Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Medium z domieszka harda. Odpada balmora, ravia.

Dodatkowe Info: W tej chwili gram na concordiamt2.

Nagroda za pomoc: Lajk + co bedziesz chcial/a :)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Medium z domieszka harda. Odpada balmora, ravia.

Dodatkowe Info: W tej chwili gram na concordiamt2.

Nagroda za pomoc: Lajk + co bedziesz chcial/a :)

Może Dreison.pl/Shyia.pl

 

Nie wiem gdzie grac!

Zalezy mi najbardziej na medium/easy duzo kasy,duzo itemkow ,

Gralem na

Virtualmt2

Pandora

Xenox

Dreikon

Imetin

Dodatkowe info

Szukam serwera na dluzej zeby pograc , duza ilosc graczy itd

EliteMT2,Invora,iMetin

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Może Dreison.pl/Shyia.pl

 

Dreison odpada bo jest beta testach. Shyia rowniez odpada nie ogarnieta administracji padnie ten serwer za tydzien.

 

PS:Restia wlasnie sprawdzilem nie podszedl mi do gustu ( Balantia S2 )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na: Medium/easy lub easy.
Dodatkowe Info: Nie interesują mnie stare serwery(pandora,virtual itp) najlepiej serwer max 3 miesiące .
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy lub easy.

Dodatkowe Info: Nie interesują mnie stare serwery(pandora,virtual itp) najlepiej serwer max 3 miesiące .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

Avreath

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun łatwy głównie serwer pod pvp i wojny gildi, w miarę przyjemny exp oraz robienie eq
Dodatkowe Info: grałem na elitemt2 i pandoramt2
Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac!

Zalezy mi najbardziej na medium/easy duzo kasy,duzo itemkow ,

Gralem na

Virtualmt2

Pandora

Xenox

Dreikon

Imetin

Dodatkowe info

Szukam serwera na dluzej zeby pograc , duza ilosc graczy itd

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

bry

Ostatnio znalazłem serwer

restia eu i pytanko mam czy

ten serwer jeszcze postoi i

zaczynać tam gre ? Czy dobrym

zarobkiem będzie tworzenie

nowych kont i wbijanie 30 lvl i

robić questy czy zostać na 30

lvl i metki m2, sporo ludzi tam

dropi ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:samej grze,chciałbym pograc ale nie wywalac odrazu tysięcy na is..
Dodatkowe Info:Głownie chodzi mi o serwery hard,lub nawet na PL ale nie wiem czy sie opłaca..
Nagroda za pomoc:Like +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:samej grze,chciałbym pograc ale nie wywalac odrazu tysięcy na is..

Dodatkowe Info:Głownie chodzi mi o serwery hard,lub nawet na PL ale nie wiem czy sie opłaca..

Nagroda za pomoc:Like +5

Na PL jak już to Andros lub Diumar.

A z privów to: Ravia ;)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:samej grze,chciałbym pograc ale nie wywalac odrazu tysięcy na is..

Dodatkowe Info:Głownie chodzi mi o serwery hard,lub nawet na PL ale nie wiem czy sie opłaca..

Nagroda za pomoc:Like +5

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi na: zeby server był [4FUN][PVP],

Dodatkowe info: Serwer musi miec 500+ graczy online

Nagroda za pomoc: Like i co tam jeszcze sobie wymarzy ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: zeby server był [4FUN][PVP],

 

Dodatkowe info: Serwer musi miec 500+ graczy online

 

Nagroda za pomoc: Like i co tam jeszcze sobie wymarzy ;)

Ethana/Dreikon/PandoraMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Gdzie grac ? Zalezy mi na szybkim zrobieniu postaci, serwer pod PVP bez 6-7 bonu na klasy, zeby nie bylo 1000 ulepszaczy oraz drugie tyle broni jak na xenoxie oraz aby serwer nie byl bardzo stary.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Easy 4fun łatwy głównie serwer pod pvp i wojny gildi, w miarę przyjemny exp oraz robienie eq Dodatkowe Info: grałem na elitemt2 i pandoramt2Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

Virtual

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac!

Zależy mi na:Plikach Derina

Dodatkowe info: Medium/Easy

Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

 

PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Serwer, który wystartował nie dawno lub wystartuje jutro.
Dodatkowe Info: Ma być to Medium-Easy
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, który wystartował nie dawno lub wystartuje jutro.

Dodatkowe Info: Ma być to Medium-Easy

Nagroda za pomoc: Like

Alistria.eu

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer, który wystartował nie dawno lub wystartuje jutro,w rankingu nie ma samych maksymalnych lvli,duże raty,maks bony np 10k hp itd ,byle nie glador i xenox bo tam bez is to nie wyciągne^^
Dodatkowe Info: Ma być to Easy
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, który wystartował nie dawno lub wystartuje jutro,w rankingu nie ma samych maksymalnych lvli,duże raty,maks bony np 10k hp itd ,byle nie glador i xenox bo tam bez is to nie wyciągne^^

Dodatkowe Info: Ma być to Easy

Nagroda za pomoc: Like

 

Może Divine World lub NightCore.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano
Nie wiem gdzie grac!

Zależy mi na: Serwer easy lub hard

Dodatkowe info: W przypadku easy bez 6/7 bonu i mimimum 500/600 graczy na serwerze Easy lub Hard. Jeśli chodzi o easy odpadają takie serwery jak: Dreikon, Pandora, EliteMT2, Glador. Divine, Eruris. Jeśli chodzi o Hard odpadają: concordia, ravia, restivia, Balistia

Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...