Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : 14

Nick: Jankes

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: Zbytnio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? : Jak podacie działający link to tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? : Barbarzyńca

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: Binnion

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: 90%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Oczywiście

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Wiek(min. 14):14-15

Nick:kermit15

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:100%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzym

 

 

Opublikowano

Admin Azzinoth jest w 100% nie ogarnięty.

Admin nie reaguje na bugowanie i grief.

Nie reaguje na obrażenie " Jebany kutasie" a reaguje permem na "nie umiesz otworzyć paczki lays".

To nawet nie jest walka jak jest ciągle 10 rzymian na 1-2 barbarzyńców.

Nie opłaca się kupić VIP (cuboid na osadę do której każdy może wbić i start kit który nie działa). << Rzymianie wchodzą sobie do osady Vipa http://iv.pl/images/...02998838431.png

Władca Rzymian tpuje ich gdzie i kiedy chcą.

Władca Rzymian ustawia godziny na jaką chcą rzymianie >>> http://iv.pl/images/...01472470332.png

Brak dobrego anty x-ray ludzie co 1h wychodzą z kopalni z 2-3 stackami diasów i 5 stackami żelaza.

 

 

Ogólnie gra Barbarzyńcą jest niewyrównana

Jeżeli chcecie grać na serwie to jedynie opłacalny jest rzymianin.

Opublikowano

Niestety jest dokładnie tak jak napisał Tercjak, szkoda marnować czas i pieniądze, wydałem ich trochę na vipa, lecz nie mam z niego żadnych korzyści, /kit nie działa, a na wioskę którą kupiłem każdy może wejść, lub ją podpalić.

Opublikowano

Wiek(min. 14): 17

Nick: Kapslusz

Posiadasz Mikrofon?: ta

Znajomość RP: w miarę

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? postaram sie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Haha , trzech kolegów z jednej osady dostało to co sie im nalezy i przyszli sie poplakac juz widze jak gadaja na ts3 "Tak! Chodzmy teraz napiszemy cos na MPC!"

Pieprze was bo to przez was upada , ja nie mam zamiaru tracic mojej cierpliwosci na was.

 

Nawet jezeli na to odpiszecie nie bede wam dawal wiekszego pola do popisu i wam nie odpisze.

 

"Nie daj satysfakcji wrogom" - Onar

 

Dziekuje , pozdrawiam .

 

 

Co do Screena Karinka123 z mieczem to moze bys ogarnal ze miecz nie byl spawniety? Byl w skrzyni legionu bo Ozzy dal itemy =.= .

 

 

 

Gusmas - jakby wasz Bóg Moskit ogarnal zeby dac cuboida to nie dalo rady by podpalic tyle z mojej strony.

H0op - idz placz dalej na barbarzyncow bo raz dostales baty i juz jest placz .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Moim zdaniem serwery rozpadają się przez takich adminów jak ty.

Twoi kumple zawsze mają immunitet i większe przywileje niż ludzie którzy kupują vip i im zależy na serwerze.

Jak podałem wyżej nie umiesz ogarnąć serwera i tyle z mojej strony.

Dziękuje

Dobranoc

 

Zgłoszony za "pierdolenie karinki"

Opublikowano

Gdybyś od razu zauważył że nie nadajesz się na pełnienie funkcji jaką Ci nadano, nie było by żadnych problemów, tyle z mojej strony, miłego "Pierdolenia"

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick:ThiZ

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Bardzo Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Pewniew tak.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? :Barbarzyńcą

Bez-nazwy-1-kopia.png
Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:VjHomiQ/DaX

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Srednia

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Nie odpowiada mi

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianin!!

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:waiktor

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:średnio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianinem

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Kosiarz

Czy masz mikrofon : Oczywiście ;]

 

Znajomość RP: Wszytko znam i ogarniam ;]

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

 

Jak bedzie trzeba to jak najbardziej ;]

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Barbarzyńcą.

95960480783902571221.jpg

Opublikowano

Poczekacie sobie na WL az kruchyy bedzie bo ja juz tam nie wejde przez kilka osob

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):17

Nick:Lemo220

Posiadasz Mikrofon?: Najczesciej tak

Znajomość RP: Średnia

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barb

Opublikowano

po3. Tylko raz zabilem na gamemodzie Gusmasa jak zabijal gdy budowalem legion.

Pff, ostrzegaliśmy że do was idziemy, legion był już do końca wybudowany, zaatakowaliśmy, Jurgen wpadł to lawy, my weszliśmy, a Ty latałeś 4 krakti nad ziemią i mnie biłeś na gamemodzie.

Opublikowano

Pff, ostrzegaliśmy że do was idziemy, legion był już do końca wybudowany, zaatakowaliśmy, Jurgen wpadł to lawy, my weszliśmy, a Ty latałeś 4 krakti nad ziemią i mnie biłeś na gamemodzie.

 

Gusmas prosze Cie nie mow takich bzdur .... pisalem do Moskita zeby nie dawal /f enemy bo nie skonczylem legionu , nie bylo tablicy , barak z pokojami mial tylko sciany we wnetrzu nic nie bylo , nie dalo sie wejsc na wieze. To ze wszedles do legionu spojrzales "a ok sa 2 budynki jest skonczony mozna napierdalac" to sorry wielkie , pisalem na chacie nie idzcie bo nie skonczylem .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:CoachKielbasa

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: Mała

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barb

 

 

To dla kolegi

Opublikowano

Wiek(min. 14):14 lat w tym roku skoncze w czerwcu

Nick:klawisz

Posiadasz Mikrofon?:niestety nie

Znajomość RP:8/10 wiekszosc serwerow na ktorych gralem to bylo role play

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?jesli zadziala to z checia lubie takie texturepacki w stylu sredniowiecza

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?hmm barbarzynce wybieram jesli mnie przyjmiecie

Ps zapowiada sie fajny serwer:)

xxx

Opublikowano

Wiek(min. 14): Mam 13 ale rocznikowo 14.

Nick: Snooker

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: 60 %

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...