Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy mnie dodałeś ale nie mogę uzyskać dostępu do rzymu ;x

Wiek(min. 14): na początku lutego 16 lat

Nick: jezier0123

Posiadasz Mikrofon?: mam ale wtyczka w kompie jest popsuta i mikro m nie działa

Znajomość RP: średnio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barbarzyńca

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciekawy server, 2 nacje. Noi swiezy start dla wszystkich.

 

Po krotce opisze

 

Rzym i Barbarzyncy.

 

Rzym ma swoja osade, gdzie meiszkaja gracze. Bedzie wylaczone w niej pvp, rzymianie podczas najazdu moga sie chowac w swoich domach przez zamykanie drzwi badz walczyc.

 

To samo bedzie z barbarzyncami, beda miec swoje domy. I bronic sie przeciwko Rzymowi.

 

Jedna mapa, nie ma warpow, nie ma map surowcowych. Poprostu bijace sie 2 frakcje.

Opublikowano

Wiek(min. 14): 18

Nick: Deelor

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Dobra

 

 

Wiek(min. 14): 17

Nick: Julmy

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Dobra

 

Wiek(min. 14): 18

Nick: Wyebane

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Dobra

 

 

Wszyscy mamy teksturki i będziemy po stronie barbarzyńców :] Mogę dopisać, że będziemy bardzo często dostępni na ts3.

Opublikowano

Serwer OFF? Czy tylko cos u mnie szwankuje?

 

@down

 

Spoko bo już myślałem że to coś u mnie się dzieje.

Opublikowano

Wiek(min. 14):W kwietniu 15

Nick:segu2

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:8/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianinem

 

Nie wiem czy mnie dodałeś bo nie mam dostępu do Rzymu *Sory za spam*

mca.png

Opublikowano

Wiek(min. 14): 7 czerwca

 

Nick: Niko

 

Posiadasz Mikrofon?: Tak

 

Znajomość RP: Dobra

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Napewno

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Haha nie ogarniam serwa gadam adminowi że nikt go o zdanie nie pytał idostałem bana hhah serwer ma zaledwie 10 graczy a admin rozdaje bany.

Jeszcze mówi że on od rzymian to nie ma prawa barba nic odbierać a odebrał nam prace -_-

Opublikowano

bana dostales tylko ty, zeby dodac cos barbarzyńcom to musze z moskitem pogadac ile podwyższyć im płace, a pracy wam nie odebralem bo wy nie mieliscie ich miec, macie prace barbarzyncy, zresztą ty wyzywasz graczy, nie zapoznałeś sie z regulaminem, i nie czytasz tego co pisze

Opublikowano

bana dostales tylko ty, zeby dodac cos barbarzyńcom to musze z moskitem pogadac ile podwyższyć im płace, a pracy wam nie odebralem bo wy nie mieliscie ich miec, macie prace barbarzyncy, zresztą ty wyzywasz graczy, nie zapoznałeś sie z regulaminem, i nie czytasz tego co pisze

 

Przeczytałem cały regulamin a że to była dla mnie nowa komenda to ją zapomniałem więc ogar a bana prawie dostał jakiś 2 barba.Więc proszę o unb

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:xKillerekx

Posiadasz Mikrofon?: Of Course

Znajomość RP: Troszku

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Jasne :]

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarian becouse i dont like fb i like kill ;]

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Alien

Posiadasz Mikrofon?:Jest ale zepsuty,czyli nie

Znajomość RP:taaak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Tak już w użyciu

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem. Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:xKillerekx

Posiadasz Mikrofon?: Of Course

Znajomość RP: Troszku

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Jasne :]

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarian becouse i dont like fb i like kill ;]

 

If it's Polish forum, speak Polish, ok ? i podejrzewam, że się pisze Because, i jeśli już piszesz coś po angl. pisz całe ^^ i rzymianie też mogą zabijać więc o co chodzi ?
Opublikowano

A o to chodzi ze mi fb nie pasi nie lubie go i wgle ;D

Lubie mieszkac w jaskiniach.1 Pyt czy Barbarzyncy moga zakladac grupki ?

 

Dodasy mnie czy nie ? Bo chcialbym pograc na jakims porzadnym RP :]

Pozdro

xKillerekx ®

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:Dzidek

Posiadasz Mikrofon?:taa

Znajomość RP:dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Oczywiscie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

@@ 100 postów:D

Opublikowano

Wiek:15 lat

Nick:Pakofan

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Rzymianin

 

Wiek: 16 lat

Nick:AspeRrr

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Rzymianin

55bfc9855343811c7ac4e4379264df6a.jpg
Opublikowano

Co wyście narobili?! Wchodzę na serwer a tam kilka domków rozwalonych a w nich skrzynie i tabliczki "Przepraszamy za problemy" albo jakoś tak. Jestem rzymianinem szukam mojego domku i nic! Stoje na mojej działce która jest pusta! a był tam domek 3 piętrowy w dół!!!!

CO WY ZROBILIŚCIE?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...