Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powie mi ktoś czym otworzyc te pliki serwerowe bo jak biore 7 zipem lub winrarem to pisze że uszkodzone a pobierałem juz 5 razy!!! pls pomocy!!!!

 

 

 

prosze pomocyyyyyy

junior.jpg

Opublikowano

Ma ktoś może inny upload niż wymieniony w temacie ?

 

Hellshare - po 10kb/s

Speedyshare - premium

4Shared - premium

 

@topic

 

Pliczki swietne , 0 problemow ,tylko uzywac .

^^

Opublikowano

Witam otórz chiałem napisać bo mam pewnien problem .... Gdy otwiera mi sie maszyna loguje sie normalnie ale potem nie moge żadnych Komend wpsiać Np. Sysintall to pokazuje mi comand not found ... pomoże ktoś?

 

Witam otórz chiałem napisać bo mam pewnien problem .... Gdy otwiera mi sie maszyna loguje sie normalnie ale potem nie moge żadnych Komend wpsiać Np. Sysintall to pokazuje mi comand not found ... pomoże ktoś?

Opublikowano

Czy da się na tych plikach postawic dedyka?

 

 

 

WebRep

 

Ogólna ocena reputacji

 

 

Strona nie ma oceny reputacji

(za mało głosów)


c2br.jpg----> Typ [Easy/Medium]

 

WWW.XEDONISMT2.COM.PL

 

 

Opublikowano

Umiem zrobic dedykowany serwer do metina jednak mam pytanie czy te pliki nie są jakos zabezpieczone przed dedykowanym serwerem lub po prostu nie bedą działaly na dedyku ??? Prosze aby ktoś o tym poinformował , czy te pliki mogą byc uzywane na dedyk/vps czy tylko na hamachi ?


c2br.jpg----> Typ [Easy/Medium]

 

WWW.XEDONISMT2.COM.PL

 

 

Opublikowano

:D jak cie loga to jesteś .....

Mam dedyka na tych plikach na 70 osób i nikogo nie loga

pozmieniałem trochę zombi (dmg) i bakra i jest gites majonez

 

Naprawdę postaiłeś dedyka na tych plikach. Jeżeli tak to powiedz czy wystarczy w vps zainstlowac freebsd 8.2 czy trzeba jakieś liby dograc itp. ??? i powiedz jak ci dzialaly byly lagi czy wszystko ok odrazu.?


c2br.jpg----> Typ [Easy/Medium]

 

WWW.XEDONISMT2.COM.PL

 

 

Opublikowano

Witam mam problem ponieważ ogladałem filmik jak robi sie ten server wszystko szła dobrze jak po nici aż do 2:23 minucie filmika , ponieważ nie mam tych plików który autor tego filmika przezuca dokładnie chodzi mi i o lokalizacje

D\pliki\Server Grind\Pliki\Archiwer-Kopia

Wogóle nie mam takiego katologu jak Server Grind i nie wiem z kąd mam wziąść te pliki , prosze o pomoc moje gg 15693855 lub tutaj na forum

Opublikowano

Jak usunąć totalnie strone www z serwera?

Polecam, jeśli lubicie się śmiać.

 

http://img.myepicwall.com/i/2012/12/b335f8b3fcedaf4519bb2cdf5882faec.gif?1355571142

 

Opublikowano

Dzięki. Leci +

Polecam, jeśli lubicie się śmiać.

 

http://img.myepicwall.com/i/2012/12/b335f8b3fcedaf4519bb2cdf5882faec.gif?1355571142

 

Opublikowano

prosze o pomoc.

wgralem str nowa i wyskakuje blad polaczenia z baza danych.

plik od konfiguracji uzupelniony jest tak:

 

      DEFINE('SQL_HOST', 'moje ip z koncowka 100');
     DEFINE('SQL_USER', 'strona');
     DEFINE('SQL_PASS', 'strona');

     DEFINE('SQL_HP_HOST', 'moje ip z koncowka 100');
     DEFINE('SQL_HP_USER', 'strona');
     DEFINE('SQL_HP_PASS', 'strona');
     DEFINE('SQL_HP_DB', 'strona');

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...