzo epikow i raty spore

Dodatkowe Info: Zeby bylo w itemach powyzej 10k hp ! Nie Virtual nie xenox nie glador

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun i duzo epikow i raty spore

Dodatkowe Info: Zeby bylo w itemach powyzej 10k hp ! Nie Virtual nie xenox nie glador

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Pandora ma sporo epików itd, ale w bonach nie ma 10k hp.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Gdzie grać

;) ?

Zależy mi najbardziej na: Drogich małzach ,a tanich RIBach FMSach

Dodatkowe Info: Metin2 PL

Nagroda za pomoc: Like !

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na : Easy, mało nowości

Dodatkowe info : Żeby grało dosyć sporo ludzi

Like!

Glador.

http://mt2.glador.pl/

Gdzie grać

;) ?

Zależy mi najbardziej na: Drogich małzach ,a tanich RIBach FMSach

Dodatkowe Info: Metin2 PL

Nagroda za pomoc: Like !

 

S26 albo S25.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Pomocy! Nie wiem gdzie grać

Zależy mi najbardziej na: server hard (nie balmora) ale zeby nie byl uzalezniony od is lub server medium (nie raske) max 127 lvl

Dodatkowe info: nie ma

Za pomoc dam lajki

Opublikowano

Pomocy! Nie wiem gdzie grać

Zależy mi najbardziej na: server hard (nie balmora) ale zeby nie byl uzalezniony od is lub server medium (nie raske) max 127 lvl

Dodatkowe info: nie ma

Za pomoc dam lajki

Polecam

http://ravia.eu

lub

http://draenor.pl/

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Pomocy! Nie wiem gdzie grać

Zależy mi najbardziej na: server hard (nie balmora) ale zeby nie byl uzalezniony od is lub server medium (nie raske) max 127 lvl

Dodatkowe info: nie ma

Za pomoc dam lajki

Polecam jak najbardziej Ravie lub Tiverie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer 4 fun, szybki exp

Dodatkowe Info:przynajmniej 10k pz i brak klas w 6/7

Nagroda za pomoc:Lajkuje ! ;p

 

xenox

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun i duzo epikow i raty spore

Dodatkowe Info: Zeby bylo w itemach powyzej 10k hp ! Nie Virtual nie xenox nie glador

Nagroda za pomoc: Lajk


  •  


  •  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Pvp albo bardzo łatwy exp np. 80lvl w 1h albo mniej

Dodatkowe Info:Łatwy exp np. 80lvl w 1h albo albo odrazy max lvl na start

Nagroda za pomoc:5 Lajk'ów

Pomogłem? Daj Lubię to.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun i duzo epikow i raty spore

Dodatkowe Info: Zeby bylo w itemach powyzej 10k hp ! Nie Virtual nie xenox nie glador

Nagroda za pomoc: Lajk


  •  


  •  

Elite/Dragon?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Pvp albo bardzo łatwy exp np. 80lvl w 1h albo mniej

Dodatkowe Info:Łatwy exp np. 80lvl w 1h albo albo odrazy max lvl na start

Nagroda za pomoc:5 Lajk'ów

Polecam 4funy czyli Xenox/Dragon/Virtual - Max 2h i masz około 80lvl'a.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwera typu oldschool, jak najmniej epików (najlepiej tak, jak na PL-u, albo jeszcze mniej) Max lvl od 99 do 127 lvl-a,

Dodatkowe Info:Serwer powinien być medium/easy, nie szukam harów

Nagroda za pomoc:Like :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...