Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Server Easy/ lub meedium z lekką nutka metina. Zbroje i bronie takie jak Szmaragdowa na 90 albo bezdy i ksy. albo cos w tym stylu ;) Szukam serwera gdzie moge posiedzieć długo i fajny exp + kasa fajna lub sztabki.
eq 6-7 moze być ale nie bod woja/woja czyli nie klasowe bo dzieciaki "cwaniaki" xD .
szukam serwera gdzie bez problemu mozna podexpic ninje :) . serwer ma być obojetnie stary czy nowy ważne by było +300 osób online..

Grałem na : Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Server Easy/ lub meedium z lekką nutka metina. Zbroje i bronie takie jak Szmaragdowa na 90 albo bezdy i ksy. albo cos w tym stylu ;) Szukam serwera gdzie moge posiedzieć długo i fajny exp + kasa fajna lub sztabki.

eq 6-7 moze być ale nie bod woja/woja czyli nie klasowe bo dzieciaki "cwaniaki" xD .

szukam serwera gdzie bez problemu mozna podexpic ninje :) . serwer ma być obojetnie stary czy nowy ważne by było +300 osób online..

Grałem na : Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia

Alistria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy Max Lvl 200-250

Expienie Łatwe (Bardzo),Bony Muszą Wchdzić Max. Z 6/7 Bon W ItemShopie.

Dodatkowe Info: Szukam osoby z którą mógł bym grać razem (Wiek +15)

Może być zagraniczny serw tylko jak by się dało go jakoś na język polski spolszczyć.

Virtualmt2.pl

Jezeli chcesz grac razem pisz pw ;)

Opublikowano

Szukam fajnego privka w miare łatwego zeby ful osob gralo dobry exp drop yang i itemków podobny do gladora i divine

Eruris. Bardzo podobny do divine, jest niemal jego kopią.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

HARD MAX 99 TAKI DOKLADNIE JAK RAVIA A NIE GRAM JUZ NA RAVII BO BANIKA DOSTALEM :D

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium max lvl ok 180 exp nie za wolny moze ok 600% Z 3,4 sety broni dużo nowości, dużo ludzi.. Serwer który dopiero wystartuje ciagle przegladam prezentacje i zapowiedzi to nie podawac tych ktore sie juz tam pojawiły.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/medium (najlepiej który powstał/powstanie w tym roku), żeby expiło się trochę trudniej a eQ zdobyło łatwiej. System ulepszeń aby wyglądał tak: bojowy miecz --> miecz trytona // zbroja z czarnej stali --> zbroja z nieb. stali i koniec. Max lvl: 99 (a nie 105lvl). Aby nie było tych nowych broni/zbr/biżu. Bony najlepiej aby wchodziły od razu w maksymalnych wartościach lub były podzielone na max 2/3 lvl. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Balmora, Ravia, Tiveria, Condordia.

Nagroda za każdą pomoc na temat: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium max lvl ok 180 exp nie za wolny moze ok 600% Z 3,4 sety broni dużo nowości, dużo ludzi.. Serwer który dopiero wystartuje ciagle przegladam prezentacje i zapowiedzi to nie podawac tych ktore sie juz tam pojawiły.

Derox

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serverze PvP polskim bądź zagranicznym żeby był odrazu max level bądź do wbicia pare leveli np 10/20 a no i żeby reje nie było płatne _._
Prosze o odpowiedz na PW bądź tutaj :)
@Down nie tego nie trawie , zwykły serverek żeby sie ponapierdzielać , no bez zbędnych rzeczy chodzi mi o to dropienie itemów +0..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze PvP polskim bądź zagranicznym żeby był odrazu max level bądź do wbicia pare leveli np 10/20 a no i żeby reje nie było płatne _._

Prosze o odpowiedz na PW bądź tutaj :)

hammerm2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu / lub coś w stylu diamondmt2, lecz nie ethana, Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia, alisria
Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

 

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

 

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu / lub coś w stylu diamondmt2, lecz nie ethana, Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia, alistria

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Maneris

805491408806070489277.png


Opublikowano

Maneris

 

Pisałem, że inny niż ten...

 

Powtórzę ;x

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

 

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

 

 

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

 

 

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu / lub coś w stylu diamondmt2, lecz nie ethana, Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia, alisria.eu

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium max lvl ok 180 exp nie za wolny moze ok 600% Z 3,4 sety broni dużo nowości, dużo ludzi.. Serwer który dopiero wystartuje ciagle przegladam prezentacje i zapowiedzi to nie podawac tych ktore sie juz tam pojawiły.

Ethana.eu Co prawda max lv 240 ale fajnie się expi, Alistria.eu, Dreikon.

 

 

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/medium (najlepiej który powstał/powstanie w tym roku), żeby expiło się trochę trudniej a eQ zdobyło łatwiej. System ulepszeń aby wyglądał tak: bojowy miecz --> miecz trytona // zbroja z czarnej stali --> zbroja z nieb. stali i koniec. Max lvl: 99 (a nie 105lvl). Aby nie było tych nowych broni/zbr/biżu. Bony najlepiej aby wchodziły od razu w maksymalnych wartościach lub były podzielone na max 2/3 lvl. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Balmora, Ravia, Tiveria, Condordia.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

 

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

Hmm taki ciężko będzie znaleźć ale polecam maneris lub Derox ewentualnie Nervil.pl. O ile nic nie zmienili na nervilu to za dużo setów nie ma :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze PvP polskim bądź zagranicznym żeby był odrazu max level bądź do wbicia pare leveli np 10/20 a no i żeby reje nie było płatne _._

Prosze o odpowiedz na PW bądź tutaj :)

@Down nie tego nie trawie , zwykły serverek żeby sie ponapierdzielać , no bez zbędnych rzeczy chodzi mi o to dropienie itemów +0..

GameOver, 4funmt2,

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

 

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

 

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu / lub coś w stylu diamondmt2, lecz nie ethana, Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia, alisria

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Venetic.eu, Carestia, Exodus, Nervil.pl

Opublikowano

Pisałem, że inny niż ten...

 

Powtórzę ;x

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

 

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

 

 

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

 

 

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu / lub coś w stylu diamondmt2, lecz nie ethana, Pandora .diamond . Elite. Glador . Dragon. Ethana i Senthia, alisria.eu

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Możesz ogarnąć coś typu Dreikon, Revential lub Ravie/Balmore.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: małej ilości botów i nobów w porównaniu do innych serwerów.

Dodatkowe info: Będę grał na PL po połączeniu serwerów. Zastanawiam się nad pierwszym i ostatnim. Na tych dwóch miałbym na start eq+6 na niskie lvl. Najlepiej żeby ceny był niskie, ale nie jest to konieczne.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: małej ilości botów i nobów w porównaniu do innych serwerów.

Dodatkowe info: Będę grał na PL po połączeniu serwerów. Zastanawiam się nad pierwszym i ostatnim. Na tych dwóch miałbym na start eq+6 na niskie lvl. Najlepiej żeby ceny był niskie, ale nie jest to konieczne.

Rozumiem, że chodzi Ci o te serwery po fuzji (PL)?

Jeśli tak, to polecam serwer w których są pierwsze początkowe (Monastyr, Feniks...) lub serwery od 15+.

Tam będą (tak myślę) spoko ceny, wiele ludzi i myślę, że tam grają najbardziej ogarnięci (na pewno na tych starszych).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: małej ilości botów i nobów w porównaniu do innych serwerów.

Dodatkowe info: Będę grał na PL po połączeniu serwerów. Zastanawiam się nad pierwszym i ostatnim. Na tych dwóch miałbym na start eq+6 na niskie lvl. Najlepiej żeby ceny był niskie, ale nie jest to konieczne.

Solar . Będzie to teraz S.50 . Co prawda nie łączą go , ale zmieniają mu tylko nazwe.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: małej ilości botów i nobów w porównaniu do innych serwerów.

Dodatkowe info: Będę grał na PL po połączeniu serwerów. Zastanawiam się nad pierwszym i ostatnim. Na tych dwóch miałbym na start eq+6 na niskie lvl. Najlepiej żeby ceny był niskie, ale nie jest to konieczne.

Negros (Solar)

805491408806070489277.png


Opublikowano

Chcę zacząć grę, słyszałem o migracji, dlatego też nie wiem który wybrać. Czego oczekuję? W miarę ogarnięcia oraz dobrego community. No i sporej ilości ludzi.


Opublikowano

 

Chcę zacząć grę, słyszałem o migracji, dlatego też nie wiem który wybrać. Czego oczekuję? W miarę ogarnięcia oraz dobrego community. No i sporej ilości ludzi.

Solar

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun exp powinien lecieć spoko ale w niektórych monetach gry trudniej nie za dużo ulepszaczy jak i broni brak 6/7

Dodatkowe Info: serwer powinien być z tego roku może być też z 2012 r lecz nie sądzę że jakiś jeszcze jest lv max 180 / 250 [wolał bym 180]

Nagroda za pomoc: Like

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...