Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tym żeby grało chociaż w samym m1 Jinio ok. 600-700 osób (Zawsze prawie Busy lub Full na ch1)

Dodatkowe Info:Można było by kupić konto z eq na allegro.pl :)

Nagroda za pomoc: Lajk

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:tym żeby grało chociaż w samym m1 Jinio ok. 400-700 osób (Zawsze prawie Busy lub Full na ch1)
Dodatkowe Info:Można było by kupić konto z eq na allegro.pl Tylko Medium :) Max 120-150lvl
Nagroda za pomoc

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilny serw bez mnóstwa nowych broni , tradycyjny MEDIUM , ale żeby szybko się nie znudził
Dodatkowe Info: Dużo ludzi i jak wspominałem bez cholernych nowych broni zbroi rodem z Wow'a
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilny serw bez mnóstwa nowych broni , tradycyjny MEDIUM , ale żeby szybko się nie znudził

Dodatkowe Info: Dużo ludzi i jak wspominałem bez cholernych nowych broni zbroi rodem z Wow'a

Nagroda za pomoc: Lajk

Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie(max lv 105)Epiki jak na pl (bez tych nowych)pierścień antyexpia tani,medale konne by szybko lootały i by się czytało,10 ku do G, lub 55 ale z radami/zwojami.Zmianki z mobów.
Dodatkowe Info:Z +500 osób, chyba, że serwer sie rozwija... ;p
Nagroda za pomoc:Lajk + 5 na profilu.;p

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie(max lv 105)Epiki jak na pl (bez tych nowych)pierścień antyexpia tani,medale konne by szybko lootały i by się czytało,10 ku do G, lub 55 ale z radami/zwojami.Zmianki z mobów.
Dodatkowe Info:Z +500 osób, chyba, że serwer sie rozwija... ;p
Nagroda za pomoc:Lajk + 5 na profilu.;p

 

 

Concordia

1790403049.png

 

 

 

NAUCZONY TAK BY ZAWSZE DOCENIAĆ WARTOŚCI

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie(max lv 105)Epiki jak na pl (bez tych nowych)pierścień antyexpia tani,medale konne by szybko lootały i by się czytało,10 ku do G, lub 55 ale z radami/zwojami.Zmianki z mobów.
Dodatkowe Info:Z +500 osób, chyba, że serwer sie rozwija... ;p
Nagroda za pomoc:Lajk + 5 na profilu.;p

 

 

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

Jeśli nie grałeś to zobacz

http://xenoxmt2.com.pl/
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilny serw bez mnóstwa nowych broni , tradycyjny MEDIUM , ale żeby szybko się nie znudził

Dodatkowe Info: Dużo ludzi i jak wspominałem bez cholernych nowych broni zbroi rodem z Wow'a

Nagroda za pomoc: Lajk

Alistria.eu

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Witam , poszukuje serwera gdzie gra dużo ludzi 1000+ w dzień no i żeby exp był gdzieś 999% , dzięki za wszystkie odpowiedzi :D

 

PS: najlepiej żeby był jak najmniejszy poziom maksymalny , nie przepadam za tymi serwerami z 250 lvl -,- , wole żeby exp był mniejszy a level max 150 ;p

Użyj wzoru.

 

Polecam serwer Ethana. Dużo ludzi, dobre raty, jedyną przeszkodą jest level (240), natomiast o takich wymaganiach jak podałeś serwera raczej nie ma (mały lv, raty 999%).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard ale nie zbyt trudny ;D - duża ilosć osób, mało bugów.
Dodatkowe Info: Stabilny serwer. ogar administracja, odpada Ethana.eu.
Nagroda za pomoc::Laik.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard ale nie zbyt trudny ;D - duża ilosć osób, mało bugów.

Dodatkowe Info: Stabilny serwer. ogar administracja, odpada Ethana.eu.

Nagroda za pomoc::Laik.

Alistria.

 

Jest jeszcze balmora ale wiadomo jaka tam adm. + za to jest ze nie upadnie na 100%

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard ale nie zbyt trudny ;D - duża ilosć osób, mało bugów.

Dodatkowe Info: Stabilny serwer. ogar administracja, odpada Ethana.eu.

Nagroda za pomoc::Laik.

restia.eu balmora

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie(max lv 105)Epiki jak na pl (bez tych nowych)pierścień antyexpia tani,medale konne by szybko lootały i by się czytało,10 ku do G, lub 55 ale z radami/zwojami.Zmianki z mobów.
Dodatkowe Info:Z +500 osób, chyba, że serwer sie rozwija... ;p
Nagroda za pomoc:Lajk + 5 na profilu.;p

 

 

concordia balmora restia

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy !!
Zależy mi najbardziej na:
Największy ludzie w polsce privie serwer
Dodatkowe Info: Dużo ludzie.
Nagroda za pomoc: Lajków + 5
Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !!

Zależy mi najbardziej na: Największy ludzie w polsce privie serwer

Dodatkowe Info: Dużo ludzie.

Nagroda za pomoc: Lajków + 5

Ravia balmora concordia diamondmt2 pandoramt2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, bony 1-5 standardowe, BEZ 6/7, exp stosunkowo łatwy, zbalansowane postacie.
Dodatkowe Info: Coś podobnego do DiamondMT2. IS nie wymagany do przyjemnej gry, średnio-duża ilość graczy, ogarnięta administracja.
Nagroda za pomoc: Lajk i 5* na profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, bony 1-5 standardowe, BEZ 6/7, exp stosunkowo łatwy, zbalansowane postacie.

Dodatkowe Info: Coś podobnego do DiamondMT2. IS nie wymagany do przyjemnej gry, średnio-duża ilość graczy, ogarnięta administracja.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* na profilu.

 

Polecam imetin. Stabilny, dobra administracja i nie trzeba sie cykac o ataki :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Szukam serwera, gdzie można się zabawić, wszystko w sklepach, max lv na start, pety, to, co można kupić w is, może lootać w grze.

 

Wynagrodzę 5* + Lajkiem ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy.
Dodatkowe Info: Chodzi mi o metin2 PL ( podajcie nazwę serwa na którym polecacie grać )
Nagroda za pomoc: Like

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o metin2 PL ( podajcie nazwę serwa na którym polecacie grać )

Nagroda za pomoc: Like

Najwięcej ludzi gra na Wetar :)

hisagi11.png
Opublikowano

Witam, szukam serwera podobnego do starego "yt2game".

Proszę mi nie podawać serwerów typu "EliteMT2" jak zrobił to

prawdopodobnie jeden z modów... Chodzi mi o prostą grę bez

miliona ulepszaczy itd. ;)

Jeśli wgl. coś takiego jeszcze istnieje, jak nie to coś w ten deseń

Exp- Dosyć szybki

Ulepszacze - Mało (średnia trudność zdobycia)

Bugi - Jedynie na korzyść gracza ^^

Stabilność - Duża


Szukam serwera, gdzie można się zabawić, wszystko w sklepach, max lv na start, pety, to, co można kupić w is, może lootać w grze.

 

Wynagrodzę 5* + Lajkiem ;p

ProMt2 albo 4FunMt2. Powinno Cię zadowolić ;)

OYViJFL.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o metin2 PL ( podajcie nazwę serwa na którym polecacie grać )

Nagroda za pomoc: Like

Diumar

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporo graczy, miła atmosfera, ktoś kto pomoże mi w misjach takich jak na bojowce ;)
Dodatkowe Info: Metin2 PL
Nagroda za pomoc:Like + moja dozgonna wdzięczność + pomoc z mojej strony w metinie xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy.
Dodatkowe Info: Nie hard
Nagroda za pomoc: Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...