Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rozumiesz to nie jego ...

 

Dzieki Popielnik, ladnie odpala.

 

Tylko teraz, czy działa wam oddawanie expa?

Tak musisz tam ustawic swój lvl jaki masz

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm...

 

1 konto normalnie się odpala i wszystko działa jak nalezy...

2 konto wywala jak wbije na serwer ;c

 

wtf?

Opublikowano

Jest M2bob na Xp odpowiedz ktos ^^

 oqyn4g.png

cruzeN                                    Ak                                   Vodka
Noe

 

Opublikowano

Autor tematu powinien dostać bana... Wprowadza ludzi w błąd. Do tego hacka nie trzeba ściągać żadnego Hackshielda. Wystarczy czysty, zaktualizowany metin. Hack nie działa na xp, czemu nie ma tego nigdzie napisanego w temacie? Fixel, nie znasz się to nie rób tutoriali - proste... Albo jak już robisz to rób to porzadnie...

Opublikowano

Witam mam problem a dokładnie

przy zakładaniu konta wszystko przebiegło pomyślnie i pisało ze konto załorzono jednak gdy prubuje zalogwac sie do bota pisze mi ze konto nieistnieje

Opublikowano

up2, bo nie dziala nie rozumiesz? jest zrobiony pod viste/7 . Pisza przeciez ze robia fix na xp to czekaj a jak nie masz cierpliwosci to graj na waithacku/ multibocie slaita...

Opublikowano

LexuS to jest AntyHackSheld i niby to jest AntyBan !

 oqyn4g.png

cruzeN                                    Ak                                   Vodka
Noe

 

Opublikowano

dla xp robia inna wersje juz ale beda all te same funkcje

 

dlaczego na innym kacie dziala a na tym nie??

probowales inne ch przejdz postacia w inne miejsce sprobuj na modzie odpalic

jaki ??? daj linka !

www.easymetin2.pl

http://uploaded.to/file/1g4wk0j8

Opublikowano

Mi działa na jednym koncie tylko ;c

 

- jaka jest maxymalna szybkosc ataku? mam na 250 mozna wiecej?(chodzi tu ze lapie dmg a nie ze co 5 wchodzi ;c)

 

- czy jest mozliwosc odpalenia z modem kamera aby był drop?

Opublikowano

dla xp robia inna wersje juz ale beda all te same funkcje

 

 

probowales inne ch przejdz postacia w inne miejsce sprobuj na modzie odpalic

 

www.easymetin2.pl

http://uploaded.to/file/1g4wk0j8

ale ja mam win 7 i mnie tak loga na doch postaciach a na bufie np ladnie chodzi bot

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

2x up chyba 470 potem tylko szybciej bije a dmg leci tak samo

up to zmien wartosci na sh itp bo pewnie za duze dales moze masz za slabego kompa i nie utrzymuje

Opublikowano

Mozesz miec nawet pegasusa, wyraznie pisze vista/7 xp nie pojdzie czy to tak trudno pojąć? a moze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? ;c

Opublikowano

Trzeba czekać..

 

a jesli nie masz cierpliwosci

 

Pisz po niemiecku na elitepvpers ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...