Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:podobny serwer do Negros,Tiveria,Dreikon.Nowo powstaly niedawno max 1mies,Od 200 do 500 graczy online.

Dodatkowe Info:Server Tylko Medium,Prosze podac kilkach propozycji servow.

Nagroda za pomoc: +

webmetin 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  miłej atmosferze i nie bardzo trudnego expa
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na prywatnych serwerach ale nie mogę znaleźć jakiegos serwera który mi odpowiada (easy/medium)
Nagroda za pomoc: Lajk 

 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby łatwo było się wybić (czyli nie podawajcie tych swoich Virtualmt2, Dreikon i Invorvia), dużo ludzi 700+, Easy lub Easy/Medium

Dodatkowe Info: najlepiej jakby był nowo powstały, dużo epików

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  miłej atmosferze i nie bardzo trudnego expa

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na prywatnych serwerach ale nie mogę znaleźć jakiegos serwera który mi odpowiada (easy/medium)

Nagroda za pomoc: Lajk 

 

Invoria- najlepszy priv w kategorii easy/medium

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby łatwo było się wybić (czyli nie podawajcie tych swoich Virtualmt2, Dreikon i Invorvia), dużo ludzi 700+, Easy lub Easy/Medium

Dodatkowe Info: najlepiej jakby był nowo powstały, dużo epików

Nagroda za pomoc: Lajk

Pandora

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard z ogarniętą ilością graczy. ( Balmora oraz Ravia odpadają ! )
Dodatkowe Info: Bez broni z kosmosu i 890231 lvli. ( najlepiej, bronie takie jak na pl. )
Nagroda za pomoc: 5 like

:D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/4fun easy
Dodatkowe Info: Chcę dobrego expa, nie mam zamiaru siedziec po 6h dziennie przez miesiac aby osiagnac max lvl, duzo dungow 
Nagroda za pomoc: lajkesy

 

GRAŁEM NA 

xenox

metek2

i wszyskich serwerach ktore wyszly przed 1 czerwca

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard z ogarniętą ilością graczy. ( Balmora oraz Ravia odpadają ! )

Dodatkowe Info: Bez broni z kosmosu i 890231 lvli. ( najlepiej, bronie takie jak na pl. )

Nagroda za pomoc: 5 like

 

Ascarial.pl - polecam! :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun easy

Dodatkowe Info: Chcę dobrego expa, nie mam zamiaru siedziec po 6h dziennie przez miesiac aby osiagnac max lvl, duzo dungow 

Nagroda za pomoc: lajkesy

 

GRAŁEM NA 

xenox

metek2

i wszyskich serwerach ktore wyszly przed 1 czerwca

Invoria.pl   / WebMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Serwer easy/medium/4fun musi być minimum 1k graczy +
Dodatkowe Info: Balans postaći to podstawa + 0 bugów z biologa czy innych takich ciekawe + ładne sety EQ ;)

Nagroda za pomoc: 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

 

I NIE CHCE WYDAWAĆ NA IS BEZ TEGO MAM BYĆ KIMŚ:)

 

Edit. Grałem na PandoraMt2 Glador s1 s2 Elitemt2 Asine.pl Ethana.eu Ravia.eu Balmora.pl DiamondMt2 DragonMt2 iMetin Spotline AvalonMt2 Xenox i Extream więc te serwery wykluczamy ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium/4fun musi być minimum 1k graczy +

Dodatkowe Info: Balans postaći to podstawa + 0 bugów z biologa czy innych takich ciekawe + ładne sety EQ ;)

Nagroda za pomoc: 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

 

I NIE CHCE WYDAWAĆ NA IS BEZ TEGO MAM BYĆ KIMŚ ;)

Zapraszam na Dreikon

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> dużej ilości graczy, minimum 1k+

Dodatkowe Info ---> odpadają stare serwery typu Virtual, Pandora, Elite

Nagroda za pomoc ---> 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> dużej ilości graczy, minimum 1k+

Dodatkowe Info ---> odpadają stare serwery typu Virtual, Pandora, Elite

Nagroda za pomoc ---> 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

Jeżeli medium/hard - Ascarial.pl  - 2000 online wieczorami

Jeżeli easy - Invoria.pl , Dreikon.pl , WebMetin, Metinek.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.
Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg
Nagroda za pomoc ---> like

Nie Zbieram + i Nie Zbieram - :D

Phobos Jinno

75vl+ Ninja Dagger ON

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.

Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg

Nagroda za pomoc ---> like

 

Silves.pl / Beliar.pl/ Verdun.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.

Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg

Nagroda za pomoc ---> like

 

silves.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.

Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg

Nagroda za pomoc ---> like

 

silves.

Opublikowano

@Skyline, w 30 Cze 2014 - 21:46, powiedział:snapback.png

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.
Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg
Nagroda za pomoc ---> like

 

Verdun.pl :)

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium/4fun musi być minimum 1k graczy +

Dodatkowe Info: Balans postaći to podstawa + 0 bugów z biologa czy innych takich ciekawe + ładne sety EQ ;)

Nagroda za pomoc: 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

 

I NIE CHCE WYDAWAĆ NA IS BEZ TEGO MAM BYĆ KIMŚ ;)

Zapraszam na Dreikon

 

 

 

 

Invoria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> dużej ilości graczy, minimum 1k+

Dodatkowe Info ---> odpadają stare serwery typu Virtual, Pandora, Elite

Nagroda za pomoc ---> 20 lików jeśli serwer mi się spodoba

Invoria

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ---> w miare nowy serv, easy, niewiele epików.

Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv miał max tyg/2tyg

Nagroda za pomoc ---> like

 

NIE GRAJ NA VERDUNIE. Syf totalny, technik nie potrafi nic oprócz zajmowania cudzych domen.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy może podchodzić pod medium.
Dodatkowe Info: Łatwy exp, drop i bony wchodzące max. Najlepiej żeby starczył mi na wakacje.
Nagroda za pomoc: Lajki!

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy może podchodzić pod medium.

Dodatkowe Info: Łatwy exp, drop i bony wchodzące max. Najlepiej żeby starczył mi na wakacje.

Nagroda za pomoc: Lajki!

Dreikon, Invoria

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: ---> w miare ogar serv, easy, niewiele epików.
Dodatkowe Info ---> najlepiej zeby serv był easy, podobny do Xenoxa bez bs'a wbudowanego
Nagroda za pomoc ---> like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,nawet łatwym robieniu eq

Dodatkowe Info: Chcę szybko rozwijać postać.

Nagroda za pomoc: Dam parę lików

PandoraMT2 , EliteMT2 , Beliar.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, w miarę dużo ludzi (800+)

Dodatkowe Info:

max lv.: 99

Itemy: standardowe

mapy: standardowe

Nagroda za pomoc: like

Ascarial / Astilia 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium bez syfu, serwer PvP, coś w stylu Tiverii, Shiro2 ale z licznymi wojnami gildii, poziom trudności dropu i robienia skili jak na serwerach które podałem, serwer może być zagraniczny ! 
Dodatkowe Info: Gram na Shiro2 ale nie ma tam wgl wojen, na Tiveri jest za mało osób, serwer może być zagraniczny
Nagroda za pomoc:Lajka na profilu ! 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium bez syfu, serwer PvP, coś w stylu Tiverii, Shiro2 ale z licznymi wojnami gildii, poziom trudności dropu i robienia skili jak na serwerach które podałem, serwer może być zagraniczny ! 

Dodatkowe Info: Gram na Shiro2 ale nie ma tam wgl wojen, na Tiveri jest za mało osób, serwer może być zagraniczny

Nagroda za pomoc:Lajka na profilu ! 

 

Mariner, Silves, Linares

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...