Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwy exp 250 lvl max żeby łatwo było grać bmem
Dodatkowe Info: dużo nowych broni tych z 2013 i zbroje też te najnowsze
Nagroda za pomoc: 5 like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp 250 lvl max żeby łatwo było grać bmem

Dodatkowe Info: dużo nowych broni tych z 2013 i zbroje też te najnowsze

Nagroda za pomoc: 5 like

ProMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/medium (najlepiej który powstał/powstanie w tym roku), żeby expiło się trochę trudniej a eQ zdobyło łatwiej. System ulepszeń aby wyglądał tak: bojowy miecz --> miecz trytona // zbroja z czarnej stali --> zbroja z nieb. stali i koniec. Max lvl: 99 (a nie 105lvl). Aby nie było tych nowych broni/zbr/biżu. Bony najlepiej aby wchodziły od razu w maksymalnych wartościach lub były podzielone na max 2/3 lvl. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Balmora, Ravia, Tiveria, Condordia.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP, miłej atmosferze, Nowszym serwerze? Chociaż może być też taki co rok stoi jeśli jest ogarnięty...
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa po 3 latach. PRIV
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

87016652.png


Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP, miłej atmosferze, Nowszym serwerze? Chociaż może być też taki co rok stoi jeśli jest ogarnięty...

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa po 3 latach. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Senthia.pl stoi 1 rok a mało osób osiągneło maxymalną zbroję

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP, miłej atmosferze, Nowszym serwerze? Chociaż może być też taki co rok stoi jeśli jest ogarnięty...

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa po 3 latach. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

alistia.eu

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP, miłej atmosferze, Nowszym serwerze? Chociaż może być też taki co rok stoi jeśli jest ogarnięty...

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa po 3 latach. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ethana, ProMT2

 

 

Senthia.pl stoi 1 rok a mało osób osiągneło maxymalną zbroję

Ethana, ProMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp 250 lvl max żeby łatwo było grać bmem

Dodatkowe Info: dużo nowych broni tych z 2013 i zbroje też te najnowsze

Nagroda za pomoc: 5 like

xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP, miłej atmosferze, Nowszym serwerze? Chociaż może być też taki co rok stoi jeśli jest ogarnięty...

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa po 3 latach. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ethana, Dreikon, Xenox, ProMT2, PandoraMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze stabilnym z dobrą opinią i miłą administracją. Może to być Hard, medium a nawet Easy byle by był na dłuższą metę.

Dodatkowe info: Serwer z 2013 roku i nie takie typy jak Ravia, Senthia czy XenoxMt2 ma być z roku co podałem ;) I dodatkowo ilość graczy 350+.

Nagroda Za Pomoc: Like i jak mi się spodoba 5 reputacji ;)

c5xw7d.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze stabilnym z dobrą opinią i miłą administracją. Może to być Hard, medium a nawet Easy byle by był na dłuższą metę.

Dodatkowe info: Serwer z 2013 roku i nie takie typy jak Ravia, Senthia czy XenoxMt2 ma być z roku co podałem ;) I dodatkowo ilość graczy 350+.

Nagroda Za Pomoc: Like i jak mi się spodoba 5 reputacji ;)

concordiamt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

nie jest idealnie taki jaki napisałeś, ale podobny http://www.mpcforum.pl/topic/1068028-carestia-dedyk-medium/

 

A nie dałoby innego ? :D

Bo na tym są zmianki drogie ;x

 

Zapytuję jeszcze raz:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze stabilnym z dobrą opinią i miłą administracją. Może to być Hard, medium a nawet Easy byle by był na dłuższą metę.

Dodatkowe info: Serwer z 2013 roku i nie takie typy jak Ravia, Senthia czy XenoxMt2 ma być z roku co podałem ;) I dodatkowo ilość graczy 350+.

Nagroda Za Pomoc: Like i jak mi się spodoba 5 reputacji ;)

Concordiamt2

 

A nie dałoby innego ? :D

Bo na tym są zmianki drogie ;x

 

Zapytuję jeszcze raz:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku,

bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy

dużo, bony max lub 10./15 , bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p.

 

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś pamięta to server podobny do starego Inorist.eu

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Alistria :)

Opublikowano

Senthia.pl stoi 1 rok a mało osób osiągneło maxymalną zbroję

Nie musi być roczny, chodziło mi o to że nie musi być najnowszy.

 

Dodam jeszcze że wolałbym serwer bez bonów 6-7, a jeśli jednak są to bez bonu odporność na (np. Woj) i silny przeciwko (np. Woj)

Sorka że teraz dopiero to piszę ale zarwałem nockę i z rana trochę kac męczył :(

87016652.png


Opublikowano

Nie musi być roczny, chodziło mi o to że nie musi być najnowszy.

 

Dodam jeszcze że wolałbym serwer bez bonów 6-7, a jeśli jednak są to bez bonu odporność na (np. Woj) i silny przeciwko (np. Woj)

Sorka że teraz dopiero to piszę ale zarwałem nockę i z rana trochę kac męczył :(

Senthia nie ma 6/7 klasowych exp dosyć szybko leci a to, że rok stoi bez ani jednego offline to znaczy o stabilności, a jeśli ci nie pasuje serwer to jeszcze alistria.eu lub experionmt2 (hard).

Opublikowano

Senthia nie ma 6/7 klasowych exp dosyć szybko leci a to, że rok stoi bez ani jednego offline to znaczy o stabilności, a jeśli ci nie pasuje serwer to jeszcze alistria.eu lub experionmt2 (hard).

Muszę zagrać by stwierdzić, a jeszcze tego nie zrobiłem. Very Easy wolę, bo zależy mi na PVP.

87016652.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium exp nie za wolny tak do 100 lvl szło dobrze. Potem schody:/
Dodatkowe Info: Brak 6/7 , nie za duzo graczy tak srednio 400-500. Brak u handlarzy stalek:/ Gralem na promt2 , funmt2, elite idp. Serwer zeby byl nowy nie mial powyzej z pol miesiaca :P Ulepki zeby dropily tak sobie zeby nie przemeczac sie np : cala noc na 1 ulepke :/ ktora zaraz spali. :P Serwer zeby mial dobra reputacje !! pomocy
Nagroda za pomoc: Sie zobaczy :/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium exp nie za wolny tak do 100 lvl szło dobrze. Potem schody:/

Dodatkowe Info: Brak 6/7 , nie za duzo graczy tak srednio 400-500. Brak u handlarzy stalek:/ Gralem na promt2 , funmt2, elite idp. Serwer zeby byl nowy nie mial powyzej z pol miesiaca :P Ulepki zeby dropily tak sobie zeby nie przemeczac sie np : cala noc na 1 ulepke :/ ktora zaraz spali. :P Serwer zeby mial dobra reputacje !! pomocy

Nagroda za pomoc: Sie zobaczy :/

Trudno znaleźć teraz nowy serwer z łatwym dropem ulep. Jeśli chodzi o starsze do opisu pasuje Dreikon lub Alistria ( tu już gorzej exp)

Opublikowano

Prozba :/ na alistria jak sie zarejstrowalem pisze potwierdzisz na wp czekam juz pare dni i znow dzis sprobowalem i nic :/ ale zalogowac sie moge na alistria.eu. No i nie wiem czy bedzie dzialac czy oplaca sie sciagac klienta czy tylko tak pisze Hmm ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!




Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy Max Lvl 200-250

Expienie Łatwe (Bardzo),Bony Muszą Wchdzić Max. Z 6/7 Bon W ItemShopie.

Dodatkowe Info: Szukam osoby z którą mógł bym grać razem (Wiek +15)



Może być zagraniczny serw tylko jak by się dało go jakoś na język polski spolszczyć.

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy Max Lvl 200-250

 

Expienie Łatwe (Bardzo),Bony Muszą Wchdzić Max. Z 6/7 Bon W ItemShopie.

 

Dodatkowe Info: Szukam osoby z którą mógł bym grać razem (Wiek +15)

 

Może być zagraniczny serw tylko jak by się dało go jakoś na język polski spolszczyć.

 

 

Xenoxmt2, Extrememt2,

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: małej ilości botów i nobów w porównaniu do innych serwerów.

Dodatkowe info: Będę grał na PL po połączeniu serwerów. Planuję zacząć od nowa. Najlepiej żeby ceny były niskie, ale nie jest to konieczne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...