Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam już serwera, ale nie mogę go znaleźć. Chciałbym, aby spełniał nie które z warunków poniżej. Mógłby mi ktoś pomóc?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze starego typu, bez kryształów energii, żadnych kostiumów. Pieczęcie mogą być.

Dodatkowe Info: Raczej bez 6/7


Szukam serwera gdzie:

-medium

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek i chyba like, nie wiem ;d Tak było wyżej ;)

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun/PvP typu szybkie wbicie 250 i pvp robić bony odrazu max

Dodatkowe info: 6/7 może być tylko żeby nie odp/silny na klasy , może byc także zagraniczny serwer tylko żeby nie było coś typu "eq navi"

 

 

Nagroda: 5 gwiazdek i like.

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun/PvP typu szybkie wbicie 250 i pvp robić bony odrazu max

Dodatkowe info: 6/7 może być tylko żeby nie odp/silny na klasy , może byc także zagraniczny serwer tylko żeby nie było coś typu "eq navi"

 

 

Nagroda: 5 gwiazdek i like.

Spróbuj na PandoraMt2, tylko tam będziesz musiał wbić sobie lvl ;)

Ew. XenoX, bo póki co nie wiem czy są takie serwery, że szybko się wbija 250. Noo.. chyba, że ProMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI


JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO


NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI


SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!


Nagroda za pomoc: Lajki


Grałem na :



CamerionMT2



Pandora



HAMMERMT2



Diamond



DIVINE



FunMT2



Aline2


ProMt2



Virtualmt2


Ethana



Senthia



GladoR



XenoXmt2\



LINARES

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun/PvP typu szybkie wbicie 250 i pvp robić bony odrazu max

Dodatkowe info: 6/7 może być tylko żeby nie odp/silny na klasy , może byc także zagraniczny serwer tylko żeby nie było coś typu "eq navi"

 

 

Nagroda: 5 gwiazdek i like.

Divine, Pandora

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lvl ok 100, jak najmniej epików, serwer hard
Dodatkowe Info: Serwer jak najbardziej podobny do globala, ale nie global :)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl ok 100, jak najmniej epików, serwer hard

Dodatkowe Info: Serwer jak najbardziej podobny do globala, ale nie global :)

Nagroda za pomoc: Lajk

Ravia.eu/ConcordiaMT2

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl ok 100, jak najmniej epików, serwer hard

Dodatkowe Info: Serwer jak najbardziej podobny do globala, ale nie global :)

Nagroda za pomoc: Lajk

Balmora/Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard

Dodatkowe Info: Poszukuje serwera hard, max lv najlepiej 99 ew. 105. Bron i zbroja syriusz/niebiaj lub o jeden stopień więcej, nie interesuje mnie Global, ravia, balmora, concordi, moze być epicka biżuteria, graczy 300+, zależałoby mi na serwerze podobnym do Concordii, tylko z mniejsza liczba graczy.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl ok 100, jak najmniej epików, serwer hard

Dodatkowe Info: Serwer jak najbardziej podobny do globala, ale nie global :)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Triador

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie
Dodatkowe Info: Łatwy serwer, szybki exp, ilość graczy 150+
Nagroda za pomoc: Lajk + 5*

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie

Dodatkowe Info: Łatwy serwer, szybki exp, ilość graczy 150+

Nagroda za pomoc: Lajk + 5*

xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hardzie. Boj i eq +9 na start. Spora ludność, wojny gildii. Nie koniecznie polski. Peleryny w sklepie
Dodatkowe Info: Brak masakrycznej ilosci bugów
Nagroda za pomoc: Like i 5

hisagi11.png
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie

Dodatkowe Info:  Łatwy serwer, szybki exp, ilość graczy 150+

Nagroda za pomoc: Lajk  + 5*

Glador

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie

Dodatkowe Info: Łatwy serwer, szybki exp, ilość graczy 150+

Nagroda za pomoc: Lajk + 5*

EliteMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac!

Zalezy mi najbardziej na medium/easy duzo kasy,duzo itemkow ,

Gralem na

Virtualmt2

Pandora

Xenox

Dreikon

Imetin

Dodatkowe info

Szukam serwera na dluzej zeby pograc , duza ilosc graczy itd

Senthia ;3 Polecam fajny serwer ; D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl ok 100, jak najmniej epików, serwer hard

Dodatkowe Info: Serwer jak najbardziej podobny do globala, ale nie global :)

Nagroda za pomoc: Lajk

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:tym żeby grało chociaż w samym m1 Jinio ok. 600-700 osób (Zawsze prawie Busy lub Full na ch1)
Dodatkowe Info:Można było by kupić konto z eq na allegro.pl :)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serverze easy przyjemnym nie pod is bez 6/7 bonow mało epickich broni itp
Dodatkowe Info:Polski
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...