Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac!
Zależy mi na: Serwer easy lub hard
Dodatkowe info: W przypadku easy bez 6/7 bonu i mimimum 500/600 graczy na serwerze Easy lub Hard. Jeśli chodzi o easy odpadają takie serwery jak: Dreikon, Pandora, EliteMT2, Glador. Divine, Eruris. Jeśli chodzi o Hard odpadają: concordia, ravia, restivia, Balistia
Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

 

Ethana.eu

Siemanko ;**

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac!
Zależy mi na: Serwer easy lub hard
Dodatkowe info: W przypadku easy bez 6/7 bonu i mimimum 500/600 graczy na serwerze Easy lub Hard. Jeśli chodzi o easy odpadają takie serwery jak: Dreikon, Pandora, EliteMT2, Glador. Divine, Eruris. Jeśli chodzi o Hard odpadają: concordia, ravia, restivia, Balistia
Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu

 

balmora

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: kd +5 masakry ludu lub taumy tak jak na xenox

Dodatkowe info:szybkie zdobywanie eq max +250 lvl wbijanie 250 około tygodnia

nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: zeby server był [4FUN][PVP],

 

Dodatkowe info: Serwer musi miec 500+ graczy online

 

Nagroda za pomoc: Like i co tam jeszcze sobie wymarzy ;)

4funmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi na: żeby serwer był easy/medium lub typowy 4FUN PVP lecz darmowy.
Dodatkowe info: Serwer musi mieć 200 + graczy.
Nagroda za pomoc: Co sobie wymarzysz ;)

Opublikowano

Zależy mi na: globa/ coś jak global (poziom trudności, duża liczba graczy)
Dodatkowe info:żeby nie było drophacków, jak to ma miejsce na pl :(
Nagroda za pomoc: lajki, +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chciałbym, żeby server był z gm-modem i był darmowy.
Dodatkowe Info: Chyba nic nie mam do napisania tutaj ;p
Nagroda za pomoc: To co będziesz chciał ;p Lajki i wgl ;d

Opublikowano

Zależy mi na: globa/ coś jak global (poziom trudności, duża liczba graczy)

Dodatkowe info:żeby nie było drophacków, jak to ma miejsce na pl :(

Nagroda za pomoc: lajki, +5

metin2.sg / world of metin

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi na:duża liczba graczy,max lvl 250 szybko do wbicia,bony wchodza max,moze byc z 6/7,kd max +5.
Dodatkowe info:Odpada:Virtual,Pandora.
Nagroda za pomoc: lajki, +5

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ratach serwera ok.100%-200%
Dodatkowe Info: Fajnie by było, gdyby serwer był w miarę nowy.
Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach serwera ok.100%-200%

Dodatkowe Info: Fajnie by było, gdyby serwer był w miarę nowy.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Polecam serwer ConcordiaMT2 (może trochę mniej niż 100%... ale nowy, dużo graczy i bardzo dobry).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach serwera ok.100%-200%

Dodatkowe Info: Fajnie by było, gdyby serwer był w miarę nowy.

Nagroda za pomoc: Lajk.

concordia/balmora

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: kd +5 masakry ludu lub taumy tak jak na xenox

Dodatkowe info:szybkie zdobywanie eq max +250 lvl wbijanie 250 około tygodnia

nagroda za pomoc:lajk

Argentus
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, który wystartował nie dawno lub wystartuje jutro.

Dodatkowe Info: Ma być to Medium-Easy

Nagroda za pomoc: Like

estius.pl start jutro o 16

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Zależy mi na:duża liczba graczy,max lvl 250 szybko do wbicia,bony wchodza max,moze byc z 6/7,kd max +5.
Dodatkowe info:Odpada:Virtual,Pandora.
Nagroda za pomoc: lajki, +5

erfgreg.png

Opublikowano

Zależy mi na:duża liczba graczy,max lvl 250 szybko do wbicia,bony wchodza max,moze byc z 6/7,kd max +5.

Dodatkowe info:Odpada:Virtual,Pandora.

Nagroda za pomoc: lajki, +5

XenoxMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Zależy mi na:duża liczba graczy,max lvl 250 szybko do wbicia,bony wchodza max,moze byc z 6/7,kd max +5.

Dodatkowe info:Odpada:Virtual,Pandora.

Nagroda za pomoc: lajki, +5

EliteMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Zależy mi na:duża liczba graczy,max lvl 250 szybko do wbicia,bony wchodza max,moze byc z 6/7,kd max +5.

Dodatkowe info:Odpada:Virtual,Pandora.

Nagroda za pomoc: lajki, +5

Polecam Elitemt2 z własnego doświadczenia :)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach serwera ok.100%-200%

Dodatkowe Info: Fajnie by było, gdyby serwer był w miarę nowy.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie, który ma więcej do zaoferowania niż ravia, balmora (znudziły mi sie te klasyki)

Dodatkowe Info: może być nowy, 500+ online

Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie, który ma więcej do zaoferowania niż ravia, balmora (znudziły mi sie te klasyki)

Dodatkowe Info: może być nowy, 500+ online

Nagroda za pomoc: Lajk.

ConcordiaMT2 - sporo graczy online, ciekawszy niż w/w ;)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie, który ma więcej do zaoferowania niż ravia, balmora (znudziły mi sie te klasyki)

Dodatkowe Info: może być nowy, 500+ online

Nagroda za pomoc: Lajk.

restia/concordia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Najlepiej kopii Tiverii tylko że z wiekszą ilością graczy, chodzi mi o serwer na którym body to nie najdroższa klasa, tylko każda kosztuje tyle samo, chodzi mi pp o mniej wiecej to co jest na Tiverii lub troszkę inaczej. Zależy mi tez również na czestych eventach oraz wojnach gidlii.

 

Dodatkowe Info:ServerMedium/Hard

 

Nagroda za pomoc:Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...