Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam link

http://turbobit.net/bfaoog1poomg.html

<ze strony autora>

@down

spróbuj tutaj <też ze strony autora>

http://uploaded.to/file/2pg9nzwh

Opublikowano

Sprawdzone na xp'ku wgl ?

 

F.A.Q.

 

 

1. BOT nie działa na Windows 7?

# Jeśli nie działa wam bot na windows 7 musicie uruchomić Injector i metin2 jako administrator jak to zrobić Klikacie PPM na Injector i klikacie opcje Uruchom Jako Administrator ( Jakoś tak )

 

Program do Masowego Włączania Metin'ów by Quart997

 

Download:

http://adf . ly/5IUih

Usuń spacje z linku

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/7dac60e25c5d044d56000a4fe01e5c7086a2c873b23954a4181d67da9e2e99e4/analysis/1328718993/

... czytaj F.A.Q.

Opublikowano

up x2@ prosze nie reuploaduj bota ponieważ twórca sobie tego nie życzy

up@ jeżeli ci wyskakuje log usuń logininfo.py i info.dat z folderu metin'a

 

wersja 1.0.2 100% działa na windows xp można ją pobrać ze strony autora.

Opublikowano

oj nie wiedzialem ale przyznaj .. 22mb pobieralo mi 15 min... mi cos czesto bledy wyskakuja na tym bocie,, a mam win 7

szgna2pac.gif

Opublikowano

Powie mi ktos co mam zrobic , Przy wlaczaniu nowej wersji wyskakuje okienko LOg i restartuje go i tak w kolko. W poprzedniej wersji tego nie bylo , czasem tylko wyskakiwalo, teraz wejsc do gry przez bota nie moge . Z gory dzieki

Opublikowano

ja jak próbuję na kamer modzie pobocić i włącza mi się metek to wyskakuje ''nieprawidłowa wersja pliku 'pack/index' . proszę zaktualizować klienta gry przy pomocy patcher''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...