Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z forum , gdy próbuję się zarejestrować. A więc powtórnie wpisuję hasło , kod potwierdzający , naciskam wyślij i nic. Wczoraj próbowałem , dzisiaj i nadal nic. Może ktoś wytłumaczyć?

Opublikowano

Mam problem z forum , gdy próbuję się zarejestrować. A więc powtórnie wpisuję hasło , kod potwierdzający , naciskam wyślij i nic. Wczoraj próbowałem , dzisiaj i nadal nic. Może ktoś wytłumaczyć?

 

Mi działa normalnie . Nie wiem w czym tkwi twój problem ;/ najlepiej wstaw screenshota mi na PW

 

 

Może zamiast wyślij wciskasz wyczyść? często ludzie tak robią

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Narazie żadnego odzewu od hostingu . Czekamy nadal ;/ Uwierzcie my też chcemy to już odpalić

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: entercraft

Posiadasz Mikrofon?: tak, ale zepsuty

Znajomość RP: 8/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: z chęcią

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: zdecydowanie Rzymianinem

Opublikowano

Wiek:13 - za pół roku 14.

Nick:Shellerr

Posiadasz Mikrofon?: A i owszem.

Znajomość RP: 6/10.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5: Będę używać.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem?: Rzymianinem

Opublikowano

Dodaj jeszcze mojego kolege.

Wiek: 14LAT

Nick: kierman

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Zba sie na jakies 70%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:kuki12050

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:mała

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?rzymianem

Opublikowano

Wiek:13 - za pół roku 14.

Nick:Shellerr

Posiadasz Mikrofon?: A i owszem.

Znajomość RP: 6/10.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5: Będę używać.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem?: Rzymianinem

Przyjmuje

Dodaj jeszcze mojego kolege.

Wiek: 14LAT

Nick: kierman

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Zba sie na jakies 70%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

 

Przyjmuje

Wiek(min. 14):15

Nick:kuki12050

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:mała

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?rzymianem

 

Przyjmuje

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

I jeszcze 3 kolegów :

 

Wiek: 17

Nick: Kaczook

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Wiek: 17

Nick: jakuP

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Wiek: 17

Nick: SeboQ

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

I jeszcze 3 kolegów :

 

Wiek: 17

Nick: Kaczook

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Wiek: 17

Nick: jakuP

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Wiek: 17

Nick: SeboQ

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Przyjmuje

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

No więc tak, wysłałem wczoraj maila z danymi przelewu, hosting nie odpowiedział, dziś będę dzwonił,

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick-adik211

 

Posiadasz Mikrofon?:narazie nie

 

Znajomość RP: tak se ,jakos 50%

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? niewiem ale raczej nie ale moszliwe tak 40%

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barba i rzymian 2 sa fajne ale chyba RZYMIAN

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick-adik211

 

Posiadasz Mikrofon?:narazie nie

 

Znajomość RP: tak se ,jakos 50%

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? niewiem ale raczej nie ale moszliwe tak 40%

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barba i rzymian 2 sa fajne ale chyba RZYMIAN

 

Podanie odrzucone ze względu na ilość błędów .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Dzwoniłem do szefa hostingu i nie moge sie dodzwonić, więc pozostaje tylko czekać... Na razie nie możemy określić daty startu serwera

 

edit: moge zrobić tak: Odpalić serwer dziś na 15 slotów, albo czekać aż kasa wpłynie i odpalić serwa 25 slotów

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick:Erinox

Posiadasz Mikrofon?:TAK

Znajomość RP: DUŻA

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? TAK

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? RZYMIANINEM

Opublikowano

Wiek(min.14):15

Nick:Senterse

PosiadaszMikrofon?: Nie

ZnajomośćRP: dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa? Myślę że tak

Chceszbyć Barbarzyńcą czy Rzymianinem? Rzymianin

Przyjmuje

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...