Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 
  • Mój problem jest następujący :wczoraj gralem dzis odpalam save mi niedziała
  • Wersja Terrarii :1.3.0.3
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :TAK
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK
  • Jaki posiadasz system ? :7 profesjonal
  • Załączniki z błędem, problemem :chyba nieporzebne ;p
  • Info dodatkowe :pisze ze wczyta backpace czy coś i tego tez niema 

 

Opublikowano

 

 
  • Mój problem jest następujący :wczoraj gralem dzis odpalam save mi niedziała
  • Wersja Terrarii :1.3.0.3
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :TAK
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK
  • Jaki posiadasz system ? :7 profesjonal
  • Załączniki z błędem, problemem :chyba nieporzebne ;p
  • Info dodatkowe :pisze ze wczyta backpace czy coś i tego tez niema 

 

 

C:\Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\My Games\Terraria\Worlds

Przywróć backupa.

"worldx.bak.wld" zamień na "worldx.wld". Będzie cofka, ale zawsze coś. 

Opublikowano

1.Mój problem jest następujący : Gdy zrobię serwer lub mój kolega zrobi własny to gdy wejdzie na serwer (mój, jego) to pisze najpierw "Connecting" potem "Found Server" i zaraz po tym wyskakuje "Terraria.exe przestał działać" (zdjęcie 1) 

2.Wersja Terrarii : 1.3.0.4

3.Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Tak

4.Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

5.Jaki posiadasz system ? : Windows 7 Ultimate 64 bit

6.Załączniki z błędem, problemem : (1) http://zapodaj.net/32b4289503230.png.html & (2)

http://zapodaj.net/e8b225d5904ed.png.html

7.Info dodatkowe : Gdy chciał zrobić serwer przez TShock'a (https://tshock.co/xf/index.php?threads/tshock-4-3-2-api-v1-19-prerelease-for-terraria-1-3-0-4.3839/) to mu wyskakiwał błąd (zdjęcie 2). A gdy ja odpalałem ten program nie było żadnych problemów. Dodam również to, że byłem wtedy u kolegi i byliśmy podpięci do tego samego routera i testowaliśmy serwer przy programach Hamachi, Tunngle i bez.

Opublikowano
 
  • Mój problem jest następujący :wczoraj gralem dzis odpalam save mi niedziała
  • Wersja Terrarii :1.3.0.3
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :TAK
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK
  • Jaki posiadasz system ? :7 profesjonal
  • Załączniki z błędem, problemem :chyba nieporzebne ;p
  • Info dodatkowe :pisze ze wczyta backpace czy coś i tego tez niema 

 

 

C:\Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\My Games\Terraria\Worlds

Przywróć backupa.
"worldx.bak.wld" zamień na "worldx.wld". Będzie cofka, ale zawsze coś

 

nie działa nadal pisze ze nie odnaleziono backupa dodam jeszcze ze usuneło mi aczigmenty ale postaci już nie

 

Opublikowano

mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli bym utworzył nowy świat czy problem może się powturzyć bo szkoda by było gdy bym pokonał ścianę mięsa i by mi się znów save zapsół

Opublikowano

Mój problem jest następujący: Ściny podczas ładowania i po załadowaniu, Crashe, Freezy ekranu

Wersja Terrari: 1.3.0.5

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0: Kto by nie miał

Czy masz zainstalowane XNA .NET Framework 4.0: Jasne

Załączniki z błędem: Brak

Info dodatkowe: W wersji 1.2 nie było problemów, Crashe są tylko 2. Po utraceniu połączenia czyli lost connection i po wyłączeniu gry. Freeze ekranu występuje tylko w fullscreen i pomaga tylko reset. Nie jestem w stanie grać w rozdziałce 1440x900 bo kolosalne ściny w świecie i przy niej gra się długo wyłącza.

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Gdy lączę sie z serverm ( przez hamachi) wyskakuje mi taki błąd :terraria has encountered a problem and needs to close

Wersja Terrarii :1.3.0.5 GOG( No steam)

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :Nie mam, 4.0 bo mam XP

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK

Jaki posiadasz system ? :XP 32bit

Załączniki z błędem, problemem : ScreenShot : http://zapodaj.net/3a00c3c95bd72.bmp.html

Info dodatkowe :BRAK

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Gdy próbuje się polączyc na server terrari wszystko sie łączy gdy juz sie wszystko załaduje wyskakuje terraria has encountered a problem and needs to close 

Wersja Terrarii :1.3.0.5(No STEAM)

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :Mam 4.0 bo niema na xp 4.5

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK

Jaki posiadasz system ? :XP 32Bit

Załączniki z błędem, problemem :http://zapodaj.net/6ab2792c15967.bmp.html

Info dodatkowe :Na singlu wszystko działa , gdy klikam exit aby wylaczyc gre tez wyskakuje ten bląd

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący :Gdy próbuje się polączyc na server terrari wszystko sie łączy gdy juz sie wszystko załaduje wyskakuje terraria has encountered a problem and needs to close 
  • Wersja Terrarii :1.3.0.5(No STEAM)
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :Mam 4.0 bo niema na xp 4.5
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK
  • Jaki posiadasz system ? :XP 32Bit
  • Załączniki z błędem, problemem :http://zapodaj.net/6ab2792c15967.bmp.html
  • Info dodatkowe :Na singlu wszystko działa , gdy klikam exit aby wylaczyc gre tez wyskakuje ten bląd

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1434125-ważne-rozwiązanie-problemu-z-crashem/

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Terraria po jakimś czasie kiedy już gram, sama się tak po prostu wyłącza, tak samo jak wchodzę na 1 świat bo np mam na nim expert i chce zbić boss'a, zabiję go i chcę wrócić na swój inny świat, to nie mogę kliknąć nawet Single Player, gdyż po prostu mnie wyrzuca z gry. Dodam iż nie tylko mi Terrarie Wywala, lecz całego Steam, tak jak by bło brak odpowiedzi.

Wersja Terrarii :Problem zaczął się od Wersjii 1.3, aktualnie dalej mam ten sam problem na 1.3.0.6

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Najnowsze nie wiem jakie to jest teraz

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak samo up!

Jaki posiadasz system ? : Windows 7 64 Bit Home Premium

Załączniki z błędem, problemem : Nie ma jak jakiegoś ss'a dać czy coś bo po prostu znika mi gra i Steam.

Info dodatkowe : Dodam iż robiłem, reinstall gry, spójność plików gry, testowałem różne odpalanie poprzez zgodność w danym systemie (Praktycznie wszystkie nawet mi gry nie odpalają)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
 
  • Mój problem jest następujący : AppCrash
  • Wersja Terrarii : 1.3.0.6
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7
  • Załączniki z błędem, problemem : http://imgur.com/9leH9b7
  • Info dodatkowe : Nazwa modułu z problemem : clr.dll
  • - Wczoraj działo się tak na multiplayer, gdy chciałem hostować serwer, natomiast od dziś, nie mogę wybrać nawet postaci na Single. Proszę o pomoc.
  • ( Przed stawianiem systemu na nowo, wszystko działało )  :(  :(  :(  :( 

ZGLOSENIE DO ZAMKNIENCIA !!!!!!!!1

post-1082343-0-17231900-1437458099_thumb.jpg

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :

Wersja Terrarii :3.0.6

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Terraria.exe

  Wersja aplikacji: 1.3.0.6

  Sygnatura czasowa aplikacji: 55ac1237

  Nazwa modułu z błędem: clr.dll

  Wersja modułu z błędem: 4.0.30319.1

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ba1d9ef

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 0008b8c4

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: 89f4

  Dodatkowe informacje 2: 89f4dcf8cec9cdf6376b8a313566ff1c

  Dodatkowe informacje 3: ddd5

  Dodatkowe informacje 4: ddd5dd072b91904012d5759a6a872997

 

Info dodatkowe :Wyrzuca mi terrarie po próbie odpalenia serwera.

post-1412077-0-28360400-1437499002.jpg

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący :
  • Wersja Terrarii :3.0.6
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  • Jaki posiadasz system ? :Windows 7
  • Załączniki z błędem, problemem :
      Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
      Nazwa aplikacji: Terraria.exe
      Wersja aplikacji: 1.3.0.6
      Sygnatura czasowa aplikacji: 55ac1237
      Nazwa modułu z błędem: clr.dll
      Wersja modułu z błędem: 4.0.30319.1
      Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ba1d9ef
      Kod wyjątku: c0000005
      Przesunięcie wyjątku: 0008b8c4
      Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
      Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
      Dodatkowe informacje 1: 89f4
      Dodatkowe informacje 2: 89f4dcf8cec9cdf6376b8a313566ff1c
      Dodatkowe informacje 3: ddd5
      Dodatkowe informacje 4: ddd5dd072b91904012d5759a6a872997
     
  • Info dodatkowe :Wyrzuca mi terrarie po próbie odpalenia serwera.

 

 

Dla wszystkich co mają crashe. http://www.mpcforum.pl/topic/1434125-wa%C5%BCne-rozwi%C4%85zanie-problemu-z-crashem/

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Dobrzę robię cytat tego co już napisałem, robię to dlatego iż nikt mi nie pomógł z tym problemem, a dodam jeszcze że to codaleś MrSnake ten link do tego teamtu, robiłem to co pokazali i nic, dalej to samo mam

 

  • Mój problem jest następujący :Terraria po jakimś czasie kiedy już gram, sama się tak po prostu wyłącza, tak samo jak wchodzę na 1 świat bo np mam na nim expert i chce zbić boss'a, zabiję go i chcę wrócić na swój inny świat, to nie mogę kliknąć nawet Single Player, gdyż po prostu mnie wyrzuca z gry. Dodam iż nie tylko mi Terrarie Wywala, lecz całego Steam, tak jak by bło brak odpowiedzi.
  • Wersja Terrarii :Problem zaczął się od Wersjii 1.3, aktualnie dalej mam ten sam problem na 1.3.0.6
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Najnowsze nie wiem jakie to jest teraz
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak samo up!
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 64 Bit Home Premium
  • Załączniki z błędem, problemem : Nie ma jak jakiegoś ss'a dać czy coś bo po prostu znika mi gra i Steam.
  • Info dodatkowe : Dodam iż robiłem, reinstall gry, spójność plików gry, testowałem różne odpalanie poprzez zgodność w danym systemie (Praktycznie wszystkie nawet mi gry nie odpalają)
  •  

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mój problem jest następujący : co ok 30 sek fps-y spadają z 60 do 0 na 1 sek 
Wersja Terrarii :1.3.0.7
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : nie mam tylko 4.0
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
Jaki posiadasz system ? :win 7
Załączniki z błędem, problemem :brak 
Info dodatkowe :dzieje sie tak po aktualizacji na 1.3 przed wszystko bylo ok

Opublikowano

Mój problem jest następujący : co ok 30 sek fps-y spadają z 60 do 0 na 1 sek 

Wersja Terrarii :1.3.0.7

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : nie mam tylko 4.0

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :win 7

Załączniki z błędem, problemem :brak 

Info dodatkowe :dzieje sie tak po aktualizacji na 1.3 przed wszystko bylo ok

Podaj informacje na temat sprzętu. 

Opublikowano

Witam !

Mam problem związany z grą multiplayer.Z kolegami zrobiliśmy sobie sieć hamachi.Mamy serwer itd wszystko dzialalo ale dzisiaj mam problem ze nie widze załozyciela gdy jest online na hamachi przez co nie moge wejść na serwer.Wie ktoś jak to naprawić ?

Opublikowano

Witam !

Mam problem związany z grą multiplayer.Z kolegami zrobiliśmy sobie sieć hamachi.Mamy serwer itd wszystko dzialalo ale dzisiaj mam problem ze nie widze załozyciela gdy jest online na hamachi przez co nie moge wejść na serwer.Wie ktoś jak to naprawić ?

Zapora? Może założyciel nie ma włączonego hamachi? Jakieś porty poblokowane czy coś ;) Ogólnie serwery na hamachi mają taki problem, że działają w kratkę w terrari ;)

2s6wxf4.png

Opublikowano

Dirt wall można niszczyć tylko "od brzegu" nie da się go usunąć ze środka. Jak chcesz zrobić miejsce na piwnicę to musisz zrobić coś takiego:

 

wZmFeo6.png

Potem można to załatać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...