Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie MeeeGaaa easy/4fun (najlepiej który powstał w tym roku), żeby sie szybkoexpiło i zdobyło perf eq na max lvl w bardzo krótkim czasie (np w 2 lub 4tyg góra). Bronie, żeby się robiło z bojowego miecza, (a nie z truty). Max lvl: 99/250 (jeśli chodzi o max 99lvl, może być medium ale nie za ostry). Aby nie było tak duzo nowych rzeczy, np 3/4 zbroje (najlepiej nie hwangi), 4/5 mieczy, 2/3 bizu, najlepiej bez 6/7. Żeby bony wchodziły od razu w maksymalnych wartościach. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Theris, Senthia, Linares, Pandora, Elite, Diamond, Argentus, Mexilia, Mariner, Cavis, Azzar2, Virtual, Xenox, GameOver.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

 

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

4funmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Żeby bony zmieniało się zmiankami, a nie tak jak na imetinie u NPC.
Dodatkowe Info:

Gram już na GladoRmt2

Czekam na jakieś propozycje (podawajcie raty serwera tzn. exp% drop% yang%)

Nagroda za pomoc:

Lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard . 10 Ku do G bez ulepszaczy do 65lvl broni itd.

Dodatkowe Info: Grałem na- Ravia,Balmora,Glador,Elite,Revential,Venetic,Alistria,Concordia,Experion,Semanthi nie chce 55ku,NerviL,Tavia

Nagroda za pomoc: like

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium max 250lvl w miare dużo epików ale bez przesady możliwość posiadania peta nie za stary 2011/2012 lub 2013 dużo osób 500+ oraz bony 6/7

Dodatkowe informacje: Grałem na iMetin proszę o propozycje nagroda : Like

64367412350879202308.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium max 250lvl w miare dużo epików ale bez przesady możliwość posiadania peta nie za stary 2011/2012 lub 2013 dużo osób 500+ oraz bony 6/7

Dodatkowe informacje: Grałem na iMetin proszę o propozycje nagroda : Like

Moge polecić ci Carestia(start jutro/poniedzialek)

XenoXMT2

Zresztą ja nie rozumiem tego tematu..

Wielki spam i tyle.

A jest taki dział jak publikacje serwerow/Zapowiedzi Serwerów:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hamachi eq W sklepach całość, Exp Sredni ;-)

Zależy mi najbardziej na: Xenoxmt2 coś takiego ;-) : DAM LIKE!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard-Eays-Medium Tylko Max Lvl 99-130 Expienie Nie Aż Tak Trudne,Nowe Bronie,Bony Muszą Wchdzić Max. Mi Chdzi O Serw W Stylu Harda Tylko Ze Bardzo Łatwy.


Dodatkowe Info: Serwer który niedawno wystartował (+250graczy) Fajnie było by jak by byl z 6/7 Bon


Nagroda za pomoc: like

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard-Eays-Medium Tylko Max Lvl 99-130 Expienie Nie Aż Tak Trudne,Nowe Bronie,Bony Muszą Wchdzić Max. Mi Chdzi O Serw W Stylu Harda Tylko Ze Bardzo Łatwy.

 

 

Dodatkowe Info: Serwer który niedawno wystartował (+250graczy) Fajnie było by jak by byl z 6/7 Bon

 

 

Nagroda za pomoc: like

Experionmt2 ale łatwy exp tylko do 90 potem to hard lub ewentualnie Alistria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Żeby bony zmieniało się zmiankami, a nie tak jak na imetinie u NPC.

Dodatkowe Info:

Gram już na GladoRmt2

Czekam na jakieś propozycje (podawajcie raty serwera tzn. exp% drop% yang%)

Nagroda za pomoc:

Lajk!

Senthia.pl raty yo 700% max lvl 250 w 2dni da się wbić ale z eq już trudniej (truta only rip)

Opublikowano

Experionmt2 ale łatwy exp tylko do 90 potem to hard lub ewentualnie Alistria

 

Senthia.pl raty yo 700% max lvl 250 w 2dni da się wbić ale z eq już trudniej (truta only rip)

hmm.. a jakie max lvl tam sa?

 

Dasz link do Alistri nei moge jej znalesc?

 

nie*

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy,Darmowy i szybki exp
Dodatkowe Info:Nie dawajcie mi jakichś starych gówienek gdzie jest 50 graczy plis.
Nagroda za pomoc:limit + 5 gwiazdek

Od kołyski, aż po grób,
Jedno miasto, jeden klub.
Za te barwy za naszą Stolicę
Pójdą w bój Legii wierni kibice

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Żeby bony zmieniało się zmiankami, a nie tak jak na imetinie u NPC.Dodatkowe Info:

Gram już na GladoRmt2

Czekam na jakieś propozycje (podawajcie raty serwera tzn. exp% drop% yang%)

Nagroda za pomoc:

Lajk!

Virtualmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy,Darmowy i szybki exp

Dodatkowe Info:Nie dawajcie mi jakichś starych gówienek gdzie jest 50 graczy plis.

Nagroda za pomoc:limit + 5 gwiazdek

Xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/Medium .
Dodatkowe Info:10KU skill G1 samemu dropi sie ku (lub kupuje xD ) 60-75lvl w 1 dzien . Brak ulepkow (Nie liczac epikow )
Nagroda za pomoc:Lajk

70346449028947551442.jpg

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy/medium (najlepiej który powstał/powstanie w tym roku), żeby expiło się trochę trudniej a eQ zdobyło łatwiej. System ulepszeń aby wyglądał tak: bojowy miecz --> miecz trytona // zbroja z czarnej stali --> zbroja z nieb. stali i koniec. Max lvl: 99 (a nie 105lvl). Aby nie było tych nowych broni/zbr/biżu. Bony najlepiej aby wchodziły od razu w maksymalnych wartościach lub były podzielone na max 2/3 lvl. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Balmora, Ravia, Tiveria, Condordia.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no szukam serva już... bardzo... długo... xD

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Cześc Wszystkim ! Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:


Serwer easy/medium max lvl 250.



Dodatkowe Info:


Zależy mi na jednej bardzo ważnej rzeczy ! Normalne drzewko ulepszania , bez miliona nowych broni ;)


Nagroda za pomoc:


Lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard-Eays-Medium Tylko Max Lvl 99-130
Expienie Nie Aż Tak Trudne,Nowe Bronie,Bony Muszą Wchdzić Max. Mi Chdzi O
Serw W Stylu Harda Tylko Ze Bardzo Łatwy.



Dodatkowe Info: Serwer który niedawno wystartował (+250graczy) Fajnie było by jak by byl z 6/7 Bon



Nagroda za pomoc: like

erfgreg.png

Opublikowano

 

Cześc Wszystkim ! Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer easy/medium max lvl 250.

Dodatkowe Info:

Zależy mi na jednej bardzo ważnej rzeczy ! Normalne drzewko ulepszania , bez miliona nowych broni ;)

Nagroda za pomoc:

Lajk!

Invora

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku, bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy dużo, bony max lub 10./15 , najlepiej jakby epiki miały um/śr, ale nie koniecznie, bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p, skille najlepiej jakby były g, a do p trzeba kamienie dropić.
Dodatkowe Info: ...
Nagroda za pomoc: Zobaczy się

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard-Eays-Medium Tylko Max Lvl 99-130

Expienie Nie Aż Tak Trudne,Nowe Bronie,Bony Muszą Wchdzić Max. Mi Chdzi O

Serw W Stylu Harda Tylko Ze Bardzo Łatwy.

 

 

 

Dodatkowe Info: Serwer który niedawno wystartował (+250graczy) Fajnie było by jak by byl z 6/7 Bon

 

 

 

Nagroda za pomoc: like

Nervil tylko ze serv z 6miechow ma juz xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium Hp przy najlepszym eq do 25k, z 4 epiki, biżu po 1 epiku, bez tarcz epickich (chyba, że do expa) exp średni, drop średni, kasy dużo, bony max lub 10./15 , najlepiej jakby epiki miały um/śr, ale nie koniecznie, bez ros na magię, dowodzenie itd. od razu na p, skille najlepiej jakby były g, a do p trzeba kamienie dropić.

Dodatkowe Info: ...

Nagroda za pomoc: Zobaczy się

 

nie jest idealnie taki jaki napisałeś, ale podobny http://www.mpcforum.pl/topic/1068028-carestia-dedyk-medium/

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie mam grać.

 

Zależy mi najbardziej na: Server z bardzo dużą liczbą graczy, nie ważne czy hard, medium czy easy. Bo co z tego że wbije w jeden dzień 100 lvl , jak nie będzie z kim grać ^_^

 

Dodatkowe info: Najlepiej jakby to był w miarę łatwy server. Z DUŻĄ liczbą graczy, oczywiście. Może być server z PL :D

 

Nagroda za pomoc: Lajk

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Nie wiem gdzie mam grać.

 

Zależy mi najbardziej na: Server z bardzo dużą liczbą graczy, nie ważne czy hard, medium czy easy. Bo co z tego że wbije w jeden dzień 100 lvl , jak nie będzie z kim grać ^_^

 

Dodatkowe info: Najlepiej jakby to był w miarę łatwy server. Z DUŻĄ liczbą graczy, oczywiście. Może być server z PL :D

 

Nagroda za pomoc: Lajk

VirtuaMT2 - medium

Concordia - hard

PL s26 solar - global

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

VirtuaMT2 - medium

Concordia - hard

PL s26 solar - global

Dzięki :D

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...