Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:podobny serwer do Negros,Tiveria,Imetin.Nowo powstaly niedawno max 2tyg,Ponad 150graczy online.
Dodatkowe Info:Server Tylko Medium,Prosze podac kilkach propozycji servow.
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard  ( z wyjątkiem Ravii oraz Balmory)
Dodatkowe Info: Serwer nowy, liczba graczy przynajmiej 500+
  Nagroda za pomoc:   +

syg2.png

xBogi 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard  ( z wyjątkiem Ravii oraz Balmory)Dodatkowe Info: Serwer nowy, liczba graczy przynajmiej 500+  Nagroda za pomoc:   +

astilia.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze na którym w miarę łatwo zrobić fajne eq a także dużo ludzi którzy wymienialiby się za eq z Pl'a

Dodatkowe Info: -------------------------------------
Nagroda za pomoc:   +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze hard/medium (oprocz ravi,balmory,exalion)

Dodatkowe Info: To ma być serwer w miare nowy około jednego miesiąca, graczy 500+ oraz stale rozwijajacy sie serwer.

Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze hard/medium (oprocz ravi,balmory,exalion)

Dodatkowe Info: To ma być serwer w miare nowy około jednego miesiąca, graczy 500+ oraz stale rozwijajacy sie serwer.

Nagroda za pomoc: +

WebMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy. Powyżej 1k+. Serwer ma być podobny do Diamonda, Ethany. Medium/Easy. Fajny system ulepszeń(ulepkl na niski lvl to perły), ciekawe dungeony, jakieś nowości, ale bez przesady(bez plastiku). Brak 6/7 z odporny/silny na klasy, najlepiej w całkowity brak 6/7b, ale do expa zniosę :)
Dodatkowe Info:Grałem na Ethanie, WebMetin, Dreikon, Invoria, Netharia, Essenia, Xenox, iMetin. Elitemt2.
Nagroda za pomoc: Lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy/medium, na którym na niskich levelach można niszczyć wysokie

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

Invoria

Co do tego niszczenia, to zależy jakie masz EQ ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,ciekawych mapach i dungach,serwerze easy,czymś unikalnym
Dodatkowe Info: grałem na dużej ilości serwerach starej daty wiec lepiej by był to nowszy
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 A jakiś z większą ilością graczy? :rolleyes:

Pandora?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze hard/medium (oprocz ravi,balmory,exalion)

Dodatkowe Info: To ma być serwer w miare nowy około jednego miesiąca, graczy 500+ oraz stale rozwijajacy sie serwer.

Nagroda za pomoc: +

WebMetin, Astilia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy. Powyżej 1k+. Serwer ma być podobny do Diamonda, Ethany. Medium/Easy. Fajny system ulepszeń(ulepkl na niski lvl to perły), ciekawe dungeony, jakieś nowości, ale bez przesady(bez plastiku)

Dodatkowe Info:Grałem na Ethanie, WebMetin, Dreikon, Invoria, Netharia, Essenia, Xenox, iMetin. Elitemt2.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Pandora, Virtual

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy/medium, na którym na niskich levelach można niszczyć wysokie

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

 

http://tnij.org/meteklolo <- like

Pandora- klasa i jazda.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,ciekawych mapach i dungach,serwerze easy,czymś unikalnym

Dodatkowe Info: grałem na dużej ilości serwerach starej daty wiec lepiej by był to nowszy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Invoria

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy. Powyżej 1k+. Serwer ma być podobny do Diamonda, Ethany. Medium/Easy. Fajny system ulepszeń(ulepkl na niski lvl to perły), ciekawe dungeony, jakieś nowości, ale bez przesady(bez plastiku)

Dodatkowe Info:Grałem na Ethanie, WebMetin, Dreikon, Invoria, Netharia, Essenia, Xenox, iMetin. Elitemt2.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Virtualmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER EASY

 ULEPY U HANDLARZY LUB ICH BRAK TO NAJWAŻNIEJSZE!!! ŁATWIUTKI EXP DUŻO


NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI


SERWER NIE INNY!

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Grałem na :

 

CamerionMT2

 

Pandora

 

HAMMERMT2

 

Diamond

 

DIVINE

 

FunMT2

 

Aline2


ProMt2

 

Virtualmt2


Ethana

 

Senthia

 

GladoR

 

XenoXmt2\

 

LINARES

Dreikon

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: 100% na ulepszenie przedmiotu/epiku, w miare łatwy exp
Dodatkowe Info: Sporo graczy , grałem na : Xenoxmt2, ArgentusMt2
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard lub Hard/Medium(nie samo Medium)

ludzi online 600+

zaufany, aktywna administracja

 

Dodatkowe Info: Ma być nowy do 2 tygodni lub ma wyjść w przeciągu 3 dni
Nagroda za pomoc: Like & 5*

CR.png

Opublikowano

Myślicie że opłaca się jeszcze grać na Pl-u ? jeśli tak to na jakim serverze ? Chodzi mi bardziej o taki gdzie gra troche ludzi

Opublikowano

 

Myślicie że opłaca się jeszcze grać na Pl-u ? jeśli tak to na jakim serverze ? Chodzi mi bardziej o taki gdzie gra troche ludzi

 

 

TBD

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:podobny serwer do Negros,Tiveria,Dreikon.Nowo powstaly niedawno max 1mies,Od 200 do 500 graczy online.
Dodatkowe Info:Server Tylko Medium,Prosze podac kilkach propozycji servow.
Nagroda za pomoc: +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...