Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

Niby to naprawia ale za ile to nie wiem ; P

 oqyn4g.png

cruzeN                                    Ak                                   Vodka
Noe

 

Opublikowano

@up

Inkorrekte Logindaten oder falscher PC!

Wrong login data or wrong PC!

Win 7 Ultimated

Ktoś wie oco chodzi ?

To ss :

http://zapodaj.net/d...148817.jpg.html

 

 

"Wrong login data or wrong PC!"

Złe pasy ;]. Załóż nowe konto przez ten register.exe i uważnie sprawdź czy nie masz włączonego capslocka itd.

Opublikowano

Nie chce nic mówić ale blokada z linka w mojej sygnie jest lepsza od tej

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

Opublikowano

Ha już ogarnąłem wiem jak odzyskać passy które napisaliśmy pierwszy raz i nie pamiętamy wchodzimy na główną stronkę logujemy się na byle jakie konto które stworzyliśmy wświetlają sie Linki Account_Center.upload

ściągamy odpalamy i jest tam login i hasło do zmianki + e-mail

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak zrobić, zeby za pierwszym razem odpalał? ;c

 

czysty metek aktualizowany + hs padmaka... Raz sie polaczy raz nie ;c

Opublikowano

Jak zrobić, zeby za pierwszym razem odpalał? ;c

 

czysty metek aktualizowany + hs padmaka... Raz sie polaczy raz nie ;c

wywal hs padamaka i wgraj czystego hs z metka bo ten bot ma juz wbudowana blokade taka jak padamaka i przez to sie buguje z czystym hs zawsze za 1 x odpali

Opublikowano

Teraz wywalają mi znaki zapytania.. spróbowałem wejść na niezablokowanym metku (HS) na nowe konto i tam działa ładnie.. ; / Używam blokady hs z tego linku

 

aa więc bot ma wbudowaną blokadę ? : )

Opublikowano

Dzieki Popielnik, ladnie odpala.

 

Tylko teraz, czy działa wam oddawanie expa?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...