Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Żeby to był taki stary typowy pric;p ulepszanie zbroi np:stal->niebian->Hwang i tyle. Coś z broniamy np: Bojowy -> syriusz/tryton, i może jeszcze jakaś być. Biżuterie by się dało ulepszyć tylko o raz, że tak powiem.

Dodatkowe Info:Polski serwer, +500 osób, ogar administracja + prosiłbym o link do prezki jak by taki serwer był. :)

Nagroda za pomoc:Lajk ? ;_;


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Typ serwera: HARD

Średnia ilość osób: 600-1200

Ulepszacze: TAK

Ku/KD u NPC: NIE

Miła atmosfera

Stabilność
Dodatkowe Info: Grałem na takich jak:

EliteMT2, Ravia, Tavia, Triveria, Glador, Ravoir, Triador, Balmora, DiamondMT2, PL,

PROSZE NIE PISAĆ: POSZUKAJ SOBIE na metin2 list.pl
Nagroda za pomoc: LAJKUJE KAŻDĄ SUGESTIE, TYLKO PROSZE O PARE GDYŻ NIE WYMIENIŁEM WSZYSTKICH NA KTÓRYCH GRAŁEM I CHCE UNIKNĄĆ POWTÓRZEŃ. Dziekuje za każde propo, elo.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy

mi najbardziej na:Żeby to był taki stary typowy pric;p ulepszanie zbroi

np:stal->niebian->Hwang i tyle. Coś z broniamy np: Bojowy ->

syriusz/tryton, i może jeszcze jakaś być. Biżuterie by się dało ulepszyć

tylko o raz, że tak powiem.

Dodatkowe Info:Polski serwer, +500 osób, ogar administracja + prosiłbym o link do prezki jak by taki serwer był. :)

Nagroda za pomoc:Lajk ? ;_;

Ravia.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

 

Dodatkowe Info: Przynajmniej z 500+ graczy

 

Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: lubie to

 

ODPADA: Pandora/Xenox/Elite/Ethana/Divine

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard/medium, lv max 105/120, coś na wzór obecnego pl'a tylko exp lepszy ;}, miła atmosfera.
Dodatkowe Info: lv bez zwiększania w przyszłości, ogarnięta administracjam, 10ku do g, stabilny, dużo graczy online, żeby miał kilka miechów i mniej.
Nagroda za pomoc: lajk

Sorry zapomniałem bez zapowiedzi.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: hard/medium, lv max 105/120, coś na wzór obecnego pl'a tylko exp lepszy ;}, miła atmosfera.Dodatkowe Info: lv bez zwiększania w przyszłości, ogarnięta administracjam, 10ku do g, stabilny, dużo graczy online, żeby miał kilka miechów i mniej.Nagroda za pomoc: lajk

Restia.eu start 20;00

Zerknij do zapowiedzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer tylko i wyłącznie easy - max lvl na start. Bronie, zbroje u handlarzy oraz kostiumy i inne bajery także. Dostęp do każdej mapy jaka jest na serwerze globalnym.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi mieć graczy, nie musi być polski. Zależy mi tylko u wyłącznie na tym aby nagrać intro i potzrebuje szbkiego dostępu do wszystkiego. Najelpiej aby wszystko byłło do PL podobne.
Nagroda za pomoc: Lajki

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dawnych Klimatach
Dodatkowe Info: Szukam serwera coś w stylu Yt2Game, czy FyLongju, o ile ktoś to pamieta w ogole.... moze byc nawet chinski :D, byle by ktoś tam gral :>
Nagroda za pomoc: Buzi

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

#9498 icon_share.png
Napisano 22 wrzesień 2013 - 15:02

Człowiek Naiko

  • photo-thumb-489277.jpg?_r=1382636304
  • Moderator Metin2
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 4674 postów
  • Płeć:Mężczyzna

9-AwardImgIcon-1361138078.png8-AwardImgIcon-1361138012.png

The_Jaciub, dnia 22 Wrze 2013 - 10:27, napisał:snapback.png

 

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dawnych Klimatach

Dodatkowe Info: Szukam serwera coś w stylu Yt2Game, czy FyLongju, o ile ktoś to pamieta w ogole.... moze byc nawet chinski :D, byle by ktoś tam gral :>

Nagroda za pomoc: Buzi

Shiro2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/PvP

Dodatkowe Info: Szybko wbijany level,ogarnięta administracja,nie pod IS !!,w miarę graczy , może być nowy
Nagroda za pomoc:
Like ;)

 

Grałem na: iMetin,Pandora,Elite,Diamond,Gondor,Xenox,Extreme,EruriS,Senthia,Ethana,Metinologia,DragonMT2,Dreikon,HammerMT2,Divine,ProMT2,Virtual,Theris,Argentus

(i to byłoby chyba na tyle ) :)

Zgłaszać kazdy pomysł ^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/PvP

 

Dodatkowe Info: Szybko wbijany level,ogarnięta administracja,nie pod IS !!,w miarę graczy , może być nowy

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

Grałem na: iMetin,Pandora,Elite,Diamond,Gondor,Xenox,Extreme,EruriS,Senthia,Ethana,Metinologia,DragonMT2,Dreikon,HammerMT2,Divine,ProMT2,Virtual,Theris,Argentus

(i to byłoby chyba na tyle ) :)

Zgłaszać kazdy pomysł ^^

Invoria

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/PvP

 

Dodatkowe Info: Szybko wbijany level,ogarnięta administracja,nie pod IS !!,w miarę graczy , może być nowy

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

Grałem na: iMetin,Pandora,Elite,Diamond,Gondor,Xenox,Extreme,EruriS,Senthia,Ethana,Metinologia,DragonMT2,Dreikon,HammerMT2,Divine,ProMT2,Virtual,Theris,Argentus

(i to byłoby chyba na tyle ) :)

Zgłaszać kazdy pomysł ^^

4funmt2.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/PvP

 

Dodatkowe Info: Szybko wbijany level,ogarnięta administracja,nie pod IS !!,w miarę graczy , może być nowy

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

Grałem na: iMetin,Pandora,Elite,Diamond,Gondor,Xenox,Extreme,EruriS,Senthia,Ethana,Metinologia,DragonMT2,Dreikon,HammerMT2,Divine,ProMT2,Virtual,Theris,Argentus

(i to byłoby chyba na tyle ) :)

Zgłaszać kazdy pomysł ^^

 

 

Ravians

JI5Zwld.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/PvP

 

Dodatkowe Info: Szybko wbijany level,ogarnięta administracja,nie pod IS !!,w miarę graczy , może być nowy

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

Grałem na: iMetin,Pandora,Elite,Diamond,Gondor,Xenox,Extreme,EruriS,Senthia,Ethana,Metinologia,DragonMT2,Dreikon,HammerMT2,Divine,ProMT2,Virtual,Theris,Argentus

(i to byłoby chyba na tyle ) :)

Zgłaszać kazdy pomysł ^^

Niestety szukam dalej.Invoria mi nie odpowiada lecz Like daje za kazdy pomysł :D

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/medium (najlepiej który powstał/powstanie w tym roku), żeby expiło się trochę trudniej a eQ zdobyło łatwiej. System ulepszeń aby wyglądał tak: bojowy miecz --> miecz trytona // zbroja z czarnej stali --> zbroja z nieb. stali i koniec. Max lvl: 99 (a nie 105lvl). Aby nie było tych nowych broni/zbr/biżu. Bony najlepiej aby wchodziły od razu w maksymalnych wartościach lub były podzielone na max 2/3 lvl. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Balmora, Ravia, Tiveria, Condordia.

Nagroda za każdą pomoc na temat: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

 

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard
Dodatkowe Info: sporo graczy, ogarnięte forum, dobrze zarabia się na jakimś cheacie np. fishbot, farmbot itp. (Proszę o podanie najlepszego sposobu zarobku, wraz z podaniem nazwy serwera)
Nagroda za pomoc: jeśli serwer będzie dobry to nawet
tygodniowy limit!

123

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard
Dodatkowe Info: sporo graczy, ogarnięte forum, dobrze zarabia się na jakimś cheacie np. fishbot, farmbot itp. (Proszę o podanie najlepszego sposobu zarobku, wraz z podaniem nazwy serwera)
Nagroda za pomoc: jeśli serwer będzie dobry to nawet
tygodniowy limit!

Restia.eu?
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: sporo graczy, ogarnięte forum, dobrze zarabia się na jakimś cheacie np. fishbot, farmbot itp. (Proszę o podanie najlepszego sposobu zarobku, wraz z podaniem nazwy serwera)

Nagroda za pomoc: jeśli serwer będzie dobry to nawet tygodniowy limit!

Restia.eu?

A jaki tam jest sposób zarobku na jakimś bocie?

123

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy, zeby ulepszacze byly u handlarzy, albo bardzo latwo sie je dropilo
Dodatkowe Info: duzy exp, serer podobny do gameover (ktory wczoraj padl ;/)
Nagroda za pomoc:duzo like ;d

50571a1c35af9234b99355528b5d608e87447462.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:EASY, MAŁO IS,coś na wzór cavalosmt2:)

 

Dodatkowe Info: Ilośc lvl obojętna, aby nie siedziało się 24/7 żeby coś osiągnąć, bez niepotrzebnych tysięcy ulepszaczy, z ogarniętą administracją, no tak mniej wiecej właśnie jak słynny cavalosmt2, zaczynasz i za około tydzien, dwa masz 250 i eq ogarniete w miare, proszę o pomoc, gralem: iMetin,PandoraMT2,Dreikon,DeroX,Argentus,NextMT2,4FunMT2,HammerMT2,MexiliaMT2,

 

Nagroda za pomoc: okolo 30 lajk, kazda propozycja 2 lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer tylko i wyłącznie easy - max lvl na start. Bronie, zbroje u handlarzy oraz kostiumy i inne bajery także. Dostęp do każdej mapy jaka jest na serwerze globalnym.

Dodatkowe Info: Serwer nie musi mieć graczy, nie musi być polski. Zależy mi tylko u wyłącznie na tym aby nagrać intro i potzrebuje szbkiego dostępu do wszystkiego. Najelpiej aby wszystko byłło do PL podobne.

Nagroda za pomoc: Lajki

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard exp trudniejszy.
Dodatkowe Info: Nie chcem ravi.concordi i chcem zeby troche ludzi grało na sererze
Nagroda za pomoc:Lajkii

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard exp trudniejszy.

Dodatkowe Info: Nie chcem ravi.concordi i chcem zeby troche ludzi grało na sererze

Nagroda za pomoc:Lajkii

Tiveria.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Hard exp trudniejszy.Dodatkowe Info: Nie chcem ravi.concordi i chcem zeby troche ludzi grało na sererzeNagroda za pomoc:Lajkii

Balmora lecz ilosc graczy czasami nie zadawala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...