Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dopiero wróciłem ze szkoły bo nie mieliśmy ostatniej lekcji... już sie biore do roboty poczekajcie spokojnie na serio zapieprzam ile moge

 

 

 

 

 

 

 

UDAŁO SIE WGRAĆ MAPE I WSZYSTKIE PLUGINY DZIALAJA PERFEKCYJNIE! Jeszcze tylko cub na rzym i adminshopy w zakladach pracy! naprawde zostało niewiele do zrobienia i ruszamy!

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Przez pierwszy tydzień PVP będzie wyłączone tak aby nie było kampienia przez wyjściem od barbarzyńcow/ z Rzymu . Po to aby każdy sie mógł troszke dorobić

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Chciałbym jeszcze kolegę zapisać:

Nick:Sameziomy

Wiek:14

Posiadasz mikrofon?: Posiadam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Też nie mam dostępu do Rzymu założę się o diaxy że to Whitelist

Wrazie czego mój nick to segu2

mca.png

Opublikowano

GRAM NOCAMI zazwyczaj wieczorami, kiedy mlodsi gracze spia. Tak wiec mozecie nas dodac:) server w nocy zawsze pusty

 

Lista zawieszona, na serverze widze 10/23 osob. Szkoda

 

Nick: Malakai i brat Vegarion

 

Wiek:22

 

Posiadasz mikrofon?: Posiadam

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

 

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinami chcemy byc

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15lat

Nick: Dami147

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: 78.1/4 %

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Skorzystam z chęciom

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):

15

Nick:

macieks700430

Posiadasz Mikrofon?:

Posiadam mikrofon

Znajomość RP:

Grałem już na kilku serwerach RP.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

Raczej będę to zależy od przycinek jakie będę miał.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Będę Barbarzyńca

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick: Harunopel

Posiadasz Mikrofon?: TAK

Znajomość RP: Przeciętna

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? TAK

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą.

Opublikowano

Wiek: 13 (ogarniam)

 

 

Nick: Hollowarsh

 

Czy masz mikrofon : Mam (brak mutacji)

 

 

Znajomość RP: Grałem już na wielu serwerach RP. 90%

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak.

 

 

 

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem? Barbarzyńcą.

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: Player

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Duże

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Zobaczę...raczej tak.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem - Obojętnie

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: Lethus

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: 8/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem - Rzymianinem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:15

Nick:MrIpxPL

Posiadasz Mikrofon?: Posiadam Mikrofon

Znajomość RP:Duża

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Bende

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Bardzo Chce Zostać Barbarzyncom.

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: ForestMan_PL

Posiadasz Mikrofon?: oczywiście!

Znajomość RP: znam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):13(gra od 1.3)

Nick:Astirek (premium)

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP: w skali 10 to 7/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Już pobrałem.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Raczej Rzymianem.

Opublikowano

Wiek(min. 14): 22

Nick: Regips

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...