Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwe wbicie max lvl, niewiele ulepszaczy,częste wojny, 

Dodatkowe Info: Server typu Easy/PVP coś podobnego do starego CavalosMT2 ( jeśli ktoś pamięta) 

nie żadne 4death,fun,pro...

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwe wbicie max lvl, niewiele ulepszaczy,częste wojny, 
Dodatkowe Info: Server typu Easy/PVP coś podobnego do starego CavalosMT2 ( jeśli ktoś pamięta) 
nie żadne 4death,fun,pro...
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

xenox? virtual też ok ale trudniej z lv

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expie, ciekawych dungeonach, niewielkim wpływie is'a na grę i żeby serwer nie miał kilku lat, najlepiej 2013/2014 i oczywiscie przyzwoita ilość graczy.

Dodatkowe Info:

Grałem na: Pandora; Diamond; Elite; Dragon; Virtual; Avalon; Ascarial; Glador; Ethlon(coś takiego); Longju

Nagroda za pomoc: like oczywiście! :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwe wbicie max lvl, niewiele ulepszaczy,częste wojny, 
Dodatkowe Info: Server typu Easy/PVP coś podobnego do starego CavalosMT2 ( jeśli ktoś pamięta) 
nie żadne 4death,fun,pro...
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

deila.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:serwerze easy/4fun

Dodatkowe Info: duze raty zeby duzo ludzi grało duzo epików nie xenox

Nagroda za pomoc: like


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: GM na start

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like

 

metek2

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: GM na start

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like

Metek2 chyba

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy/4fun
Dodatkowe Info: duze raty zeby duzo ludzi grało duzo epików nie xenox
Nagroda za pomoc: like

 

 

silves

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: duże raty, jakieś 600+ graczy, nowe zbroje (tylko nie xenox)

 

Nagroda za pomoc:Likeeee

74313288103712520133.png

 

 

ZAPRASZAMY NA SERWER DZIAŁA I JEST STABILNY :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: duże raty, jakieś 600+ graczy, nowe zbroje (tylko nie xenox)

 

Nagroda za pomoc:Likeeee

silves ( nie wiem ile graczy), 4funmt2, promt2

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Siemka
Szukałem chyba z 3H Serwera HARD.
Czy możecie coś polecić? 
Tak żeby było ok 300-400 osób.
I też żeby nie były przesadzone.
Z góry dzięki.

Opublikowano

Siemka

Szukałem chyba z 3H Serwera HARD.

Czy możecie coś polecić? 

Tak żeby było ok 300-400 osób.

I też żeby nie były przesadzone.

Z góry dzięki.

Astilia.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Esay lub Medium.
Dodatkowe Info:Dużo graczy ogarnięta administracja, gram już długo w Metina :D
Nagroda za pomoc:Lajk w poście + 5 do profilu. :)

strange1.jpg

Opublikowano

Szukam serwera do metina podobne do 4funmtpl, ale za darmo poniewaz niemam zamiaru znowu wysylac sms, aby usuneli mi zaraz konto ;_;

 

Jesli nie bedzie takiego serwera co wyzej to jakis easy prosty badz hard, gdzie w miare mozna pograc:)

Opublikowano

Szukam serwera do metina podobne do 4funmtpl, ale za darmo poniewaz niemam zamiaru znowu wysylac sms, aby usuneli mi zaraz konto ;_;

 

Jesli nie bedzie takiego serwera co wyzej to jakis easy prosty badz hard, gdzie w miare mozna pograc:)

Easy - Metinek, Argentus (podobny do xenox jeśli takie lubisz), Virutal

Hard - Ascarial łatwo sie dorobić oraz bardzo dużo graczy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy!  Easy/Medium!
Dodatkowe Info : Wystarczająca ilość graczy, brak dziecinnej administracji.  W miare szybki i przyjemny exp.  Ciekawe sety, dobry drop ulepek.  
Nagroda za pomoc: Lajk w poście + 5 do profilu.  :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy!  Easy/Medium!

Dodatkowe Info : Wystarczająca ilość graczy, brak dziecinnej administracji.  W miare szybki i przyjemny exp.  Ciekawe sety, dobry drop ulepek.  

Nagroda za pomoc: Lajk w poście + 5 do profilu.  :)

 

Invoria, Dreikon.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy!  Easy/Medium!

Dodatkowe Info : Wystarczająca ilość graczy, brak dziecinnej administracji.  W miare szybki i przyjemny exp.  Ciekawe sety, dobry drop ulepek.  

Nagroda za pomoc: Lajk w poście + 5 do profilu.  :)

 

invoria/virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry: Interesują mnie serwery typu: Medium/easy./pvp/4fun.

Chciałbym dodać, że serwer może już być starszy, chodzi mi o taki z ok. 3-4 miesięcy, ale bardziej wole nowe :)

Nie chce serwera Hamachi. To nie wchodzi w gre :)

Max lv : 200-250.

Z góry dzięki i nagroda za pomoc? -Like? ;)

Nagroda za pomoc: Lajki?

Nick : FallTryPL

Serwer : Metin2 (Diumar)

Level : 84

Klasa : Sura WP (Weapon)

...Daj like/plusa <-- Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie to coś więcej niż kliknięcie :DGG : 51025729

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info: Szukam serwera na ktorych stal serwer asine.pl tylko nie umiem go znalezc ;d

 

Nagroda lajki ;f

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy!  Easy/Medium!
Dodatkowe Info : duża ilość graczy (1k +/-), bez cofek, doceniony dagger w pvp.
Nagroda za pomoc: Lajk w poście + 5 do profilu.  :)

1367591241-U459639.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium/Hard

Dodatkowe info: Szukam serwera podobnego do YT2game,CsYT2. Widziałem serwer Kerunis ale nie prezentuje sie ciekawie.

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem Gdzie Grać Pomocy!

 

Zależy mi na :

 

Serwer: DEDYK
Gatunek:EASY
Pochodzenie: Najlepiej Pl
Parametry: ....
ItemShop: Obojętnie
GMode: OFF
Cechy: Najlepiej Stalki i truty w sklepach i zeby o ulepy bylo łatwo najlepiej dużo osób na serwie

i żeby nie trzeba było płacic za rejestracje . :)I jeszcze skille na p odrazu 391441404376524584919.png.

 

 

Grałem na:

Invoria - Znudzila sie

Argentus - Serwer podrobiony do XenoXa

Eruris - Padł

Laneris - Kijowo sie grało

ProMt2 - Nie lubie pvp.

 

P.S. Poszukuje jakiegos serwa na którym bedzie chcialo sie grac

Nagroda za pomoc: Lajk w poście + 5 do profilu.   :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...