Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś wrzucic ten folder z rejestracją na inny serwer??? Pomimo że się zarejestrowałem mam problemy z pobraniem:

http://uploaded.to/file/fkd5z4xd

Będą LIKE

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

cielaku do mnie ?

 

elitepvpers, zdj jednego uzytkownika przedstawiajace dzialanie podobno na xp , http://img17.imagesh...27/64905643.jpg

 

jak nie wiesz to nie pisz.. ;c

 

podobno dziala czarowane ostrze wp

 

- LogininfoError beim starten fixxed

- Bot beendet sich nachm Ingame kommen Bug fixxed

- Suraskills fixxed

- Kompabilität mit XP fixxedc

Opublikowano

no i jak takiego nie nazwac de%ilem, bo nie chce mu sie patrzec kilka postow wyzej tylko od razu pisze...

DZIALA - JEST NOWA WERSJA 1.0.1

 

-.^

Opublikowano

XP 32Bit update comming soon ... we donsnt had enoth rights to inject our modul!

But at next update we use the SeDebugPrivileges!

 

XP Error will be fixxed soon !!

 

Please be patient its not very long wink.gif

 

niby akutalizacja bedzie w nastepnym tygodniu,

 

musicie byc cierpliwi ^^

Opublikowano

Witam mam problem z tym botem poniewaz okienka bota sa jakby zmniejszone i nie moge nic w nim ustawic bo nie widac R .Mam windows 7 64 bit i nie da sie tego powiekszyc.Z gory dziekuje za pomoc.

Opublikowano

niech ktos pobierze i wsadzi na nowego linka bo mi z tej strony nie idzie pobrać , niech ktoś bedzie dobry i wrzuci na jakis hosing wupload czy cos innego prosze was o pomoccc ! ; p

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

Tu macie linki z wersją 1.0.1 ale niech ktos pobierze i wrzuci na inny hosting bym bardzo prosił ;p

 

TO LINKI ZE STRONY : http://blender-3d.de/m2bot/download.html

 

http://turbobit.net/zpwmtkat13cq.html

 

 

http://uploaded.to/file/mruu213f

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

1433248648aa8da4m.jpg

hmm zna ktos rozwiazanie na ten problem ?? czy trzeba czekac na nowa wersje ?? Win XP

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...