Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: "serwerze z klasą", miłych, kulturalnych (w miarę) graczach, dobrym kontakcie z administracją.

Dodatkowe info: obojętnie jaki typ serwera. Czy jest to priv, czy global (osobiście wolałbym priva). Wymagam głównie przyjemności z gry. Jedynie nie życzyłbym sobie 6/7.

Nagroda za pomoc: like/5*,czy co tam chcesz.

Invoria, Dreikon.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy / 4Fun-PvP(Ale trzeba expić normalnie, eq np. stal w sklepie, ulepszacze dropimy itd)

Dodatkowe Info: Nie szukam serwera na jeden dzien, wiec nie chce aby max lv mozna byloby osiagnac w 1dzien.

Nagroda za pomoc: Rep+1 :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy / 4Fun-PvP(Ale trzeba expić normalnie, eq np. stal w sklepie, ulepszacze dropimy itd)
Dodatkowe Info: Nie szukam serwera na jeden dzien, wiec nie chce aby max lv mozna byloby osiagnac w 1dzien.
Nagroda za pomoc: Rep+1 :)

 

XenoxMT2

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- żeby na ulepszacze trzeba było kopać rudy ebo,łez itd.

-medium może być trochę easy

-500osób +

-stabilny

-dużo setów eq

-wyrównane pvp

-wszystko edytowane i bez bugów

Dodatkowe Info:

-podobny do therisa tylko więcej osób :> 
Nagroda za pomoc:

- plus

-pięc do profilu i miły komentarz

-lajk pod postem :>

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Witam, piszę tutaj bo nwm gdzie, a więc; mam pytanie co do ravi, czy jak gram na kamer modzie, bez żadnych do niego dodatków, to będą dropić hemetyczne szkatułki, czy będę je widział?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

XenoxMT2

Podziękuje, żeby zdobyć byle gówienko na tym serwerze to trzeba mieć z 100k sm, a to jest z miesiąc zbierania, gdy od nowa zacznę grać ,pewnie, szukam dalej...

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy / 4Fun-PvP(Ale trzeba expić normalnie, eq np. stal w sklepie, ulepszacze dropimy itd)
Dodatkowe Info: Nie szukam serwera na jeden dzien, wiec nie chce aby max lv mozna byloby osiagnac w 1dzien.
Nagroda za pomoc: Rep+1  :)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- żeby na ulepszacze trzeba było kopać rudy ebo,łez itd.

-medium może być trochę easy

-500osób +

-stabilny

-dużo setów eq

-wyrównane pvp

-wszystko edytowane i bez bugów

Dodatkowe Info:

-podobny do therisa tylko więcej osób :>

Nagroda za pomoc:

- plus

-pięc do profilu i miły komentarz

-lajk pod postem :>

 

W Invori jest wszystko co chcesz, oprócz ulepek z rud.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

W Invori jest wszystko co chcesz, oprócz ulepek z rud.

najbardziej mi zależy własnie na ulepszaczach z rud i graczach online

PONAWIAM

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- żeby na ulepszacze trzeba było kopać rudy ebo,łez itd.

-medium może być trochę easy

-500osób +

-stabilny

-dużo setów eq

-wyrównane pvp

-wszystko edytowane i bez bugów

Dodatkowe Info:

-podobny do therisa tylko więcej osób :> 

Nagroda za pomoc:

- plus

-pięc do profilu i miły komentarz

-lajk pod postem :>

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server 4fun/pvp 

Dodatkowe Info:Wszystko w sklepie,

Nagroda za pomoc:Lajk

HammerMT2

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy 
Dodatkowe Info:Łatwe zdobywanie przedmiotów / Szybki dość exp / Serwer pod pvp 
Nagroda za pomoc:Limit / 5 w profilu

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy 

Dodatkowe Info:Łatwe zdobywanie przedmiotów / Szybki dość exp / Serwer pod pvp 

Nagroda za pomoc:Limit / 5 w profilu

XenoxMT2

giphy.gif ­

Opublikowano

Podajcie mi proszę najbardziej zaludnione serwery na chwilę obecną, najlepiej po jednym easy i hardzie, mam na myśli privy polskie i niekonicznie polskie.

Przy okazji: czy są jakieś serwery w 100 procentach nieruszone (jeśli chodzi o gamemode) od 2009-2010 roku? Jak PL z tamtych lat, albo stare chińskie privy?

Opublikowano

Podajcie mi proszę najbardziej zaludnione serwery na chwilę obecną, najlepiej po jednym easy i hardzie, mam na myśli privy polskie i niekonicznie polskie.

Przy okazji: czy są jakieś serwery w 100 procentach nieruszone (jeśli chodzi o gamemode) od 2009-2010 roku? Jak PL z tamtych lat, albo stare chińskie privy?

Na tą chwile to wydaje mi się, że Ravia.eu to najbardziej znany serw w polsce, z tego powodu, że nagrywa z niego wiele youtuberów, a Założycielem jest IsamuxPompa :)

Serwer bardziej hard

Opublikowano

Na tą chwile to wydaje mi się, że Ravia.eu to najbardziej znany serw w polsce, z tego powodu, że nagrywa z niego wiele youtuberów, a Założycielem jest IsamuxPompa :)

Serwer bardziej hard

on się pytał na jakim gra najwięcej a nie jaki jest najpopularniejszy najwięcej gra na Ascarial jest to hard na easy nw może invoria bądź dreikon,już nie ma fajnych easy ;/

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Podajcie mi proszę najbardziej zaludnione serwery na chwilę obecną, najlepiej po jednym easy i hardzie, mam na myśli privy polskie i niekonicznie polskie.

Przy okazji: czy są jakieś serwery w 100 procentach nieruszone (jeśli chodzi o gamemode) od 2009-2010 roku? Jak PL z tamtych lat, albo stare chińskie privy?

Ascarial i Invoria

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:podobny serwer do gladora lub divine

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

Virtualmt2.pl

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na:Żeby miec gm'a na start.

Dodatkowe Info:Brak...

Nagroda za pomoc: Like

Nigdzie nie dostaniesz gm na start ;_; Obawa że pobanujesz all?...

XenoxMT2

Argentusmt2

Nigdzie nie dostaniesz gm na start ;_; Obawa że pobanujesz all?...

Argentusmt2

Metinologia

Siemka  Macie jakiś Priv liczba graczy +1000 Easy   Nie bardzo zmieniony do normalnego Metka  nie może to być [ Vmt2, Elitemt2, Pandoramt2,]  

Argentusmt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: Najlepiej bez 6/7 i bronie na 75 ze śr u handlarzy

Dodatkowe Info:Brak...

Nagroda za pomoc: Like

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na:Brak 6/7 bronie na 75 u handlarzy

Dodatkowe Info:Brak...

Nagroda za pomoc: Like

 

sygna2.jpg

 

Opublikowano

Pytałem jeszcze o serwer z niezmienionym gamemodem od 2009/2010 (może być starszy), znajdzie się jakiś tu lub za granicą?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy gdzie mozna latwo zrobic eq

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

XenoxMT2

iMetin

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/medium, na którym na niskich levelach można niszczyć wysokie
Dodatkowe Info: KU w sklepach, najlepiej serwer dość nowy z nieprzesadzoną ilością nowości
  Nagroda za pomoc:   +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/medium, na którym na niskich levelach można niszczyć wysokie

Dodatkowe Info: KU w sklepach, najlepiej serwer dość nowy z nieprzesadzoną ilością nowości

  Nagroda za pomoc:   +

Asine

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...