Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Żebyś mógł zmienić hasło, wchodzisz w navicat. Otwierasz połączenie, potem player ppm na to i konsole. I tam wpisujesz:

SET PASSWORD FOR 'root'@'%' = PASSWORD('hasło');

Tam gdzie masz ('hasło') zmień na swoje np.:

SET PASSWORD FOR 'root'@'%' = PASSWORD('koniu');

Potem wciskasz enter i powinno się pojawić 0 arows czy jakoś tak.

 

Jak zmienić hasło przez navi jeśli mi to co jest wyżej nie działa ?

Opublikowano

Ktoś mi zdradzi sekret jak ma mi mysql działać? i czemu ftp mi nie działa ? (vps) .... Pozmienianie ip, porty odblokowane ni chuja nie działa ..

KsOC7.jpgPOMOGŁEM? KLIKNIJ LUBIĘ TO!
Opublikowano

żey zalogować się do MYSQL musisz najpierw:

1. Zalogować się do freBSD

2. po zalogowaniu wpisać: /etc/rc.d/netif restart

3. Odczekaj chwile, i wtedy Cię zaloguję bez problemu

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

wie ktoś w czym problem??

 

beztytuuhuo.png

 

strona sie odpala

w cliencie wszystko poustawiane a serwer jak nie działał tak nie działa.

Opublikowano

a czy przypadkiem poprostu niektóre procesy mi się nie włączyli??

np. login ciągle jest 0:00:01 lub to poniżej gdzie jest 0:00.00

Opublikowano

Jezu przecież te pliki są takie denne pobierzcie czyste pliki 2011 i dodajcie.

Co do autora zrób coś małego, dokładnego, a nie takie coś wrzucasz i już przez te pliki nikt nie chce grać już na hamachi. Porażka jednym słowem.

Opublikowano

Ja nikogo nie zmuszam do stawiania serwerów na tych plikach. Plików już dawno nie wspieram bo wiem że są denne i z masą bugów nie musisz mi tego uświadamiać. A jak chcesz czyste pliki to co za problem pobrać Germany + Baze (20mb max) i podmienić ?! Bo ja jakoś nie widzę problemu.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Ej jak mam wypakować te pliki ? Było to spakowane w winnarze no to wypakowałem i mam jeden plik o rozrzezeniu vhd

Musisz mieć Virtual PC bądź Virtual BOX i odpalasz przez ten program
Opublikowano

czemu mam zostaniesz polaczony z serwerem? w game jest pong by1takiniesmialy w bince nie wiem jaki.. nie moge znalesc.. ; <

 

co jest?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

mam problem nie moge ulepszac rzeczy / eq co z jak to poprawic ?

 

Problem polega na tym, że wpisy item_proto z serwera różnią się od Item_proto z klienta, dlatego nie da się ulepszać magicznym metalem , a oto rozwiązanie

 

TUT , pokazujący jak to naprawić:

http://www.youtube.com/watch?v=jed77k4B4cw

Program potrzebny do wykonanie tej operacji:

http://speedy.sh/p5Vzc/item-proto-Konwerter.rar

 

LICZĘ NA LIKE

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Witam Mam pytanie jak zmienić ulepszacze do itemków ?

- Co zrobić żeby itemki ulepszać za pomocą metala a nie u sury ?

 

Poprawi to ktoś i da gotowy plik ?

Opublikowano

Wyżej napisałem co trzeba zrobić, ale widać , niektórzy niedowidzą więc powtórzę

 

Problem polega na tym, że wpisy item_proto z serwera różnią się od Item_proto z klienta, dlatego nie da się ulepszać magicznym metalem , a oto rozwiązanie

 

TUT , pokazujący jak to naprawić:

http://www.youtube.com/watch?v=jed77k4B4cw

Program potrzebny do wykonanie tej operacji:

http://speedy.sh/p5Vzc/item-proto-Konwerter.rar

 

LICZĘ NA LIKE

 

a tutaj masz TUT , jak zmienić system ulepszeń

http://www.mpcforum.pl/topic/401892-tut-system-ulepszen/

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Problem polega na tym, że wpisy item_proto z serwera różnią się od Item_proto z klienta, dlatego nie da się ulepszać magicznym metalem , a oto rozwiązanie

 

TUT , pokazujący jak to naprawić:

http://www.youtube.com/watch?v=jed77k4B4cw

Program potrzebny do wykonanie tej operacji:

http://speedy.sh/p5Vzc/item-proto-Konwerter.rar

 

LICZĘ NA LIKE

w ogole nic z tego nie rozumiem Nexicoll moglbys mi napisac na gg 1875262? bede wdzieczny :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...