Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- pety nie w is

- serwer nie pod is / hajs

- mało epików (2,3 zbroje do zrobienia, x1 para bizu do zrobienia) (broni może być kilka) ( najlepiej 1/2 zbroje w isie)

- szybki exp

- bez 6/7

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: serwer podobny do promt2, napewno nie xenox, virtual, diamond, pandora

Nagroda za pomoc: like

Invoria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: tym aby serwer byl w jezyku angielskim. Zeby na serwerze gralo minimum 500 osob, zeby to nie byl taki hard jak metin2.pl moze byc 99lvl moze byc nawet 150 lub 250.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: tym aby serwer byl w jezyku angielskim. Zeby na serwerze gralo minimum 500 osob, zeby to nie byl taki hard jak metin2.pl moze byc 99lvl moze byc nawet 150 lub 250 najlepiej medium.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , żeby miał max 4 mies. i było chociaż dziennie 200 online+
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie exp nie jest monotonny , były jakieś eventy + żeby nie był tylko dla IS'u
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium... Maksymalny level = 200/250.. Skille od razu na "P"... Serwer nie pod "IS"... Ciekawe bronie, zbroje... Online 400 +
Dodatkowe Info: Serwer ma być polski !
Nagroda za pomoc: Like !!

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym, dopracowanym serwerze hard w podobie do Ravi i Balmory : >
Dodatkowe Info: hard !@
Nagroda za pomoc: +y

Opublikowano

Invoria

Dzięki, ale nie chce invorii by roven aka. frajer :)

 

Szukam dalej..

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

- pety nie w is

 

- serwer nie pod is / hajs

 

- mało epików (2,3 zbroje do zrobienia, x1 para bizu do zrobienia) (broni może być kilka) ( najlepiej 1/2 zbroje w isie)

 

- szybki exp

 

- bez 6/7

 

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: serwer podobny do promt2, napewno nie xenox, virtual, diamond, pandora

Nagroda za pomoc: like

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

- pety nie w is

 

- serwer nie pod is / hajs

 

- mało epików (2,3 zbroje do zrobienia, x1 para bizu do zrobienia) (broni może być kilka) ( najlepiej 1/2 zbroje w isie)

 

- szybki exp

 

- bez 6/7

 

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: serwer podobny do promt2, napewno nie xenox, virtual, diamond, pandora

Nagroda za pomoc: like

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wojnach gidli !!!!! i to najbardziej najlepiej cos typu pro mt2 itp ale bez 6/7 na klasy
Dodatkowe Info:Gralem na xenox fun hamer

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Gość kamil40013
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Rozbudowanym itemshopie
Dodatkowe Info: Szukam serwera w stylu starego metin5 z 2010/2011 roku. Dzisiaj metin5 to nie to samo.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozbudowanym itemshopie

Dodatkowe Info: Szukam serwera w stylu starego metin5 z 2010/2011 roku. Dzisiaj metin5 to nie to samo.

Nagroda za pomoc: Like

Yitain2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozbudowanym itemshopie

Dodatkowe Info: Szukam serwera w stylu starego metin5 z 2010/2011 roku. Dzisiaj metin5 to nie to samo.

Nagroda za pomoc: Like

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

- pety nie w is

 

- serwer nie pod is / hajs

 

- mało epików (2,3 zbroje do zrobienia, x1 para bizu do zrobienia) (broni może być kilka) ( najlepiej 1/2 zbroje w isie)

 

- szybki exp

 

- bez 6/7

 

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: serwer podobny do promt2, napewno nie xenox, virtual, diamond, pandora

Nagroda za pomoc: like

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

- pety nie w is

 

- serwer nie pod is / hajs

 

- mało epików (2,3 zbroje do zrobienia, x1 para bizu do zrobienia) (broni może być kilka) ( najlepiej 1/2 zbroje w isie)

 

- szybki exp

 

- bez 6/7

 

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: serwer podobny do promt2, napewno nie xenox, virtual, diamond, pandora

Nagroda za pomoc: like

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na łatwym / średnim expie. Żeby dało się coś osiągnąć bez item shopu
Dodatkowe Info: Ma to być serwer który niedawno powstał ,
Nagroda za pomoc: Lajk





Może to być także hard. Ale nowy.
nrhr.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Serwerze stabilnym

-Średniej ilości graczy w ciągu dnia 500-1200

-Max LvL 110-120.

-Nie za dużo nowości tzn. nowe misje-ok, ale nie nowe zbroje chce tego jak najmniej najlepiej, żeby system broni i zbroji kończył sie na Trytonie, Niebiance.

-Najlepiej z Team Speak3'iem

-Typ serwera Hard/Medium

- i najważniejsze, żeby zmianki nie były ogólno dostępne tzn. żeby dropiły jakieś skrzynki z których wylatują niespodzianki ( również zmianki, dodania )

Dodatkowe Info:

Prosze mi nie pisać:

Sprawdź na metin2 list.pl, Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, Asium, Restivia, Revoir, Triador, EliteMT2, Diamond, Metin2PL

Nagroda za pomoc:

Zgadzam się, moje wymagania są postawione wysoko lecz jeśli tylko ktoś da mi serwer z moimi wymaganiami jestem w stanie dać kilka lajków z kilku kont oraz dać doładowanie do orange za 5, piona ! pozdRówki dla uzytkowników!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chodzi o serwer GM MODE
Dodatkowe Info: Chyba wszystko wyzej wyjasnione .
Nagroda za pomoc: LIke ! !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Serwerze stabilnym

-Średniej ilości graczy w ciągu dnia 500-1200

-Max LvL 110-120.

-Nie za dużo nowości tzn. nowe misje-ok, ale nie nowe zbroje chce tego jak najmniej najlepiej, żeby system broni i zbroji kończył sie na Trytonie, Niebiance.

-Najlepiej z Team Speak3'iem

-Typ serwera Hard/Medium

- i najważniejsze, żeby zmianki nie były ogólno dostępne tzn. żeby dropiły jakieś skrzynki z których wylatują niespodzianki ( również zmianki, dodania )

Dodatkowe Info:

Prosze mi nie pisać:

Sprawdź na metin2 list.pl, Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, Asium, Restivia, Revoir, Triador, EliteMT2, Diamond, Metin2PL

Nagroda za pomoc:

Zgadzam się, moje wymagania są postawione wysoko lecz jeśli tylko ktoś da mi serwer z moimi wymaganiami jestem w stanie dać kilka lajków z kilku kont oraz dać doładowanie do orange za 5, piona ! pozdRówki dla uzytkowników!

http://www.mpcforum.pl/topic/1062452-invoria-dedyk-easy/

sam gram i jestem zadowolony bardzo w porządku serwer. Wciąga strasznie

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na łatwym / średnim expie. Żeby dało się coś osiągnąć bez item shopu
Dodatkowe Info: Ma to być serwer który niedawno powstał ,
Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

 

 

 

Może to być także hard. Ale nowy.

 

Invoria.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Gość kamil40013
Opublikowano

Yitain2

 

A da radę wyszukać taki serwer gdzie będzie eq smoka w item shopie ?

W item shopie ma być: Zbroje typu hwang itd., bronie: niebiański miecz itd, oraz eq smoka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...