Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Po odpaleniu orginalnej Terrari ze Steam nic sie nie dzieje. W menadżeże pojawia sie terraria.exe lecz po chwili sie wylacza . Szukalem wszędzie i nigdzie tego nei ma HELP

Wersja Terrarii : Hmmm... Ta najwowsza niedługo aktualizacja

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Win 7  64 bit

Załączniki z błędem, problemem : Brak

Info dodatkowe HELP

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Każdy crash zostawia informacje z błędem w pliku client-crashlog.txt domyślnie znajduje się tutaj:

C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Terraria/

 

Wyślij nam te logi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój problem jest następujący : Gdy wyłączam Terrarię lub kiedy gram ok. 5-8 minut, wyskakuje crash i Terraria zostaje wyłączona.
Wersja Terrarii :1.3
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
Jaki posiadasz system ? : Windows XP
Treść Crasha: Terraria has encountered a problem and needs to close

Info dodatkowe: Wielu ludzi na forach skarży się na ten błąd zaraz po włączeniu gry, natomiast u mnie występuje on po kilku minutach przebywania w lobby/grze. :unsure:

 

Proszę o szybką pomoc !!!  :(

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Gdy włączam serwer z folderu lub hostuje z gry albo dołączam do serwera, gra crashuje

Wersja Terrarii : 1.3.0.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7

Załączniki z błędem, problemem : zwykły crash "Program przestał działać"

Info dodatkowe Przeinstalowałem już gre, resetowałem komputer.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Gdy włączam serwer z folderu lub hostuje z gry albo dołączam do serwera, gra crashuje
  • Wersja Terrarii : 1.3.0.1
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7
  • Załączniki z błędem, problemem : zwykły crash "Program przestał działać"
  • Info dodatkowe Przeinstalowałem już gre, resetowałem komputer.

 

Jest już 1.3.0.2 i wszystko działa xpp

Jeżeli odpowiadasz, oznacz mnie

@"Lasto Vorde"

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Gdy włączam chcę wejść na serwer kolegi gra się crashuje.

Wersja Terrarii : 1.3.0.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7

Załączniki z błędem, problemem : zwykły crash "Program przestał działać"

Info dodatkowe Zrestartowałem Steama, przeinstalowałem sterowniki, zrestartowałem komputer, problem tylko przy multiplayer, oraz nawet gdy klikam exit, występuje ten crash.

post-1403903-0-64230500-1435748483_thumb.png

Opublikowano
Mój problem jest następujący :Wywala grę po próbie odpalenia postaci

Wersja Terrarii :1.3

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :Gdy nacisne guzik wybrania postaci to crashuje gre i wyskakuje info że "porgram nie odpowiada"

Info dodatkowe :Gra jest zakupiona na platformie steam.

Opublikowano
Mój problem jest następujący :Wywala grę po próbie odpalenia postaci

Wersja Terrarii :1.3.0.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :Gdy nacisne guzik wybrania postaci to crashuje gre i wyskakuje info że "porgram nie odpowiada"

Info dodatkowe :Gra jest zakupiona na platformie steam.

Opublikowano

 

Mój problem jest następujący :Wywala grę po próbie odpalenia postaci
Wersja Terrarii :1.3
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
Jaki posiadasz system ? :Windows 7
Załączniki z błędem, problemem :Gdy nacisne guzik wybrania postaci to crashuje gre i wyskakuje info że "porgram nie odpowiada"
Info dodatkowe :Gra jest zakupiona na platformie steam.

 

 

 

Mój problem jest następujący :Wywala grę po próbie odpalenia postaci
Wersja Terrarii :1.3.0.1
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
Jaki posiadasz system ? :Windows 7
Załączniki z błędem, problemem :Gdy nacisne guzik wybrania postaci to crashuje gre i wyskakuje info że "porgram nie odpowiada"
Info dodatkowe :Gra jest zakupiona na platformie steam.

 

 Tak trudno czytać posty wyżej ?

Musimy czekać aż to naprawią przy kolejnej aktualizacji

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Nie moge stworzyć serwera multiplayer przez steam.

Wersja Terrarii :1.3.0.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? : Win7

Załączniki z błędem, problemem : Raczej nie potrzebne.

Info dodatkowe : Klikam Multiplayer->Host & play->Wybieram Postać->Wybieram Świat-> Inviete/Friands Only->Accpt-> Wszystko się wczotuje dochodzi do ,,Found server" i stoi... (Próbowałem wył antywirusa i firewalla.)

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Nie moge stworzyć serwera multiplayer przez steam.
  • Wersja Terrarii :1.3.0.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
  • Jaki posiadasz system ? : Win7
  • Załączniki z błędem, problemem : Raczej nie potrzebne.
  • Info dodatkowe : Klikam Multiplayer->Host & play->Wybieram Postać->Wybieram Świat-> Inviete/Friands Only->Accpt-> Wszystko się wczotuje dochodzi do ,,Found server" i stoi... (Próbowałem wył antywirusa i firewalla.)

 

 

Masz oryginalną grę ?

Opublikowano

Miałem problemy z crashami przy robieniu serwera, pobrałem Net Framework 4,5. Ten najnowszy i wszystko ok :)

Więc jak ktoś ma problemy z crashami czy coś, niech spróbuje net framerowk 4,5

Opublikowano

Proszę stosować się do tego wzoru:

 

Wzoru :

  • Mój problem jest następujący :
  • Wersja Terrarii :
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :
  • Jaki posiadasz system ? :
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe :

lub :
 

Mój problem jest następujący :
Wersja Terrarii :
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :
Jaki posiadasz system ? :
Załączniki z błędem, problemem :
Info dodatkowe :
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : crash przy wejsciu na świat

Wersja Terrarii : 1.3.0.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : mam 4.0 bo xp

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : XP SP3

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :  zgodność z 95 nie działa, reintalowałem all parę razy

Opublikowano

Asfarf a sprawdzałeś może inne światy ?...

kiedyś też miałem podobny problem... okazało się że coś się stało światu i przestał działać...

zrób nowy i sprawdź czy zadziała... jak nowy świat będzie działał oznacza to że stary już straciłeś :P

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Po uruchomieniu gry PRZEZ STEAM pokazuję się error "Please launch the game from your Steam client"

Wersja Terrarii : Najnowsza

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Mam 4.0

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows XP SP3

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : Od aktualizacji ten błąd się pojawia, przedtem wszystko działało dobrze :/  Sprawdzałem spójność plików, przeinstalowałem Terrarie i nic.

Opublikowano
  • Mój problem jest następujący :Mam proble gdy wybieram postać to mi crashuje gre
  • Wersja Terrarii :najnowsza
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : nie wiem
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :nie wiem
  • Jaki posiadasz system ? windows 7

post-1404499-0-03657300-1435861289_thumb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...