Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: 1sharp

 

Posiadasz Mikrofon?: Nie posiadam, ale mam zamiar kupić.

Znajomość RP: 90%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

 

 

Wiek(min. 14): 17

Nick: Dymot0

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: W miare

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbażyńcą

 

 

 

Przyjęci

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spokojnie , pracujemy cały czas. Jeżeli zdążymy to bedzie start tak około 18.

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: Avatarek

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Jedyny problem jak narazie to host, kasa z przelewu nie doszła czekamy na niego.

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:rafias

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:ogarniam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? napewno

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? RZYMIANINEM

Opublikowano

Wiek(min. 14): 13 ( Bardzo chciałabym zagrać na tym serwerze, wiem, że nie spełniam ''wymagań'' co do wieku. Ale naprawdę jestem normalna, potrafię grać w Mc i znam zasady poprawnej pisowni wyrazów.

Nick: RainbowDirty

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: W skali do 10 mogę powiedzieć, iż 9/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: BoskiAlwaro

Posiadasz Mikrofon?: Tak.

Znajomość RP: Dobra.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Pewnie fajny jest, ale jak mi się znudzi to zmienie.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianem

sygnaturka22.jpg
Opublikowano

sam odpowiedziales sobie na to . Smart Moving to mod a nie plugin . Nie da sie tego wgrac na serwer .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

http://imgur.com/gOiaf

http://imgur.com/M7pT7

http://imgur.com/95W3Z

http://imgur.com/sggSj

 

 

Kilka najnowszych screenów z siedziby barbarzyńcow . Pracujemy ciężko , chcemy jak najszybciej wystartować

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

No to jeszcze jedno (ostatnie) pytanie. Otóż , czy serwer będzie tylko dla użytkowników premium? Bo jeśli tak to ja odpadam niestety :-/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...