Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

'probowałem , dawałem metin2client i mi zwyklego metian włączało , a ja chce na metin2modżeby włączyło gdyz na pandoramt2 bym chciał bocic, za dokladna instrukcje dam + i 5

Opublikowano

A mi wyskakuje takie coś METIN2:metin2client.bin-błąd aplikacji W aplikacji wystąpił wyjątek programowy (OxOeedfade) pod adresem Ox7c812afb. O co chodzi?

Opublikowano

zeby odpalic musze z 10 min włączać ponieważ często odpala się cam client. ile wpisac w tym nowym okienu przy naciskaniu play? I co zrobić żeby wszystk odziałał obo prwi cały czas jakies okienko wyskoczy w ktorym jest "0" i nie ma menu bota.

imetin_logo.png

Weteran
Opublikowano

Zablokowanie hackshield daje zawsze więcej szans na uniknięcie blokady konta.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Witam Ostatnio Uzywalem tego bota i dostalem Bana,w opcjach trzeba wybrac metin2client (plik bin) Teraz czy on sam blokuje hackshielda? jak probowalem odpalic przez obejscia to wyskakiwaly mi jakies bledy i niedalo rady,pomóżcie prosze

Opublikowano

@Up ja też dostałem za niego bana jak miałem zablokowane hs, pewnie jak bociłem podszedł na /inv ;D

Opublikowano

WERSJA 1.1.2 Z DNIA 09.03.2012,

 

Rejestracja BOTA:

http://www.speedyshare.com/file/x25Up/Registration.exe
http://uploaded.to/file/v3qeg1s9
http://turbobit.net/rwbkiw4q3j93.html

 

M2BOB 1.1.2

http://speedy.sh/mrgPt/M2Bob-1.1.2.rar
http://uploaded.to/file/kh5r2kjb
http://turbobit.net/jbox2ymh39q7.html

 

 

Zmiana hasła bota:

http://www.speedyshare.com/file/nxvJ3/Account-Center.exe
http://uploaded.to/file/fplis9tu
http://turbobit.net/tunx4qabm9iy.html

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Działa poprawnie komuś opcja shop ? Bo mi jak eq się zapełni lub poty sie skończą to leci na róg mapy i nic dalej nie robi ;/

Opublikowano

Jeżeli wam nie działa to:

 

1.Instalujecie metina i patchujecie

2.wrzucacie bota nie dajemy blokady hs!!!

 

Moze na poczatku wyskoczyc kilka bledow zignorowac samo sie wlaczy i bedzie expilo ;D

Rep

 

 

Opublikowano

Jeżeli wam nie działa to:

 

1.Instalujecie metina i patchujecie

2.wrzucacie bota nie dajemy blokady hs!!!

 

Moze na poczatku wyskoczyc kilka bledow zignorowac samo sie wlaczy i bedzie expilo ;D

Wystarczy ściągnać i spatchować metina i zainstalować kamer moda wtedy bd działać ;d (bynajmniej u mnie)
Opublikowano

Wystarczy ściągnać i spatchować metina i zainstalować kamer moda wtedy bd działać ;d (bynajmniej u mnie)

 

U mnie to nie działało ale to co napisałem działa ;D

Rep

 

 

Opublikowano

2xup

Słuchaj jak Ci sie pojawia komunikat ten co podales to poczekaj za kilka sekund bedzie drugi a pozniej wlaczy sie metek.Drugi komunikat bedzie taki z windowsa ze cos tam przestalo dzialac poprawnie i metin bedzie zamkniety wiec kiliknij zamknij.Po chwili nic nie rob to wlaczy sie m2bob:)

10 Posts

20 Posts

50 Posts

75 Posts

100 Posts

150 Posts

300 Posts

500 Posts

750 Posts

1000 Posts

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie opcji "shop".

Czy jeśli zaznaczę opcje "Sell non-important items" to bot będzie sprzedawał kawałki klejnotów? Testował ktoś? Czy może jest gdzieś spis które przedmioty są sprzedawane przy tej opcji a ja o nim nie wiem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...